Crotone

Prázdninové lety z Norimberka do kalábrijského Crotone. Letenky od 1 035 Kč

0 komentářů
2019-05-21T16:41:08+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Prázdniny pomalu klepou na dveře s blížícím se létem roste touha vyrazit k moři. Protože tato touha však roste u většiny lidí, levné letenky se pomalu stávají nedostatkovým zbožím, ostatně jako každý rok. Především Západočechy tak potěší aktuální akce Ryanairu na lince z Norimberka na malé letiště Crotone ležící na samém jihu Itálie, v zastrčené oblasti Kalábrie. 

Kromě desítek kilometrů pláží můžete objevovat malá městečka vysoko v kopcích s typicky italskými křivolakými uličkami a línou jižanskou atmosférou nebo si půjčit auto a objet Kalábrii křížem krážem celou.

Akční letenky za 40 EUR seženete především na začátek července, kdy ceny ubytování v Itálii ještě nejsou tak vysoko. Za jednu noc v průměru zaplatíte kolem 1.100 až 1.300 Kč pro dva.

Vzhledem k dopolednímu odletu z Norimberka a poměrně málo frekventovanému spojení do západních Čech bude nejideálnější variantou auto. O tom, kde parkovat, se dočtete v informacích o letišti Norimberk. Alternativou je samozřejmě doprava autobusem den předem a spojení výletu do Itálie s návštěvou Norimberka jako takového, což rozhodně není na škodu. Nejlevněji aktuálně vychází spoje Regiojetu, případně ČD přes Cheb.

NUE/Norimberk
CRV/Crotone
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
1 035 Kč
  • Ušetříš až 48 % oproti obvyklé ceně 2 000 Kč
  • Hledej v období Červenec (v červnu i levněji)
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Norimberk na letiště Crotone
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40 x 25 x 20 cm. Klasický větší příručák + menší zavazadlo za 9 € jedním směrem.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Norimberk, letiště Crotone.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-05-21T15:41:22+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce