Nová low-cost linka z Prahy do Kutaisi v Gruzii. Letenky od 778 Kč

Zpáteční
Před 2 měs

Jak akci využít?

Wizz Air po delší době stagnace na pražském letišti dnes spouští do prodeje parádní novou linku do gruzínského Kutaisi. Oblíbená destinace pro milovníky přírodních krás, skvělé gastronomie a zajímavé kultury na pomezí Západu a Východu tak bude poprvé v historii přímo dostupná i z Prahy za - doufejme - skvělé ceny. V současnosti létá z ČR jen místní Georgian Airways do Tbilisi s cenami kolem 5.000 Kč.

Nejlevnější zpáteční letenky aktuálně seženeme na říjen 2018 za 778 Kč, což je bomba! Letenky na jarní měsíce zatím startují na 1.878 Kč, Wizz Air ale obvykle ceny v průběhu roku upravuje, doufejme tak, že podobných cen se ještě dočkáme. Prodej je spuštěn zatím jen pro členy klubu WDC, budeme sledovat další vývoj.

Nová linka bude v provozu dvakrát týdně vždy v úterý a sobotu.

  • Praha - Kutaisi: 20:15 – 01:55
  • Kutaisi - Praha: 18:15 – 19:45
  • První let proběhne 19. května 2018

Kutaisi je třetí největší gruzínské město se strategickou polohou takřka uprostřed země. Dostanete se odsud jak do hlavního města Tbilisi, tak na Kavkaz, ale i do letovisek u Černého moře. Více o letišti v Kutaisi, ponořte se také do našeho skvělého průvodce Gruzií.

Letenky

Běžná cena: 4 500 Kč
  • Praha - Kutaisi
Kam Kutaisi Kutaisi
  • Zpáteční letenka
  • Na Září - říjen
  • 0 přestupů
  • 3 hodiny letu

Cena od 778 Kč 

Vyhledej letenky od 778 Kč

wizzair.com

Ukázka letenek z 06. 10. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 4 500 Kč. Ušetříš přibližně 83 %.

Platnost

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Termíny

Létat se začne od května 2018.

Dopravce

Potěšující novinku přináší společnosti Wizz Air.

Zavazadla

V ceně jen příruční zavazadlo.

Průvodce

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

23 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Jak se stát členem WDC?

Avatar uživatele hugonovak

Pri kúpe letenky navolíš cenu pre členov a systém Ťa vyzve na kúpu členstva. Poplatok za členstvo potom zaplatíš spolu s letenkou.

Avatar uživatele

Nevím jestli dělám někde chybu, ale na jaro už to dá sehnat jenom lehce po 3000,-

Avatar uživatele Navaja

Asi děláte vše dobře , levné letenky byly jen na září a říjen, ale už odpoledne bylo jen pár letů , na květen a dále asi levné nebyly vůbec. Myslím, že je to dobrý reklamní tah a ted je třeba vyčkat, jestli udělají i akce na na květen a letní měsíce. Ale dost o tom pochybuju. Na Island jsou taky levné lety na říjen a dále. Davy se tam nehrnou.

Na letní měsíce asi moc akcí nebude, ale září a říjen se, myslím, určitě ještě nějaká zajímavá cena objeví. Možná i první dny provozu v květnu. No nechme se překvapit.

Avatar uživatele Navaja

Za mě je to skvělá zpráva, v Gruzii jsme už byli, ale ne kolem Kutaisi, takže i když nepojedu za tu levnou cenu, je to pořád přímý let, což je pro nás priorita. Wizzair má po 29.říjnu už úplně dostačující kabinové zavazadlo zdarma. Kdyby měl někdo tipy na jednodenní túry v této oblasti, moc děkuji. Mapu a francouzského průvodce mám, ale túry tam moc v této oblasti popsané nejsou.

Avatar uživatele mraziq

My jsme byli kaňon Okatse + Kinchka vodopády, pak tam ještě okolo jsou Prometheovy jeskyně. Nevím jestli to jsou přímo túry ale výlety určitě.

Děkuji za typ!!! Sice jsem trochu zaváhal, takže letím o 2 stovky dráž než je uvedeno výše, ale i tak super!

Avatar uživatele

davide :) neprivezl byste me z Gruzie magnet ?? :)

Avatar uživatele kopecky

Pletu se nebo je říjen na Gruzii už docela zima?

Jak se to vezme :) kouzlo má i zimní Gruzie. Záleží od aktivit. Tbilisi a sirné lázně jsou jistota.

Říjen asi není ani ryba, ani rak. Koukal jsem, že dnes je tam skoro 30st, ale od zítřka to má padnout o 15 a více... Značka ideál to tedy není. Zkusím počkat, jestli se neobjeví něco na květen.

Avatar uživatele Navaja

Prosím Vás, jak je to ted s množstvím turistů ve Svanetii? Kdo jste byl letos? My jsme byli v Gruzii před dvěma lety a turisté skoro nebyli, ale také nebyly linky low-cost. Předpokládám, že už je to jiné a bude víc a víc lidí. Děkuji za postřehy.

Avatar uživatele

Byl jsem na začátku července a skoro nikdo. Nicméně ke konci treku se už turismus v mestii rozbíhal. A předpokládám že v plné sezóně to bude ještě horší. Samota to už není ale nic strašného.

Byl jsem v květnu a nikde nikdo. Prázdná byla Mestia i hory.

Tak já byl na konci srpna a třeba v Mestii bylo turistů hafo, z toho dost otravných z Izraele a ti prudili i místní. U moře také dost lidí. Když srovnám s Kyrgyzstánem, tak ten byl opravdu bez lidí...

Avatar uživatele

Já byl v červenci v Mestii a pak 7 denní trek Mestia > Zabeshi > Iprari > Adishi > Ushguli > Latpari průsmyk (2300 m.n.m.) > Mami.

V Mestii turisti byli, je to trochu party město, ale nic šílenýho. Na treku (Mestia > Ushguli je nejznámější vícedenní trek) jsme potkávali turisty, ale zase nic hroznýho. Spali jsme ve stanu za vesnicema a všude naprostej klid.

Avatar uživatele Navaja

Děkuji všem za postřehy, určitě příští rok pojedeme, už jen to těšení a příprava je pro mě radost. Pokud ještě někdo něco napíše, předem všem děkuji.

Pecka!!!

Ale jo za tu cenu jsem neodolal, .... 16.-20.9. 2018

"aktuálně seženeme na říjen"... viz článek výše. 16.-20.10.2018 je stále za 778 Kč pro členy WDC.

2018?

Paráda. Napřesrok využiju.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

To budou fotky!

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

To bude jízda!

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

Hurá za zážitky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít
Ikona pinu
Gruzie Přílet na letiště Kutaisi

Nedotčená horská krajina a pohostinnost místních obyvatel

Gruzie je asijská země nacházející se při východním okraji Černého moře. Jejími sousedy jsou na severu a severovýchodě Rusko, na jihu Turecko a Arménie a na jihovýchodě Ázerbájdžán.

Dějiny země se datují už do 1. století našeho letopočtu, kdy byla Gruzie známá jako Kolchida na západě a Iberie na východě. Gruzie, jak ji známe dnes, nabízí svým návštěvníkům rozmanité kulturní i přírodní vyžití. Od kopců Velkého Kavkazu přes prastaré architektonické památky až po koupání v sirných lázních či vlnách Černého moře. 

Průvodce pro Gruzie
Průvodce pro letiště Kutaisi