Öresundský most
Letiště Malmö

Malmö v kostce

naposledy aktualizováno 27. 09. 2023

Letiště Malmö je menší vzdušný přístav na jihu Švédska, které obsluhuje z velké většiny vnitrostátní linka do Stockholmu doplněná o několik linek Wizz Airu do východní, střední a jižní Evropy.

Letiště je od Malmö vzdáleno přes 30 kilometrů, od Kodaně pak 64 kilometrů. Otevírací doba je 24 hodin.

Levné hotely v centru Kodaně

Oficiální stránky letiště jsou www.swedavia.se

IATA Kód
MMX
Aktuální počasí
? °C
Místní čas
12:15
Vzdálenost z ČR
606 km

Získejte více tipů pro cesty z letiště Malmö

Ať už přilétáte na letiště Malmö, nebo z něj odlétáte, přečtěte si naše praktické tipy a doporučen

Navrhni úpravu

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele dominka
dominka
před 5 měs

Ahoj, 

pokud chcete ušetřit za cestu z letiště (Flygbussarna stojí 13€ na osobu), tak je alternativa dojít z letiště 3 km na zastávku Notesjo, na kterou si předem domluvíte místní dopravu  - je to linka 153, funguje jen na zavolání (formou taxíku). Pokud si vzpomínám dobře, jezdí 4x denně, poslední v 17:26.

Z Notesjo nás řidič dopravil na Svedala Station odkud jsme pokračovali vlakem do Malmo Central a odtamtud do Kodaně. Cesta z letiště do Malmo Central nás stála zhruba 80 CZK a ještě jsme se krásně prošli :)

Jediné úskalí je, že je třeba to domluvit předem a zavolat na švédské telefonní číslo - doporučuji zkontrolovat, jaké máte nastavené ceny v rámci tarifu. 

Avatar uživatele
Lucie Šťastná
před 4 lety

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na autobusovou společnost Neptunebus.

Přiletíme do Malmo v 7:25 a potřebujeme se dostat do Kodaně. Když vyplním všechno, co se po mně chce (odjezd z Malmo, příjezd do Kodaň, datum příletu do Malmo a letiště, odkud letíme - Vídeň), najde mi to bus, který jede v 8:00 hodin. Mám malinko obavy, aby se to vše stihlo. Odbavení a tak... Přijde mi to jako málo času. Děkuji za odpověď.

Kryštof Hájek
před 4 lety

Dobrý den, 35 minut je více než dost času, však po příletu žádné odbavení neprobíhá, jen si vyzvednete zavazadlo, pokud budete mít :) Navíc pokud vím, tak spoje Neptunbus jsou navázané na konkrétní přílety a pokud bude zpoždění, tak čekají.

Letiště v okolí

Získej tipy k dopravě do centra i z dalších letišť v okolí