Kartágo

Tunisko a Malta z Vídně během jedné dovolené. Letenky od 3 120 Kč

7 komentářů
2019-09-18T13:29:00+02:00

O akci

Tunisko je po mnoho let synonymem dovolené strávené u hotelového bazénu nebo na pláži v některém z letovisek. Zřídkakdy turista požívající dovolené se všemi výhodami vytáhne paty za hranice letoviska či města. Už samotné hlavní město, do kterého se pomocí avizovaných letenek dostanete, má za sebou tisíciletou bohatou historii. Řeč je samozřejmě o starověkém Kartágu, které je významným předměstím Tunisu. Ačkoliv bylo Kartágo založeno Féničany, po dobytí Římany se zde nacházejí vykopávky především z tohoto období. Dnešní Tunis je moderní metropole západního stylu, kde najdete všechny dnešní výdobytky.

Z Tunisu se pohodlně a levně dopravíte po železnici do mnoha významných lokalit Tuniska. Dvě a půl hodiny jízdy vám to bude trvat například do Monastiru. Za jednosměrnou jízdenku v první třídě zaplatíte kolem stokoruny. Na sever od Tunisu se za poloviční obnos dostane do historické Bizerty. Netřeba zmiňovat, že ve všech případech máte neomezené možností ke koupání, tuniské pláže doslova opisují hranice země. Je jen na vás, jak dovolenou v Tunisku pojmete. Než vyrazíte, začtěte se do našeho průvodce Tuniskem, ve kterém naleznete všechny důležité a praktické informace.

Letenka z Vídně do Tunisu má další benefit v podobě libovolně dlouhého stopoveru na Maltě, takže v případě cesty v sezóně máte dvě dovolené jedním šmahem. Jako příklad uvádíme letenku se 4,5 hodinovým čekáním na cestě tam a dvoudenním pobytem na Maltě při návratu. Letenky můžete zakoupit na celou letní sezónu včetně hlavních prázdnin. Vzorová letenka je zároveň ideálním itinerářem, volte tedy vždy odlety z Vídně na Maltu v neděli večer, z Malty do Tunisu v pondělí po půlnoci, zpáteční cestu můžete kombinovat téměř libovolně, avšak z Tunisu na Maltu se dostanete vždy v pondělí, ve středu a v pátek.

VIE/Vídeň
TUN/Tunis TUN/Tunis
MLA/Luqa MLA/Luqa
VIE/Vídeň
3x letenky
7.5 hodin letu (1 přestup)
  • Hledej v období Libovolné během roku bez omezení délky pobytu na Maltě
  • Čeká tě přestup na letišti Malta
  • Poletíš s aeroliniemi KM Malta Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Tarif Go Light umožňuje přepravu dvojici standardních příručních zavazadel. Během výběru jednotlivých letů můžete například na zpáteční cestě zvolit tarif Go Smart, který umožní přepravit v podpalubí kufr - max. 23 kg

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Tunis, letiště Malta.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2019-09-17T20:16:00+02:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce