Ledová výstava v Bruggách

Na ledový festival Mickyho Mouse do Brugg. Letenky od 878 Kč

13 komentářů
2018-09-18T12:02:00+02:00

O akci

Pokud jste ještě o Bruggách neslyšeli, rychle to napravte. Nejen že město samotné je malebné a uličky s vodními kanály dokonale romantické, ale každoročně se tu během zimy společně s adventními trhy pořádá i ledový festival IJssculptuurfestival, kdy umělci vytesávají z ledu nejen sochy komiksových a pohádkových postaviček, ale také skluzavku a ledový bar.

Letošní ledový festival se nese ve znamení Mickyho Mouse a jeho kamarádů. Vydejte se sem, zábava je zaručena jak pro děti, tak i dospělé. Vstup do areálu u hlavního nádraží zakoupíte na místě za 12 € a je otevřeno od 24.11.2018 do 6.1.2019.

Cestu do Brugg naplánujete jednoduše. Nyní si koupíte letenky do Bruselu, třeba ty na víkend od pátečního do nedělního večera za 878 Kč a budete sledovat jízdenky z letiště Charleroi do Brugg s Flibco. Jakmile půjdou do prodeje, budou stát 5 € za cestu.

Nezbývá než si rezervovat hotel. Bývají dražší díky oblibě a malému množství hoteliérů. Pokud se spokojíte se základním standardem, zvolte Ibis Budget vedle hlavního nádraží a ledového festivalu. Do centra dojdete do 5 minut. Na Bookingu jej seženete za 2,2 tisíce na noc, o 10 % levněji pak přes accorhotels.com při registraci do věrnostního programu.

  • Ušetříš až 27 % oproti obvyklé ceně 1 200 Kč
  • Hledej v období Ledový festival v Bruggách se koná od 24.11. do 6.1.
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair a autobusem Flibco
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je malé zavazadlo o rozměrech 40 x 25 x 20 cm
PRG/Praha
CRL/Brusel
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Brusel Charleroi.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2018-09-18T10:46:12+02:00

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Petra
před 4 lety

Festival byl velké zklamání. Cestovali jsme s 2,5 letým synem který se těšil na Mickeyho a místo toho nepovedené plastiky vetřelci draci a egyptské hrobky. Sochy nebyly ani 3d, pouze obrázky na velkých ledových stěnách. Čekala bych výstavu víc interaktivní, jediné co tam bylo, taková klouzačka která ovšem vůbec neklouzala. Celé jsme to prošli za 2 minuty a už nás to hnalo s davem zase ven. Nelíbilo se to žádnému členu rodiny, s dětmi bych tam vůbec nedoporucovala chodit, jsou to vyhozené peníze.

Avatar uživatele
Petra
před 4 lety

Tak jsme také koupili letenky kvůli Mickey Mouseovi a očividně máme dost smůlu :-/ Děkuji Nikol za info od pořadatele, chystala jsem se tam psát. A prosím, nemáte někdo tip na nějaké jiné aktivity v okolí, které by zaujaly 4leté dítě. Bude moc zklamaný, že Mickey Mouse nebude :(( Děkuji.

Avatar uživatele
Nikola Hejdova
před 4 lety

Dobrý den, koná se Disney Ice festival i letos nebo ne??? Děkuji

Kryštof Hájek
před 4 lety

Dobrý den, však tato akce je na letošek, výše jsou popsána i data.

Avatar uživatele
Nikola Hejdova
před 4 lety

No neřekla bych, že tato akce na letošek je. Na odkazu popsána byla, ale když si ho otevřete teď, je tam nějaká music ice festival.. Tak se ptám jak to tedy je, zda máte a víte nějaké info, protože jsme si letenky koupili právě kvůli tomuto a nevypadá to, že se to koná... Díky za odpověď

Kryštof Hájek
před 4 lety

No jo, tak to je zvláštní, vím, že ještě před 14 dny na tom odkazu byl Mickey Mouse, ještě jsem to ukazoval synovci, že ho tam vezmu. Museli to změnit v minulých dnech...

Avatar uživatele
mirjur
před 4 lety

Přijde mi, že došlo k nedorozumění - existuje Ice Sculpture Festival Brugge 2018 (má i FB stránky) na téma Disney, ale ten se uskutečnil v listopadu 2017-lednu 2018, příspěvky na uvedené téma (2018) mají datum listopad-prosinec 2017. Řekl bych, že tuto zimu to bude festival 2019. K němu jsem našel poutač "With just ice and water, artists from around the world create a fantasy world full of magic, inspired by Disney, starring the most-loved heroes of Disney Classics, Pixar, Marvel and Star Wars."

Avatar uživatele
Nikol
před 4 lety

Tak Disney festival nebude, přikládám vyjádření pořadatele...

Hi,

I'm very sorry to inform you and you must know that we are also very unpleased that we cannot have this Disney theme this winter, like we did for the last ten years on our festivals.

The Walt Disney Company wants to annouce the release of Frozen 2 on our festival next year, So for this year we have Unesco monuments in combination with a digital installation. The music is only background.

I hope you'll like it.

Avatar uživatele
Petr S.
před 4 lety

Dobry vecer, mohli by jste mi poradit jestli se da nejak obejit vyber sedadel u Ryanairu, nebo se musi vzdy priplacet za misto? Dekuji Petr

Avatar uživatele
David Eiselt
před 4 lety

Stačí odkliknout, že nechcete... Pokud tedy necestujete s dítětem, pak musíte alespoň 1 sedadlo vybrat a zaplatit.

Avatar uživatele
Karolína
před 4 lety

Hezký den, nevíte prosím náhodou, v jakém režimu chodí vždy do prodeje ty jízdenky flibco? Jestli X dní předem nebo vždy na konkrétní týden/měsíc, nebo nějak úplně jinak? Děkuji! Karolína

Kryštof Hájek
před 4 lety

Dobrý den, většinou se kalendář na nové prodejní období otevírá 2 až 2,5 měsíce před odjezdem, není to ale právě pravidlem, chce to pravidelně sledovat web Flibca.

Avatar uživatele
Karolina
před 4 lety

Díky moc! K.

Další akce