Sandefjord

Letiště Oslo Sandefjord

O letišti

Sandefjordské letiště se sice honosí přívlastkem „Oslo“, nicméně od centra norského hlavního města leží 120 km. Kromě společnosti KLM slouží výhradně nízkonákladovým a vnitrostátním letům.

Terminál je malý a jen se základními službami, aby byl co nejvíce urychlen odbavovací proces. Od přistání letadla budete do 5 minut před terminálem.

Otevírací doba letiště je 4:30–0:30.

Oficiální stránky letiště jsou www.torp.no

IATA Kód
TRF
Aktuální počasí
16.5 °C
Místní čas
11:44
Vzdálenost z ČR
1042 km

Letenky

Nejlevnější lety do Sandefjordu bývají prakticky z libovolného polského letiště, pro naše potřeby ideálně z Katovic nebo Vratislavi. Není vůbec výjimkou, že lze sehnat zpáteční letenky již od 300 Kč. Běžná cena z Polska se pohybuje od 500 do 1.500 Kč.

Doba letu činí necelé 2 hodiny.

Inspirujte se akcemi na letenky do Osla, nebo využijte náš vyhledávač letenek a podívejte se na aktuální ceny. Porovnáváme nabídky více než 500 leteckých společností.

Doprava z/na letiště

Do Osla máte dvě možnosti dopravy:

  • oficiální autobus „Torp Ekspressen“ jezdí se zastávkami na znamení podél cesty přímo do centra Osla k hlavnímu nádraží. Cesta zabere 105 minut, spoje navazují na přílety a odlety. Jízdenka stojí 340 NOK. Online nákup a jízdní řád na webu torpekspresen.no
  • vlak z přilehlé stanice, na níž se dostanete kyvadlovým autobusem zdarma, jezdí cca každých 20 minut od 4:30 do 23:30, jízdné činí 364 NOK a cesta zabere necelých 120 minut. Informace na webu norských drah.

Na letiště Oslo (OSL)

Pro cesty na hlavní letiště určitě doporučujeme využít vlak. Cesta stojí 386 NOK, vlak jede bez přestupu a celková cesta zabere 150 minut.

Služby na letišti

Wi-fi je zdarma a neomezená.

naposledy aktualizováno 13. 03. 2023
Navrhni úpravu

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

AlejandraS
před 3 měs

Torp Ekspressen už 340 NOK 

Jakub Langer
před 10 měs

Naskytla se možnost levně se dostat z letiště Sandefjord Torp (TRF) do západního Švédska. Nejprve z letiště autobusem či vlakem do norského města Sandefjord a poté zdarma lodí do švédského města Strömstad. Stačí se stát jen členem klubu Fjordline:

https://www.fjordline.com/en/p/f...r-benefits

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 10 měs

Z letiště do Sandefjordu je další možnost po využití shuttle busu zdarma na vlakovou stanici dojít pěšky 5,5 km pěknou krajinou po málo frekventované silnici (závěr přes město).

Avatar uživatele Miloš Machů
Miloš Machů
před 10 měs

A když už je člověk u přístavu, tak doporučuji restauraci Kokeriet a dát si velrybí steak.

Edit: I když poslední recenze už nejsou až tak výborné. Byli jsme tam 3 roky zpět ;-)

Avatar uživatele
martin
před 4 lety

Zdravím. Mám jen takovou jednoduchou otázku.Při příletu do OSLA je možný transfér 300 km na místo a ponechat zde 4 osoby a poté je za týden na tom samém místě vyzvednout a dopravit zpě na letiště . Pronajem auta se nám nehodí.A otázka jaká částka by byla za tento transfér. Děkuji.

Letiště v okolí

Získej tipy k dopravě do centra i z dalších letišť v okolí