Maya Bay, Thajsko

Thajsko z Prahy se Singapore Airlines. Letenky od 10 429 Kč

18 komentářů
2022-02-08T13:08:05+01:00

O akci

Lákavé ceny směrem do Thajska si připravily prémiové aerolinky Singapore Airlines ve spolupráci s Lufthansou. Zpáteční letenky v průběhu roku lze zakoupit již za 10 429 Kč včetně odbaveného zavazadla. Konkurenční nabídky již delší dobu neklesají pod 13 tisíc korun.

Lety jsou operovány se 2 krátkými přestupy v délce jedné až dvou hodin v Mnichově či Frankfurtu a Singapuru. Pro cesty s touto aerolinkou je vyžadováno očkování + negativní test, což je stejně i aktuální podmínkou pro vstup do Thajska.

Letět můžete do Bangkoku i na Phuket, případně obě destinace zkombinovat.

Pro vstup do Thajska je nutné splnit několik podmínek. Aktuálně platí i 2 povinné testy po příletu, ale bez karantény. Detaily najdete na stránce covid v Thajsku.

  • Ušetříš až 23 % oproti obvyklé ceně 13 500 Kč
  • Hledej v období únor až listopad 2022 (mimo 1.7.-16.8.)
  • Čeká tě přestup na letišti Frankfurt nebo Mnichov a Singapur
  • Poletíš s aeroliniemi Singapore Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je příruční i zapsané do 23 kg

Kde koupit

PRG/Praha
BKK/Bangkok
Zpáteční letenky
19 hodin letu (2 přestupy)
PRG/Praha
HKT/Phuket
Zpáteční letenky
19 hodin letu (2 přestupy)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Bangkok, letiště Phuket.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2022-02-08T13:08:05+01:00

18 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Karel Loucka
Karel Loucka
před rokem

Taky si myslím, že za 2-3 mesice bude pohoda. Teď mi nestojí za to litat někde do 3 zemí kde to smrdí akorat karantennim pruserem. Zatím musí stačit Kanary vždyť je tam hezky.

Piratice
před rokem

Tak to tady všechno pročítám, měla jsem plánu dovolenou za hranici všedních dnů ale toto určitě ne👎 Souhlas s názorem Michala a Davida. Obdivuji všechny, kdož mají koule tohle všechno absolvovat.👏👏

Avatar uživatele
Tomáš
před rokem

Aktuální zkušenost ze Srílanky (leden 2022). PCR před odletem (hradí pojišťovna). Let s LOT přes Polsko. Před vstupem na Srí Lanku trošku administrativa (vízum, povinné pojištění 12 USD/pobyt, příjezdový "health" formulář + prokázání očkování a PCR ne starý 72 hodin - platí ten z CZ). Před návratem pak antigen ne starší 24 hodin před překročením PL hranic (na SL za cca 200 Kč/osoba, v PL na letšišti 150 PLN/osoba). Takže "jediný" stres dělají primárně poláci s jejich antigenem ne starším 24 hodin (a případným stresem, že budete před odletem pozitivní :D). Jinak ano, oproti "pře-covid" dost pruda a administrativa, ale dá se to. Odměnou je pak dovolená s minimem turistů oproti době "před" a celkem místo v letadle.

Avatar uživatele
Sue Ellen Ewing
před rokem

Tohle je zbytečný risk a hrozná buzerace. Dá se letět na druhou stranu a nic z toho nemusíš podstupovat.

tka222
před rokem

no ale jak je to s cestou zpět?

Avatar uživatele
Sue Ellen Ewing
před rokem

Myslím letět na západ (Karibik, Střední Amerika, Jižní Amerika), JV Asie je problematická. Tam žádné testy ani karantény nejsou potřeba.

tka222
před rokem

Např. AirFrance - ti se řídí podmínkami jednotlivých států, takže pro příklad poletím do Dominkanske republiky z VIE přes CDG a mělo by to být bez testu.

Otázkou je, co cesta zpět, protože letím do vídně a tam může být test vyžadován to samé transit na CDG. Snažím se dohledat info jak to je ale bez úspěchu...

Avatar uživatele
Sue Ellen Ewing
před rokem

Stejně se to pořád mění a každý stát i aerolinka to má trochu jinak. Ale pořád lepší volba, než povinné karantény a testy v JV Asii.

Avatar uživatele
Michal Bjaloň
před rokem

Ta doba kdy se krásně létalo do Asie je pryč. Dokud budou pořád samé testy a karantény je opravdu otravná a děsivá. Ono než člověk přiletí do dané destinace je celkem dlouhá. 16-20 hodin být ve stresu a pravděpodobnost že se v tak velkém počtu člověk nakazí je velká. Já například letěl loni na Kanáry. Ještě jsem nebyl očkovaný. 1000 korun jsem při cestě zpět dal za antigenni test z Tenerife. Nepřemýšlel jsem prostě co kdyby byl pozitivní test. Dnes při cestě po Evropě pro očkované se test už nevyžaduje. To je jediné štěstí. Ale letět do třetích zemí s tím, že budu mít díky pozitivnímu výsledku patálie mě odrazuje i kdyby letenka stála 1000 korun. Dnes země střední a latinské Ameriky ne požadují testy. Ale nevidím rozdíl v tom, že si namátkově vyberou pár cestujícich a testy jim udělají. A na tom by člověk mohl pohořet. Jedna věc je mít zkaženou dovolenou a ještě horší, že to může stát i nemalé peníze.

Moje rada je taková.

Buď ještě pár měsíců počkat nebo se obrnit nervy😆Levné letenky jsou super,ale pořád člověk nemá vyhráno. Dané restrikce se nevyplatí obcházet.

tka222
před rokem

já nevím, jako cena je super ale 1 x PCR pred odletem, 1 x PCR po priletu a pak se nejlepe nakazit a mit pozitivni PCR 5tej den a zbytek dovolene v karantene :D

Avatar uživatele
Honza
před rokem

Ahoj, jak je to s tim testem 1 a 5 den? Hotel jsem si nasel ze seznamu, to neni problem, ale jak je to pak s tim testem. Nemuzu najit info, zda to zajistuje hotel, nebo zda musim z hotelu nekam odjet se nechat otestovat, zda je to jako balicek v cene ubytovani.... Konkretne resim prvni den Bangkok a paty den Trat.

Avatar uživatele praguegolem
praguegolem
před rokem

PCR testy jsou součástí hotelového balíčku

jinak nejaktualnejsi info zde:

https://www.tatnews.org/

Avatar uživatele
Honza
před rokem

Otazka je jakeho balicku, zadny balicek totiz v nabidce nevidim. Treba Trat City Hotel je schvalny nejaky to SCHE++ nebo co to je, ale kdyz koukam primo na jejich stranky, ale treba i na booking.com, tak tam nabizi klasika ubytovani. Zadny info o nejakym balicku.

Avatar uživatele praguegolem
praguegolem
před rokem

ano SHA Extra Plus atd. i na bookingu jsou ty hotely takto označené, zajistí ti v rámci balíčku cestu z letiště, PCR test a den v karanténě, první a pak někde třeba jinde páty den v Thajsku při druhém PCR testu

https://thaiest.com/blog/thailan...lus-hotels

Avatar uživatele praguegolem
praguegolem
před rokem

Strašně rádi bychom tam nyní letěli, ale představa že naše 2 desetileté děti při příjezdu do Thajska budou pozitivní a budou muset na 10 dnů do nemocnice v rámci karantény co tam mají je strašidelná

Avatar uživatele
David Eiselt
před rokem

Souhlasím, určitě to neberu jako standardní akci k impulzivnímu nákupu, ale spíš jako tip těm, kteří do Thajska prostě letět plánují. Sám bych ty dva dementní testy podstupovat nechtěl.

Avatar uživatele
DaM
před rokem

Cestu do Thajska jsme absolvovali v listopadu s letem přes Zurich a Abu Dhabí. Letěli jsme na měsíc s našimi 3 dětmi 5-6-12 let. Ano administrativa spojena s cestou trochu času zabere. Neni to však nic náročného. PCR test před odletem a poté 2x v Thajsku nebyl žádný problém. Rezervujete si sami v jejich systemu. I přes administrativu a testy na místě je Thajsko v této době naprosto úžasné. Nevím zda se bude někdy opakovat, že je vás na pláži tak 10 i s plavčíkem. Za mě 👍🏻

Avatar uživatele praguegolem
praguegolem
před rokem

Dva test 1 a pátý den jsou to nejmenší, to dá každý, ale ta představa, že z nás jen to 10ti leté dítě je pozitivní a jde na 10 dnů do karanteny do Thajské nemocnice, nebo třeba to 5ti leté dítě od pána výše (DaM) je přeci neakceptovatelná, možná za poplatek tam s ním můžete ležet, to nevím, psal jsem několikrát i do Thajska, sami neví jestli bychom s dítětem v nemocnici mohli být, tohle je prostě na hlavu! a tak MOC bychom tam ted s dětmi chtěli a i mohli :-(

Další akce