Průvodce letištěm

Letiště Londýn Stansted

Chceš vědět, jak se dostat z letiště nebo mezi terminály?
Projdi si průvodce, který tě na letiště připraví
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +
Preferovaný dopravce
0 vybraných zrušit výběr Potvrdit

O letišti Londýn Stansted

Stansted je třetí největší londýnské letiště sloužící především nízkonákladovým společnostem a jako hlavní základna Ryanairu. Nachází se skoro přesně na půli cesty mezi Londýnem a Cambridge.

Letiště tvoří jediný terminál. Odlety i přílety jsou přitom na stejném patře (při vchodu zvenčí jsou odlety nalevo, přílety napravo). Po průchodu bezpečnostní kontrolou se ocitnete ve velké hale s obchody a restauracemi, kde musíte vyčkat, až se na odletové tabuli objeví číslo vašeho gatu. Děje se obvykle hodinu před odletem, někdy i méně. Ke vzdálenějším letadlům pak musíte dojet automatickým vláčkem, který je zdarma a jezdí každé 4 minuty.

Autobusové i vlakové stanice jsou v docházkové vzdálenosti do 3 minut od příletové i odletové části terminálu.

Letiště se od 11.6.2018 přes noc v čase 0:00 až 02:00 uzavírá, a to včetně veřejné části. Přenocování tak není možné, využijte některý z hotelů v okolí.

Průvodce pro tebe napsal Kryštof Hájek
1000 km
od Prahy
20.0 °C
aktuální počasí
19:22 (-1 )
aktuální čas

Letenky

Z ČR a okolí se na Stansted létá přímo z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavy, Katovic, Krakova, Vratislavi, Norimberka, Lince a Budapešti a všechny lety jsou reprezentovány výhradně společností Ryanair. Z Prahy létá navíc ještě easyJet. Zpáteční letenky se běžně ze všech uvedených měst pohybují od 1.000 do 2.000 , často je však možné narazit na letenky i pod 1.000 Kč. Levnější jsou především termíny uprostřed týdne (úterý, středy a čtvrtky), častější akce pak můžete čekat v zimním období.

Doba letu z Prahy do Londýna činí asi 2 hodiny.

Inspirujte se akcemi na letenky do Londýna, nebo využijte náš vyhledávač letenek a podívejte se na aktuální ceny. Porovnáváme nabídky více než 500 leteckých společností.

Přestup

Kvůli převažující nízkonákladové dopravě můžete na Stanstedu využít převážně negarantované přestupy.

Při přestupu musíte vždy projít pasovou kontrolou, opustit tranzitní prostor a přes odletovou halu a bezpečnostní se vrátit zpět do tranzitního prostoru ke gatům. Minimální doba čistého času, za kterou se dá projít po příletu od letadla k druhému letadlu na odletu, je zhruba 50 minut. Z toho důvodu si u negarantovaného přestupu "na vlastní pěst" nenechávejte méně než 3 hodiny

Doprava z/na letiště

Vzhledem ke vzdálenosti letiště od významných cílů je nutné počítat s větší časovou rezervou a z centrálního Londýna vyrazit minimálně 3,5 hodiny před odletem.

Do Londýna

Nejlevnější variantou cesty do Londýna jsou autobusy, jízdenky v předstihu se dají sehnat už od £ 1,95, autobusy jezdí běžně jednou za 15 až 20 minut. Pozor si však musíte dát na jízdní dobu, do centra většinou pojedete déle než 75 minut.

Odkazy ke koupi jízdenek a jízdním řádům:

Při koupi jízdenky online přes web Terravision máte nárok na využití každého dalšího spoje v případě nestihnutí rezervovaného. Lístek nemusíte tisknout, postačí potvrzení v mobilu.

Nejrychlejší je pak vlak, který na stanici Liverpool Street dojede za 50 minut, nejlevnější lístky pořídíte online za £ 8, vlaky jezdí od 3:30 do 23:30 každých 15 až 30 minut a lístek se vztahuje na konkrétní den, nikoliv spoj.

*Cena £ 7 platí při koupi online s dostatečným předstihem, cena na nádraží činí £ 19 za jednosměrnou a £ 30 za zpáteční jízdenku.

V případě všech dopravců lze jízdenky nakupovat výhodněji s předstihem online. Lístky se kupují na konkrétní čas, ale v případě zpoždění letadla není problém nastoupit i na pozdější spoj. Pozor, jízdenku, ať koupenou na místě nebo vytištěnou, si ponechte po celou dobu trasy, kontrola může probíhat až při výstupu!

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku

Do Cambridge

Ze Stanstedu jezdí do Cambridge přímé vlaky společností Crosscountry zhruba každou hodinu a jízdenka stojí £ 10.

Každé dvě hodiny se dá do tohoto univerzitního města dostat také autobusy National Expressu, a to od £ 8.

Jak vlak, tak autobus jedou zhruba 50 minut.

Na letiště Luton, Heathrow a Gatwick

Přímý přesun ze Stanstedu na všechna tři letiště zajišťuje autobusový dopravce National Express.

 • na Heathrow cesta trvá 2 až 2,5 hodiny, zaplatíte za ní £ 27 a intervaly jsou zhruba 40minutové,
 • na Luton jezdí autobusy cca jednou za 1–2 hodiny, jízda trvá 90 minut a stojí £ 16.
 • na Gatwick pojedeme při ideálním provozu 3 hodiny, autobusy jezdí každé 2 hodiny a stojí £ 33.

Levnější cesta vede přes centrum Londýna při využití easyBusu (od 2 liber) a metra (£ 3,10 mimo špičku, resp. £ 5,10 ve špičce).

Na letiště City je nejrychlejší cesta autobusem do Stratfordu a následně lehkým metrem DLR přímo na City.

Do okolních měst a obcí

Přímo před terminálem zastavuje několik autobusových linek směřujících do blízkých měst a obcí. V průměru jezdí jednou za hodinu až dvě, jízdenky stojí obvykle okolo £8-10. 

Linky:

 • X30: Chelmsford, Southend, Letiště Southend, 24 hodin, každých 30 až 60 minut,
 • 42A: Takeley, Banrston, Broomfield, Chelmsford, Galleywood, 5:15–19:00, každých 60 minut,
 • 133: Braintree, Takeley; 6:00–0:15, každých 60 minut,
 • 308 a 309: Bishop's Stortford, Thorley: 3:00–0:00, každých 30 minut,
 • 508: Takeley, Bishop's Stortford, Harlow: 7:00–18:20, každých 30 minut,
 • 509: Parsonage, Bishop's Stortford, Harlow: 6:30–19:30, každých 30 až 40 minut,
 • 510: Bishop's Stortford, Harlow: 24 hodin, 30 až 60 minut.
 • Mapa lokálních autobusových linek

Služby na letišti

Wi–fi je bezplatná na 4 hodiny po bezplatné registraci. V terminálu je otevřeno několik obchodů po celou noc.

Úschovna zavazadel se nachází v příletové části terminálu, je otevřena nonstop a za 24 hodin úložného zaplatíte £ 3.

V příletové části najdete klasický obchod s potravinami Spar i Marks & Spencer.

Hotely u letiště

V případě brzkých ranních odletů se mnoha z vás bude hodit přespání v hotelu přímo u letiště. Musíte totiž počítat s tím, že doprava z centra Londýna zabere klidně 2 hodiny, což může mít brzy ráno značně limitující. Nově od roku 2018 navíc není možné přenocovat v letištní hale. 

Přímo u terminálu (do 5 minut pěšky) najdete jen dva drahé hotely: Hampton by Hilton a Radisson Blu s cenami kolem 3.500 Kč za noc ve dvoulůžkovém pokoji.

Levnější hotely v podobě Premier Inn a Holiday Inn Express se nacházejí asi 1,5 km od terminálu. Tady počítejte s částkami mezi 1.500 a 2.000 Kč za noc. Jedná se určitě o nejlepší poměr ceny, kvality a vzdálenosti k letišti. Pěšky se sem dostanete jen velmi obtížně, protože na silnici od terminálu chybí chodník. Využít však můžete kyvadlového autobusu zdarma, který zastavuje přímo před východem z terminálu (ne na autobusové stanici, odkud jezdí spoje do Londýna) a jezdí 24 hodin denně každou půlhodinu. Jízdenka stojí 3 GBP a lze platit pouze v hotovosti řidiči.

Spoustu levnějších hotelů najdete ve vesničkách v okolí letiště, nicméně i tam si vždy připravte minimálně 1.200 až 1.500 Kč na noc. Jejich nevýhoda je přitom jasná: doprava k terminálu. Většina z nich nabízí vlastní hotelové transfery, částky se však pohybují od 10 až po 30 GBP, což se nevyplatí.

Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:

139 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Dobry den, Stansted Express, akce 2FOR1. Lze tyto akce vyuzit i den predem nez chci atrakci navstivit? Tzn. book in advance - den predem pres jejich stranku staci? Dekuji Eliska

Odpovědět
před 6 dny

Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jaké jsou stránky vlaku stansted express? Stanstedexpress.com mi nefungují? Jsou změněné? Nebo neporadíte? Děkuji..

před 13 dny
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Vzdyt tady ten odkaz funguje...

před 13 dny

Teď Vám funguje? Mně od včerejška ne, ani z telefonu ani z noťasu… píše mi to stránka nedostupná.. zkoušela jsem to asi 50x.. i tady přímo, z googlu, ze seznamu...proto se ptám, jestli je tedy problém někde u mě...

před 13 dny
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Urcite ano, mne jde vsude jak na mobilu, tak pc

před 13 dny

Tak moc děkuji za odpověď, tak mám nějaký problém já:)

Přidat odpověď
před 13 dny

Dobrý den,

Poprosila bych o pomoc

Jedeme 2dospělí a 3děti na jeden den do Londýna

Letiště Standstet

Chtěli bychom do centra na London Eye a pak na Harryho Pottera

Jak nejlépe cestovat, prosím

Děkuji

před 25 dny
Pavel Planespotter

Řeší se to tady pořád dokola. Zkusila jste si to zadat třeba do google ?

před 25 dny
Avatar uživatele DimikUK
DimikUK

Letiste Standstet? No radeji cestujte jen prstem po mape...

Přidat odpověď
před 24 dny

Dobrý den,

mám dotaz, letadlo by mělo přiletět v 7:35 ráno, myslíte si, že stihnu autobus v 8:30 do centra? Chci jet National expressem. A také se chci zeptat, jestli zastávku autobusu dobře najdu.

Děkuji moc za každou radu.

před měs

Ano, určitě stihnete. Dokonce si myslím, z vlastní zkušenosti, že byste mohla stihnout i dřívější, jestli budete mít jen příruční zavazadlo. Není problém dostat se i do dřívějšího autobusu. Většinou jezdí jeden autobus za druhým. Stoupnete si do fronty k autobusu společnosti National Express - označené Vaší cílovou stanicí např. Victoria Bus Station, a koordinátorka Vás nechá nastoupit do nejbližšího spoje. Toto platí při cestě z letiště do města. Opačným směrem je více kontrolován čas odjezdu. Zastávku najdeme bez problémů, je před letištní budovou. Doba přesunu je tak do 5 minut.

Avatar uživatele Katerina_K
Katerina_K

Ahoj, má prosím někdo aktuální informace o dopravě ze Stanstedu do Londýna? Rozhoduji se mezi National Express a Stansted Express. Raději bych National Express. Pokud si na cestu z centra na letiště rezervuji 3 h, tak by to mělo stačit? Co se týče cesty z letiště do centra, chystám se plánovat zakoupit spoj za hodinu od plánovaného příletu, to by také mělo stačit, že. Letíme jen s příručním. Na stránkách National express píšou, že pokud má let zpoždění a nestihnete svůj spoj, musí se koupit lístek nový. Má někdo zkušenost? Děkuji za rady.

před měs
Avatar uživatele Petr76
Petr76

Zkusil bych si přečíst toto vlákno a článek výše.

před měs
Kryštof Hájek

Ahoj, 3 hodiny by měly stačit, obvykle se jede 70 minut mimo špičku, odpoledne klidně 2x déle. Co se týká nestihnutí spoje, záleží asi na řidiči, mě se to stalo dvakrát a pokud bylo místo, nikdy nebyl problém jet dalším spojem.

před měs
Avatar uživatele Katerina_K
Katerina_K

Děkuji :).

dobrý den, prosím poradí někdo? koupila sem lístek ze stanstedu na bus National Express pro 2 dosp. +3 děti +1 infant. zajíalo by mě jak je to s výhodou 2+1 . bude bráno jako že mám jednu jízdenku nebo je to na osobu? chápejte chtěla bych s dětmi na oko a tak jestli může teoreticky na lístek z busu jen jedna osoba a jedna bude mít zdarma nebo budu mít šanci získat víc lidí zdarma? a dále potřebuju sehnat oyster card nejlépe na letišti stansted ale nenašla sem že by tam byly k dispozici- našla sem že liverpool street ale my jedeme busem na stratford a musíme se nějak dostat na tu liverpool. takže koupit jízdenku do metra a tam to vyřídit a až poté pooužívat Oyster? děkuji

před měs
Pavel Planespotter

Místo Oyster Vám stačí bezkontaktní platební karta, pokud nutně nechcete Oyster.

před měs

Děkuji, ne nutně nepotřebuju. snad bude karta fungovat. zkusíme a kdyžtak koupíme lístek a vyřídíme kartu později.

Dobrý večer! Přečetla jsem si tu, že na letišti není tranzitní zóna. Je možné si zakoupit tzv. Fast Track, abych byla přednostně odbavena u security check? Např. v Bergamu tato možnost je (7,5E) a díky tomu jsem stihla přestup. Teď budu mít na přestup jen jednu hodinu, což při zavření gatu půl hodiny před odletem dává jen půl hodiny. Cestuji s příručním zavazadlem. A jak se na nás (členy EU) bude v dubnu nahlížet? Děkuji za odpověď.

před 2 měs
Kryštof Hájek

Dobrý den, fast track zakoupitlze, viz: www.stanstedairport.com/at-the-a...fasttrack/

Obávám se, že je stejně mnohem větší pravděpodobnost, že let nestihnete než že ho stihnete. Spíš bych řekl, že stihnutí letu bude velké štěstí.

Jak se bude na občany v EU nahlížet neví ani britská vláda. Nepředpokládám ale, že pro běžné turisty nastane nějaká výrazná změna.

Přidat odpověď
před 2 měs

Ahojte...dá sa prosím kúpiť lístok z letiska Stansted na Stratford aj u šoféra v autobuse? Dakujem.

před 3 měs

Ano ale za plnou palbu. Kup drive a ucetris.

před 3 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
 • Přidal se před 8 měs
 • Napsal 349 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2019-02-05T08:27:48+01:00)

Kup pres net

Přidat odpověď
před 3 měs

Dobry den, mohu se zeptat? Z letiste Stansted chci jet s dcerou (13 let) do centra. Stansted express nabizi nam obema return listek za 36 a kdyz to zadam zvlast je dcera 12 a ja 18. Je tedy jasne, ze zvlast je to lepsi. Uplne to vsak nechapu. Proc spolecny listek neni vyhodnejsi ( zadala jsem tam nase udaje spravne). Je v tom nejaky figl nebo muzu s klidem koupit kazde z nas listek zvlast a levneji. Dekuji za odpoved. Hanka

před 3 měs

Aha. Ted jsem to zadala opet a ja vychazim 24. Dcera 12, takze je to stejne 36. Omlouvam se....vysvetleno :)

před 3 měs

Problém bych v tom neviděla. Mě vycházel vlak pro rodinu 2+2 na 89 l. na jeden den a to potřebuji dva dny. Nakombinovala jsem autobusy a místo 178 l, jsem zaplatila 18 a 28 liber. Sice bus trvá déle, ale máme čas a sakra se to vyplatí.

před 3 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

A co easybus?

Přidat odpověď
před 3 měs

Díky všem za skvělá doporučení a rady. Mám taky dotaz. Nemáte, prosím, někdo zkušenosti s údajnou slevou na vlak, nebo bus od letecké společnosti Ryanair? Letíme a nimi v březnu Pardubice - Londýn Stansted. Dnes budu objednávat 4x vlak zpáteční, tak by se sleva hodila. 😁 Děkuji za radu

Odpovědět
před 3 měs

Moc zdravím a prosím o radu, resp. potvrzení. Co se týká plateb MHD/bus, metro atd. /po Londýnu. Pochopila jsem správně, že není nutné si zařizovat žádnou speciální kartu, ale stačí pokud budeme mít celá rodina /2 dospělí a 2 děti /každý svou platební kartu a budeme jen "pipat" při vstupech a výstupech z MHD? I zde platí omezení 6,90 na den? Moc Vám všem děkuji za radu.

před 3 měs
Pavel Planespotter

Je to tak, ale už jsem taky zažil, že to kolegovi nešlo...byl nějaký problém v povolení transakce v bance....a jeli jsme taxikem :-(

Přidat odpověď
před 3 měs

Dobrý den, chci se zeptat, jestli je možné stihnout autobus z letiště Stansted ve 22:50. Když přiletíme ve 22:25. Vím , že od pasové kontroly je to 5 minut, ale než tím projdeme apod. Už je to chvíle, co jsem naposledy letěla, tak nemám přehled. Máme jen příručák.

A ještě jedna otázka jaká společnost je lepší National Express nebo Terravision?

Děkuji:)

Odpovědět
před 3 měs

Dobrý den, v sobotu poprvé letíme do Londýna na letiště Stansted. Chtěla jsem se zeptat jak dlouho trvá cca přesun na bus national Express a odkud bus jede najdu to jednoduše? Moc díky za odpověď😊

před 3 měs
Kryštof Hájek

Dobrý den, stačí sledovat cedule "Bus station", pak už není problém najít tu svojí zastávku. Přesun od pasové kontroly k autobusu je otázkou 5 minut.

Přidat odpověď
před 3 měs

Ahoj, funguje i klasicka debetní karta nebo to musi byt kreditni karta? Co se tyce plateb metra aj?

Diky za odpoved.

před 3 měs
Kryštof Hájek

Fungují i běžné debetní karty.

Přidat odpověď
před 3 měs

Dobrý den , potřeboval by jsem nějaký tip či radu ohledně cestování po Londýně zóna 1 , budeme v Londýně od úterý do soboty a rád by jsem si pořídil nějakou kartičku na cestování (metro , bus, tramvaje ) vše jen do 1 zóny . Jsem z toho nějak zmatený a nevím co a jak vybrat . Děkuji za odpovědi.

před 5 měs
Avatar uživatele eremi
eremi

Bezkontaktní platební kartu.

před 5 měs

Má to nějaké výhody ? Myslel jsem něco jako je třeba v Říme Romapass , nebo v Barceloně Hola BCN - kde si koupíš kartu a neomezeně jezdíš jak se ti zlíbí.

před 5 měs
Avatar uživatele eremi
eremi

Má to výhodu tu, že nemusíš řešit žádný další karty a je tam denní limit, kterýho pokud dosáhneš, tak už dál daný den neplatíš a v zóně 1 je to snad jen 6,7 (nebo 7,6) GBP (podívej se na web tam si to najdeš přesně), takže je to extrémně výhodný.

před 5 měs

Jo to je stejné jako ta ústřicová karta - bud použiješ platební kartu nebo tu Oyster Card. Někde jsem četl že limit je v první zóně 6,4 Liber . Tak jestli to chápu dobře odečtou mi maximálně tuto částku a jezdit ji můžu čím chci v zóně jedna ?

před 5 měs
Kryštof Hájek

Ano, přesně tak to je.

před 5 měs
Avatar uživatele eremi
eremi

Stejné to není, protože Oyster card si musíš vyřídit, u platební karty nic neřešíš. Jestli si to dobře pamatuju, tak je to tak, že ti strhávají za jednotlivé jízdy a pokud překročíš denní limit, tak ti to co je přes ten cap vrátí (myslím, že to dělají jednou týdně). Tak se podívej na web Transport for London a můžeš si tam všechno přečíst a nastudovat.

před 5 měs

No jenže ne všichni disponují svou vlastní kartou. A web samozřejmě prozkoumám. Proto jsem se ptal jaké nabízí toho město možnosti.

před 5 měs
Avatar uživatele fil33
fil33

Ta platební karta je opravdu fakt nejlepší, byl jsem teď v Londýně 6 dnů a všude to lze platit bezkontaktně kartou (bus, metro, overground atd). Dřív jsem si kupoval a dobíjel Oyster Card, ale dnes už to na tak krátký pobyt není potřeba.

před 5 měs
David Eiselt

Pozor na Visa od FIO – nefunguje :)

A taky si nejsem úplně jist, jestli tu mají podchycenou 5. a další platbu, protože u nás v ČR chce bezkontaktní platba po 5. pokusu automaticky PIN.

před 5 měs
Lukáš Krincvaj
 • Přidal se před 2 lety
 • Napsal 14 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2018-11-14T16:45:22+01:00)

Ono každý touch není platba, jen identifikace v rámci systému, platba proběhne až na konci dne souhrnně.

před 5 měs
Avatar uživatele eremi
eremi

To si myslím, že není pravda, minimálně rezervace proběhne při každé jízdě, ale úplně jistý si nejsem.

před 5 měs

Dobrý den, děkuji za tuto diskusi. Mám pár dotazů a snad tady ještě nepadly:

1) pokud budu chtít platit dopravu za dva lidi (mě a dceru) - je potřeba, aby každý měl svou contactless kartu nebo můžu platit jednou kartou za dva? Technicky si to neumím představit, jak by se to odlišovalo, takže jednou kartou za dva to spíše nepůjde.

2)proto mám další otázku: lze platit za jednoho přímo kartou a za druhého např. přes Apple Pay - které ale bude spárované s toutéž kreditkou, jen to bude jakoby jiné zařízení?

3) v londýnské dopravě platí všichni stejně bez rozdílu věku nebo mají děti zvýhodněný tarif?

4) prošla jsem vaše články o letištích a pokud budu bydlet v blízkosti Victoria station, je bezkonkurenčně nejvýhodnější letět na gatwick,je to tak?

díky:)

před 5 měs
Martin Š

Ahoj,

1) Každý musí mít svou vlastní platební kartu, platit jednou kartou za dva nelze. Je dobré si zaregistrovat svoji kartu na stránkách jejich MHD kde se pak můžeš zpětně podívat kolik Ti bylo strženo

2) S Apple Play nemám zkušenost, ale jestli to je spárované s tou samou kartou tak si myslím, že to nepůjde.

3) Děti do 10 let včetně jezdí zdarma pokud jedou s dospělou platící osobou. Pokud jim je více jde zřídit zvýhodněná oyster card. Určitě budou mít podmínky na netu

4) Omezovat se při koupi letenky letištěm je nesmysl, třeba ze Stanstedu jsi v centru Londýna za hodinu.

Přidat odpověď
před 5 měs

Dobrý večer,

Potřebovala bych poradit, přiletíme na letište Stansted z ostravy v 19:10 hod., jakou nejlevnější, nejjednodušší a nejpříjemnější cestou se dostat zde: 405 Landmark Heights 172 Daubeney road London E5 0EN Stratford

A popř. za jak dlouho se z letiště dostaneme k autobusům ven (odbavení, atd.) Jizdenky budeme kupovat az na miste. Tj.,10.11

Děkuji mockrát.

před 6 měs
Avatar uživatele Petr76
Petr76
 • Přidal se před 6 lety
 • Napsal 514 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2018-11-06T17:42:43+01:00)

Google maps? Rome2Rio?Popřípadě dvacet dotazů na totéž níže, které byly položeny před vámi.

Přidat odpověď
před 6 měs

Diky za odpověď a ještě mam poslední dotaz spíš takový ten abych si to potvrdil tady od odborníků :) na cestování do anglie v lednu 2019 m8 stačí občanský prukaz ? :)

před 6 měs
Avatar uživatele DimikUK
DimikUK

Yes

Přidat odpověď
před 6 měs

Při objednávce mi to ted vychází z letiště na liverpool pro dvě osoby 20 liber bez zpáteční a pochopil jsem to tedy tak ze čas u vlaku neni mohu s tou jizdenkou jet jakoukoli hodinu ten datum ? Diky za odpověď

před 6 měs
Vojtěch Jahoda

Ano můžeš jet v jakoukoliv hodinu lístek není na určitý čas ale jen na datum.

před 6 měs

A zpáteční jízdenka platí měsíc a můžu jet jakýkoliv den v tom měsíci pochopil jsem to správně ? :) :)

před 6 měs
Vojtěch Jahoda

Přesně tak.

před 6 měs

Můžu se zeptat, jak je to s tou akcí 2in1, když zpáteční jízdenka pak platí měsíc?? Platí pak ta akce po celý měsíc nebo jen během toho jednoho dne, kdy pojedu z letiště do centra? Chceme letět v srpnu a podívat se po památkách. A tato akce ne pro to ideální, ale za jeden den rozhodně nereálné.

Ahoj lidi jedu poprvé s polovičkou do londýna a mam dotaz ohledně koupě jízdenky vlaku do předu funguje to spolehlivě ? :) mam v tom hrozný guláš a přijde mit to moc náročný objednat

Odpovědět
před 6 měs

Dobrý den,

přemýšlím o tom uzavřeném terminálu, to není možné počkat ani v terminálu pro autobusy, nebo vlak?

Pokud tam tedy nějaký uzavřený je. Brát si hotel na 3 hodiny mi přijde divné...

Děkuji za reakci

před 6 měs
Kryštof Hájek

Uzavřený terminál pro vlaky ani autobusy tam bohužel není.

Přidat odpověď
před 6 měs
Načíst všechny komentáře
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 10 dny
Navrhni úpravu