Jak akci využít?

Jedna ze tří posledních linek aerolinií Wizz Air z Prahy je v druhé polovině ledna dostupná za lákavou cenu. Zpáteční letenky z Prahy do Kutaisi zakoupíte za 1 448 Kč za osobu bez členství. V případě cesty ve dvou lidech vás vyjdou letenky na 2 615 Kč včetně ročního členství v ceně 799 Kč (úspora je hned při první cestě).

Nejlevnější termín vychází od úterka do soboty 22.–26. ledna. Další do dvou tisíc najdete v následujících termínech do konce ledna. V ceně je malé příruční zavazadlo, pokud potřebujete navíc i větší, dokupte si službu Wizz Priority za 160 Kč / směr a osobu.

Přílet ve 3 hodiny ráno nabádá k přespání v městečku Kutaisi, odkud se maršrutkou vydejte druhý den z autobusového nádraží do Tbilisi, kde na vás již čekají rozehřáté sirné lázně. Více najdete v našich průvodcích Gruzií a i městem Tbilisi.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha PRG
Česká republika
KUT Kutaisi
Gruzie
Zpáteční 4 hod letu (přímý let)

  Ukázka letenek z 10. 12. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 3 500 Kč . Ušetříš přibližně 63 %.

Do kdy akce platí?

Do vyprodání posledních míst.

Na jaké termíny jsou letenky?

Od 22. ledna do 2. února

S kým poletím?

Wizz Air

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je malé zavazadlo o rozměrech 40 x 30 x 20 cm. Větší za příplatek 160 Kč / směr.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přílet v 3 ráno znamená akorát nasrání, kvůli drahému taxíku a tvrdému smlouvání :)

před 12 měs
David Eiselt

Kolik chtějí takhle ráno?

před 12 měs
Avatar uživatele Michal
Michal

Třeba budou mít zpoždění a přiletíte až v 8 ;)

před 12 měs

Gruzinci to maju vymakane. Chodia tam pravidelne autobusy, ktore rozvezu ludi po celom gruzinsku. Mnoho lietadiel Wizzair a inych prepravcov prileta v podobnom case. Objednanie v klude dopredu online. napriklad Georgianbus.com

před 12 měs
Avatar uživatele lenkaa78
lenkaa78

Naše letadlo mělo zpoždění a přiletěli jsme taky takto pozdě. Maršrutek tam stálo několik a i velký autobus do Kutaisi za normální "denní" ceny.

před 12 měs

Potvrzuju z vlastni zkušenosti co Juraj. V Kutaisi je přímo na letišti pobočka Georgianbus.com - lze i on-line předem koupit lístek. Do centra Kutaisi stojí jen 5 GEL (cca 45 Kč). Georgian Bus stojí v Kutaisi u Mc´Donald - odsud jsem vzal první ranní maršrutku do Mestie (Svanetie). Bylo to úplně v pohodě. Georgianbus jezdí z Kutaiského letiště i přímo do Tbilisi - mají přehledný web. Jízdenka je jen za 20 GEL (cca 170 Kč).

Faktem je že se musíš prodrat davem taxikářů, kteří se na tebe sletí jako vosy. Ale dá se to s úsměvem zvládnout..:-)

Přidat odpověď
před 12 měs

Kutaisi je díra, to je fakt. Ale sotva z něj vyjedete ven, tak Gruzie stojí za to ;-)

Odpovědět
před 12 měs
cali

Je to taková obrostlá díra po bombě..:-)

Odpovědět
před 12 měs

"Městečko" Kutaisi? Druhé největší město v zemi?

před 12 měs
David Eiselt

Se svými 140 tisíci obyvateli a hlavně městskou architekturou má dle mě Kutaisi k řádnému asijskému městu daleko :)

Přidat odpověď
před 12 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 83%
A už tam budem?
ušetříš až 49%
To budou fotky!
ušetříš až 22%
Tam chceš!
ušetříš až 37%
Tam chceš!
4579 starších akcí
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Doprava do centra a v noci

  • Linka 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
  • Linka 119: jednou za 3 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
  • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.
  • V noci (0:00 až 4:30) jezdí na letiště autobusové linky 910 (2x za hodinu viz jízdní řád, z/do centra – Újezd, Karlovo nám., I. P. Pavlova) a 907 (1x za hodinu viz jízdní řád, I. P. Pavlova, Hlavní nádr., Náměstí republiky, Hradčanská)

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí na nich stejné jízdenky za 32 Kč na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 110 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou. Lístek označíte ve žlutém označovači na zastávce nebo v autobusu, při cestě na letiště metrem musíte jízdenku označit vždy před vstupem do stanice metra. Pokud přestupujete, lístek už znovu neoznačujete.

Doprava z hlavního nádraží na Letiště Praha

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobus:

  • Autobus AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí tarif pražské MHD, ale tarif Českých drah a je tak možné si na e-shopu ČD koupit jízdenku přímo na letiště. Samostatná jízdenka na autobus stojí 60 Kč a můžete ji koupit u řidiče. Stanoviště autobusu na hlavním nádraží je na hlavní silnici (ulice Wilsonova) v prvním patře (sledujte značení s obrázkem autobusu). Při cestě z letiště linka AE staví pouze před terminálem 1.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Gruzie Přílet na letiště Kutaisi

Z letiště do Kutaisi na autobusové nádraží jezdí maršrutky za 2 až 5 lari. Je nutné dojít k silnici a mávnout na projíždějící maršrutku (směr doprava), řidiči ochotně zastaví. Platí se až u výstupu.

Do Tbilisi či dalších míst v Gruzii se dopravíte právě s přesednutím na další maršrutku v Kutaisi, případně využijte přímé spoje nabízené z letiště za 20 lari do Tbilisi.

Průvodce pro Gruzie
Průvodce pro letiště Kutaisi