Jak akci využít?

Aktuální akci společnosti SmartWings můžete využít k přímým letům z Prahy do Dubaje, a to za 4.294 Kč na velké množství termínů v září a říjnu. Nadšení shopaholici ocení 15kg odbavené + 8 kg příruční zavazadlo v ceně letenky, milovníci nepřeberného množství atrakcí od vodních parků přes lyžařské haly až po výlety do pouště, ostatně vše potřebné se dočtete v našem novém průvodci po Dubaji

Upozorňujeme, že akce je vhodná pro milovníky horkého počasí, které minimálně do počátku října dosahuje až extrémních hodnot kolem 40 stupňů. Pokud zvažujete cestu raději v zimním období, kdy jsou teploty příjemnější, mrkněte na stále platnou akci aerolinky Air Arabia za 5.170 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Dubaj
Spojené arabské emiráty

od 4 294 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 6 hod letu Rezervace na cestujlevne.com

  Ukázka letenek z 03. 09. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 7 500 Kč . Ušetříš přibližně 43 %.

Do kdy akce platí?

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Na jaké termíny jsou letenky?

Od 21. září do 24. října vždy ve středu, pátek, sobotu nebo neděli.

Jsou během letu přestupy?

Přímé lety z Prahy na letiště Dubaj.

S kým poletím?

Up Airlines

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně odbavené zavazadlo do 15 kg + standardní příruční do 8 kg.

Co podniknu v destinaci?

Spojené arabské emiráty

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

V posledních 3 letech jsem byla v Dubaji 8 x a nejlepší koupání je konec září a pro mě na al mamzar beach park

Odpovědět
před 12 měs
Avatar uživatele superweb .
superweb .

Pravidelna prestupni destinace cestou hlavne do JV Asie. Parkat jsem v Dubaji stravil den, ale uz nevim moc co bych tam dal hledal. Na zdejsim vysokym baraku jsem byl, akvarium a obchodak videl, parkrat jsme travili cekani na pripoj koupanim v mori, ktere je tak teple, ze ani neosvezi :)

Podle me je skoda litat tam jako do cilove destinace, spis si zdejsich par "atrakci" nechat na zabaveni pri delsich prestupech, co se obcas vyskytnou.

Odpovědět
před 12 měs

Ba naopak...druhá půlka října, konec října, začátek listopadu...nejlepší na koupání. More jako kafe a vzdušná vlhkost odchází... A v Dubaji je člověk stejně furt v klimatizaci. Včetně zastávek na MHD.

před 12 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos

To jistě. Otázkou pak zůstává, proč tam lidé létají, když jsou pořád v klimatizaci :)) Ale chápu to, mají tam ty nákupní centra a sjezdovku a ted dokonce zase přistaví další mega nákupko, takže se turisti naklonění nakupování a trávení dovolené v klimatizaci jen pohrnou :)) A řeč byla o září, ne o říjnu a listopadu :)

před 12 měs

A byl jsi někdy? Koncem září? Já jo...a moře 34st je pro spoustu lidí fajn zážitek. I pro mě. Srpen už ale opakovat nikdy nebudu...

Já jsem taky raději třeba na horách...ale kdo má zájem, jak píše Dave, termíny nejsou žádná tragédie. V zimě třeba...super na chození venku...což toho moc k chození není, ale zase more...brrrr

před 12 měs

A do akvaparku...značka ideálu. V zimě už to vůbec není ono...do nich. V těchto termínech...super.

před 12 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos

Přiznám se ze nebyl nikdy. Jen asi 10x na letišti. Ja do akvaparku nechodím a klimatizaci se snažím vyhýbat :)

Přidat odpověď
před 12 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos

Tak pozdravuj v prádelně. Každému co jeho jest. Letět dobrovolně a ještě k tomu v září do Dubaje, to musí opravdu bavit :)

před 12 měs
David Eiselt

Tak září už není červenec ani srpen :P Jako tragédii bych to opravdu neviděl.

Přidat odpověď
před 12 měs
Liborek

Výborně, výlet na prodloužený víkend na konci září tímto vyřešen.

Odpovědět
před 12 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 28%
Hurá za zážitky!
New York z Prahy rychlými lety
7 934 Kč
2019-08-21T16:57:00+02:00 0 komentářů
ušetříš až 31%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 44%
Tam chceš!
ušetříš až 32%
Hurá za zážitky!
4426 starších akcí
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Nejrychleji se do centra dostanete linkami 100 a 119:

  • 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
  • 119: jednou za 3 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
  • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.
  • V noci (0:00 až 4:30) jezdí na letiště autobusové linky 910 (2x za hodinu viz jízdní řád, z/do centra – Újezd, Karlovo nám., I. P. Pavlova) a 907 (1x za hodinu viz jízdní řád, I. P. Pavlova, Hlavní nádr., Náměstí republiky, Hradčanská)

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí stejný tarif (32 Kč) na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 110 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou.

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobusová linka:

  • AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí tarif pražské MHD, ale tarif Českých drah a je tak možné si na e-shopu ČD koupit jízdenku přímo na letiště.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Spojené arabské emiráty Přílet na letiště Dubaj

Dopravní spojení z dubajského letiště zajišťuje metro, autobusy a taxislužby.

Při využití městské hromadné dopravy budete potřebovat kartu Nol, kterou se platí jízdné. Prodává se ve 4 variantách – červená, stříbrná, zlatá a modrá. Využijete buďto jednorázovou červenou za 2 AED, nebo přednabitou stříbrnou za 6 AED (prodejní cena je 25 AED, v rámci níž je již 19 AED kreditu na cestování). Ceny se pak liší v závislosti na trase a typu karty následovně:

  • 1 zóna: červená 4 AED, stříbrná 3 AED
  • 2 zóny: červená 6 AED, stříbrná 5 AED
  • 3 a více zón: červená 8,5 AED, stříbrná 7,5 AED

Při cestě z letiště vám vystačí cesta pro jednu, maximálně dvě zóny. Více o veřejné dopravě hledejte na webu rta.ae, mapu zón v Dubaji najdete na tomto odkazu a plánovač tras na webu wojhati.rta.ae

Metro červené linky zajíždí pouze k terminálům 1 a 3. V provozu je denně od 5:50 do 0:00 s výjimkou pátku, kdy je v SAE víkend a jezdí se od 10 hodin. Cesta do centra a čtvrti hotelů Deira trvá 8 minut, k nákupnímu centru Dubai Mall a současně věži Burdž Chalífa 25 minut. Je však nutné počítat s dalšími 15 minutami chůze z metra k východu.

Autobusy odjíždí každou chvíli, proto nebudete čekat více jak 10 minut. Více informací k mapám linek najdete na odkazu stránky Dubai buses

Taxi jezdí po celé Dubaji striktně na taxametr. Při cestě z letiště je nástupní sazba 25 dirhamů a následně za každý ujetý kilometr 1,96 dirhamu. Do centra (k Dubai Mall) tedy zaplatíte kolem 70 AED.

Na letiště Dubai World Central

K přesunu z letiště Dubai International na Dubai World Central využijete linky metra na stanici Battuta Metro Station, kde přestoupíte na letištní autobus F55, který odjíždí každou celou hodinu. Doba cesty trvá 1,5–2,5 hodiny. Projedete 3 zóny městské hromadné dopravy.

[iframe https://www.google.com/maps/d/u/0/embed?mid=1GR2sBncbYbQLAgrRYWuthN8WaD4]

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku

Průvodce pro Spojené arabské emiráty
Průvodce pro letiště Dubaj