Dubaj

Na jaká letiště se létá?

Do Dubaje se létá na 2 mezinárodní letiště. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Dubaj, Dubaj World Central.

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky do Dubaje?

Díky velké konkurenci na lince mezi Prahou a Dubají se můžeme těšit dlouhodobě nejnižším cenám v celém středoevropském regionu. Obvykle narazíte na ceny okolo 7 000 Kč za zpáteční let s příručním zavazadlem.

Kde koupit nejlevnější letenky do Dubaje?

Na nejlevnější zpáteční letenky do Dubaje narazíte v našem vyhledávači. Porovnáte si také snadno ceny letenek všech leteckých společností nejen na přímých letech, ale též těch s přestupem jako Turkish Airlines nebo Ukraine International Airlines.

Koupit letenky lze i na přímo na emirates.com, flydubai.com nebo skrze csa.cz. Cenové ani jiné zvýhodnění však nečekejte.

Kdy jsou letenky do Dubaje nejlevnější?

Ceny letenek se odvíjí od panujícího počasí a proto nejlevněji letenky zakoupíte na v průběhu turistické sezóny od října do března, kdy vládne největší konkurence. Naopak nejdražší letenky do Dubaje najdete v průběhu vánočních svátků.

Nejlepší dobou k nákupu bývá období 2–4 měsíce před odletem a ideálně v čase zahájení prodejů na nadcházející sezónu (obvykle někdy v červenci či srpnu). U letenek do 5 500 Kč z Prahy doporučujeme koupit letenky i s větším předstihem.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu do Dubaje?

Přímý let do Dubaje nabídne každé většího letiště v okolí. Letět bez přestupu tak můžete:

  • z Prahy: Smart Wings, Emirates a flydubai na hlavní letiště Dubai DXB a Air Arabia do nedalekého Šardžá SHJ
  • z Vídně: Emirates (DXB) a Air Arabia (SHJ)
  • z Bratislavy: flydubai
  • z Katovic: Wizz Air na sekundární dubajské letiště DWC
  • z Krakova: flydubai
  • z Mnichova: Emirates

Jak dlouho se letí do Dubaje?

Trasa do Dubaje spadá pod středně dlouhé lety. Obvyklá doba letu je 6 hodin a 20 minut. Nepatrně delší o 20 až 30 minut bude zpáteční let kvůli proudění vzduchu.

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců