Milánský Dóm

Prodloužené víkendy v Miláně nebo Londýně z Ostravy. Letenky od 518 Kč

2 komentáře
2017-09-19T09:03:44+02:00

O akci

Po včerejší večerní akci z Prahy do Říma, potěší Ryanair i obyvatele Moravskoslezského kraje. Na většinu termínů v listopadu, včetně prodloužených víkendů (čtvrtek-neděle) prodává zpáteční letenky za 518 Kč z Mošnova na letiště Bergamo,  nejlepší výchozí bod pro cesty do Milána i celé Lombardie.

Nalaďte se na prosincový předvánoční shon zastávku v milém městečku Bergamu, kde si vychutnáte v jeho historickém centru Cittá Alta pravé italské espresso, pizzu nebo místní specialitu Casoncelli alla Bergamasca, tedy těstoviny plněné klobásou a vejcem. Po dni v Bergamu se vydejte do ekonomického srdce celé Itálie a jednoho ze světových módních center – Milána. Kromě nákupů vánočních dárků Miláno potěší úchvatnou katedrálou (zaplaťte si vstup na střešní vyhlídku, stojí to za to!) nebo představením v Teatro alla Scala.

Během ledna, opět včetně vybraných prodloužených víkendů, pak využijeme zlevněných zpátečních letenek z Ostravy do Londýna za 678 Kč. Budete mít tak ideální příležitost prošmejdit povánoční výprodeje na Oxford Street a užít si Londýn bez masových davů turistů. A počasí? Toho se nebojte. V Londýně může být ošklivo v lednu, stejně jako v červenci a naopak i v lednu můžete mít štěstí a celou dobu vám bude svítit slunce.

Zařiďte před cestou:

  • Ušetříš až 48 % oproti obvyklé ceně 1 000 Kč
  • Hledej v období Listopad 2017 (Milán), leden 2018 (Londýn)
  • Poletíš s aeroliniemi Tipy k odbavení a informace o aerolince v našem článku o Ryanair.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně jsou zahrnuta dvě příruční zavazadla. Větší z nich o rozměrech 55 x 40 x 20 cm, menší pak může mít velikost 35 x 20 x 20 cm.
OSR/Ostrava
BGY/Bergamo
Zpáteční letenky
1 hodin letu (přímý let)
OSR/Ostrava
STN/Londýn
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Ostrava, letiště Milán Bergamo, letiště Londýn Stansted.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-09-19T07:56:13+02:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele freddyq
freddyq
před 6 lety

Miláno je skvělá destinace pro poznávání Itálie - nevynechejte aperitivo, na kterém můžete velmi ušetřit https://potkamesevevlaku.wordpre...-v-milane/

Avatar uživatele
Raptor
před 6 lety

Ahoj,

mám dotaz chci letět s malou dcerou 1,5 roku, letenky pro dospělého jsou OK, ale pro malou mi to účtuje 560 cestovné tam i zpět. Mám ji dát jako doepělou a zaplatit sedadlo?

Nebo jak to řešit?

Díky. MJ.

Další akce