Jak akci využít?
Nečekanou novinku dnes oznámila největší společnost na světě American Airlines. Od 4. května zavádí historicky první přímé spojení z Prahy do Philadelphie. Letenky bude možné rezervovat v nejbližších hodinách až dnech, vývoj cen samozřejmě bedlivě sledujeme.
Nová linka bude prozatím vedena jako sezónní od května do října na každodenní bázi letounem Boeing 767-300 s kapacitou 209 míst.
Letiště ve Philadelphii patří mezi největší v USA a je jedním z hlavních uzlů American Airlines, můžeme tak čekat zjednodušení a zrychlení cest z Prahy do více než 160 měst v USA, Kanadě, Střední Americe nebo Karibiku. Vzhledem k vhodné poloze Philadelphie můžeme linku využít i jako součást tripu po východním pobřeží. New York i Washington jsou odsud co by kamenem dohodil.
Kromě nové trasy bude zavedena i linky z Philadelphia do Budapešti, která bude provozována taktéž denně.
Letový řád:
- Praha – Philadelphia: 11:30 – 15:10, denně
- Philadelphia – Praha: 18:30 – 9:05 (druhého dne), denně
Časy jsou odletu a příletů jsou místní, proto zdánlivá odlišnost v době letu.
Letenky zatím nejsou v prodeji. Začátek prodeje očekáváme během následujících dní – o akčních nabídkách jak do Filadelfie, tak i do návazných destinacích budeme informovat.
Akční letenky
Věděli jste, že s Cestujlevne.com získáte navíc
Podporu 24/7
v češtině
Možnost nezávazné
rezervace na 2 dny
Možnost platit
hotově či převodem