Full–lie bed v bussines class Qatar Airways

Proleť se v posteli z Prahy přes Katar do Šanghaje. Letenky od 26 240 Kč

14 komentářů
2017-09-25T09:48:06+02:00

O akci

S mimořádně lákavou nabídkou letenek v byznys třídě přichází Qatar Airways, dlouhodobě oceňovaná aerolinie za prémiové produkty, což můžeme jen potvrdit. Zpáteční letenky v byznys třídě z Prahy do Šanghaje jsou aktuálně za 26.240 Kč, takže pokud je pro vás cesta cíl...

Co za 26 tisíc dostanu? Mimo samotné cesty do Šanghaje, čínské finanční megapole, si dostatečně užijete luxus v oblacích. Na odletu oceníte nejen prioritní odbavovací přepážku a celní kontrolu, ale také letištní salónek. Ten na vás bude čekat jak při odletu v Praze a Šanghaji, tak především v katarském Dauhá. Právě zde okusíte služby jednoho z celosvětově nejlepších byznys salónků Al Mourjan, ačkoliv i ten v nedávných měsících prošel mírným osekáním služeb. V nabídce bude standardní bufet s jídly s prostornou restaurací či bar s prémiovými alkoholickými nápoji. Chybět nebudou ani sprchy k dodání energie po delším letu, což vlastně díky plně polohovatelným sedadlům nebude ani potřeba.

Jak při 6 hodinovém letu z Prahy do Dauhá, tak i při 10 hodinovém letu z Dauhá do Šanghaje se pohodlně usaďte nebo ulehněte a odpočívejte. Sedadlo snadno přetransformujete do postele a do cílové destinace přiletíte odpočatí a vyspalí. K jídlu na vás čeká a la carte menu a nejlepší značky šampaňského, vín či tvrdšího – jak hrdlo ráčí.

Po příletu na vás zavazadlo bude čekat, neboť dostane cedulku „priority“ a zároveň se váš hmotnostní limit navýší na 40 kg.

Další kategorií jsou pak míle do věrnostních programů. Například u British Airways získáte 560 tier points (600 TP nutných pro stříbrnou kartu se salónky zdarma v rámci One Worldu) a asi 17.000 aviosů, což vystačí na 4 bonusové regionální letenky.

Pokud toužíte po nevšedním zážitku v podobě letu v business class, popřemýšlejte o cestě do Číny, případně přeskočte do Jižní Korei či Japonska. Qatar je bezesporu tím nejlepším, co lze v nebesích zažít. Standardní ceny se pak pohybují okolo 40 tisíc.

PS: při cestách do konce roku můžete využít bezplatného hotelu při přestupu v Kataru nad 12 hodin v rámci programu +Qatar.

PRG/Praha
PVG/Šanghaj
Zpáteční letenky
20 hodin letu (1 přestup)
PRG/Praha
DOH/Doha DOH/Doha
PVG/Šanghaj PVG/Šanghaj
PRG/Praha
3x letenky
20 hodin letu (1 přestup)
  • Ušetříš až 34 % oproti obvyklé ceně 40 000 Kč
  • Hledej v období Lety lze plánovat s omezením až do 31. března 2018.
  • Čeká tě přestup na letišti Krátký či delší přestup vás čeká na letišti Doha.
  • Poletíš s aeroliniemi Nejlepší aerolinka za rok 2017 Qatar Airways.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Jako byznys cestující máte nárok na 40 kg zavazadel.
  • Objevte naše průvodce pro státy Katar a Čína.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Šanghaj, letiště Doha.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2017-09-25T06:22:59+02:00

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce