Babí léto v Seattlu. Letenky od 12 160 Kč

Jak akci využít?

Po čase opět letecká společnost Condor nabízí zvýhodněné letenky z Prahy na severozápad USA, konkrétně do jednoho nejdynamičtěji rostoucích měst v severní Americe, domova Microsoftu, Boeingu, Amazonu nebo třeba Starbucksu a perfektního výchozího bodu pro cesty do hor i kanadského Vancouveru – do Seattlu.

Ubytování

Standardní hotely jsou v Seattlu velmi drahé a dvoulůžkový pokoj na noc pod 1.500 Kč budete hledat jen s obtížemi. V tomto případě se rozhodně vyplatí uvažovat o Airbnb, které je v USA velmi oblíbené, nabídek je dostatek a může vám ušetřit i desítky procent. Seattle obecně není příliš rozlehlé město a MHD zde funguje na americké poměry dobře, proto se nemusíte bát bydlet i dále od centra.

Do Vancouveru

Blízkost Kanady určitě svádí k její návštěvě. Nejlevnější možnost představuje společnost Boltbus, se zhruba měsíčním předstihem se dá sehnat zpáteční jízdenka za 28 dolarů, cesta zabere 4 hodiny. Mnohem hezčí však je trasa vlakem podél pobřeží, zpáteční jízdenky se dají pořídit cca za 50 až 60 dolarů přes web amtrak.com.

Užitečné odkazy

Pro dopravu v Seattlu si v automatu na letišti zakupte Orca card, kterou si dobijete na vámi určenou částku (na den počítejte cca se 6 až 8 dolary).

  • Sound Transit: dopravce provozující mětské linky po městě
  • King County: dopravce provozující příměstské linky
  • U obou z nich je využitelná výše zmíněná Orca Card.

Prohlídku montážních hal a muzea Boeingu můžete rezervovat na webu Future of Flight.

Nezapomenout na ESTA…

Jako vždy při cestě USA nezapomeňte vyřídit elektronickou žádost o vstup do země za 14 USD na oficiálním webu. Procedura zabere maximálně 15 minut.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Seattle
Spojené státy americké

od 12 160 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 13 hod letu Rezervace na cestujlevne.com

  Ukázka letenek z 12. 03. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 16 000 Kč. Ušetříš přibližně 24 %.

Do kdy akce platí?

Akční ceny jsou platné do vyprodání volných kapacit.

Na jaké termíny jsou letenky?

Letenky můžete rezervovat na měsíce září a říjen 2017.

Jsou během letu přestupy?

Přestupovat budete na komfortním a přehledném letišti Frankfurt .

S kým poletím?

Letenky jsou v kombinaci ČSA Czech Airlines a Condor .

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně letenky je standardní odbavené zavazadlo do 23 kg plus příruční do 7 kg.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele musla
musla

Mám dotaz - Praha - Vancouver/Calgary období konec dubna - začátek října, za 18 000, je OK cena? Zkouším vyhledávat i různé varianty zpátečního letu (např. San Francisco - Barcelona aj.) nebo jiného odletu než jen z Prahy, ale i přesto mi toto pořád vychází jako nejlevnější. Plán mám poměrně dost volný, pouze se potřebuji koncem dubna dostat do Britské Kolumbie. Vrátit se můžu i dřív, tak aby mi vyšlo 6 měsíců platnosti eTA. Cestuju se zavazadlem do 23kg. Děkuju ;)

před rokem
David Eiselt

Ano, je to ok. Na této trase ceny dolů nejdou a pokud je ještě potřeba open-jaw + takhle dlouhá doba pobytu, šance na nižší cenu je minimální, téměř žádná.

Avatar uživatele Iveta
Iveta

na stránkách Hawaiian airlines se pravidelné akce objevují, zhruba 380 dolaru ze západního pobřeží nebo Kanady. Možná ještě Alaska Air atd. Jak říká Kryštof - nic moc.

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele david.opocensky
david.opocensky

Chtěl bych se zeptat, pořídili jsme si letenku, plánujeme cca týden na kontinentu a pak přelet na Hawaii, je nějaká šance sehnat v akci letenku? Máte nějaký typ kde? (Záměrně jsme nešli do předchozích akci přímo na Hawaii, kvůli tomu, že chceme vidět také parky na severu)

před rokem
Kryštof Hájek

No, popravdě letenky z kontinentálních USA na Havaj stojí téměř jako z Evropy do USA. Zpáteční kolem 10 až 12 tisíc. O akcích USA-Havaj toho moc nevím.

před rokem
Avatar uživatele padrino11
padrino11

Tohle se moc nevyplatí, je lepší počkat na akci z Evropy. On je už diskutabilní přelet mezi východním a západním pobřežím a naopak z hlediska nákladů. Mnohdy je výhodnější letět raději do USA 2x, nebo 3x pokud chci i Havaj.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
To budou fotky!
ušetříš až 35%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 36%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 27%
To bude jízda!
3813 starších akcí