Stockholm

Prodloužené skandinávské víkendy z Katovic. Letenky od 480 Kč

2 komentáře
2018-02-02T15:51:00+01:00

O akci

Využijte mimořádně levných letenek Wizz Airu při cestách na sever, a to do několika skandinávských destinací. Nejnižší ceny, za které je schopen Wizz Air létat, nás přilákají na katovické letiště, které je oblíbené pro širokou oblast Slezska, Moravy, ale i Slovenska mimo jiné díky parkování skoro zadarmo

Tentokrát se vydáme na konci zimy a začátku jara hned do čtyř destinací ve Švédsku nebo Norsku, přičemž v případě letu do Malmö můžeme snadno navštívit i dánskou Kodaň. Pozor si však dejte na dopravu z jednotlivých letišť do centra velkých měst, mnohdy bude dražší než samotná letenka! Klikněte v nabídkách níže na název letiště a zjistěte všechny varianty dopravy. Vhodnou alternativou především pro toulky venkovem se pak jeví půjčení auta, mimosezonní ceny ještě nejsou vyšponované tak vysoko, stejně jako u ubytování.

Nejlevnější letenky jsou dostupné v průběhu března a dubna a to včetně prodloužených víkendů. Nejnižší ceny tradičně platí pro členy WDC, nečlenové si připlatí kolem 250 až 500 Kč, v některých případech (hlavně u Stockholmu) bez příplatku.

KTW/Katovice
MMX/Malmö
Zpáteční letenky
1 hodin letu (přímý let)
KTW/Katovice
TRF/Oslo
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
KTW/Katovice
SVG/Stavanger
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
KTW/Katovice
NYO/Stockholm
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 52 % oproti obvyklé ceně 1 000 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Katovice, letiště Malmö, letiště Oslo Sandefjord, letiště Stavanger, letiště Stockholm Skavsta.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-02-02T14:50:00+01:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce