Z Prahy do nomádského Čiang Mai. Letenky od 11 448 Kč

Zpáteční
Před 2 měs

Jak akci využít?

Thajsko nemusí být pouze o krásných pláží jako z katalogu, ale i horské přírodě, serpentinách vedoucí napříč pralesy a kouzelných chrámech s dech beroucími výhledy při západech slunce. Odpoutejte se od představy, kdy Thajsko rovná se dovolená u moře a zaleťte si na sever země do Chiang Mai. Leťte do města, které se stalo kultovním místem mezi digitálními nomády.

Mimo pracovních sprintů v jednom z coworkingových center či kaváren na Nimman Road, kde se mimo jiné budu od zítra pár dní pohybovat a tvořit obsah do nové kategorie na Cestujlevne.com, si půjčte motorku a vydejte se do okolních národních parků a chrámů.

Do Chiang Mai začíná od prosince létat Qatar Airways a při promo cenách, které začínají na 11.448 Kč, by mohly tyto letenky s jedním přestupem zaujmout nejen pracanty z domova, fotografy zpracovávající materiál po sezóně a digitální samoživitele všeho druhu, ale i dobrodružné povahy, kterým není proti srsti podniknout noční jízdu na jih země thajskými vlaky.

Ideální by byla open–jaw letenka s Bangkokem nebo Phuketem, ale do těchto destinací aktuálně nízké ceny nenajdeme. Mějte do budoucna na paměti i tuto variantu.

Vzhledem k delšímu přestupu na letu zpět je vhodné zvážit prodloužení pobytu v Dauhá, počítejte tak minimálně s jednou nocí.

Letenky

Běžná cena: 15 000 Kč
 • Praha - Čiang Mai
Kam Čiang Mai Čiang Mai
 • Zpáteční letenka
 • Na Prosinec - květen
 • 1 přestup
 • 15 hodin letu

Cena od 11 448 Kč 

Vyhledej letenky od 11 448 Kč

cestujlevne.com

+4
 • Praha - Čiang Mai
 • Čiang Mai - Doha
 • Doha - Praha
Letenka 1
PRG - CNX
Letenka 2
CNX - DOH
Letenka 3
DOH - PRG
 • 3x letenka
 • Na Prosinec - květen
 • 1 přestup
 • 15 hodin letu

Cena od 11 695 Kč 

Vyhledej letenky od 11 695 Kč

cestujlevne.com

Ukázka letenek z 11. 10. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 15 000 Kč. Ušetříš přibližně 24 %.

Platnost

Tarif je v prodeji do 11. října.

Termíny

Letenky zakoupíte od poloviny prosince do 30. května 2018.

Přestup

Jeden přestup podniknete na letišti Doha Hamad.

Dopravce

Tipy před letem pro Qatar Airways.

Zavazadla

V ceně je nadstandardních 30 kg zavazadel.

Průvodce

Před cestou si určitě pročtěte našeho průvodce pro Thajsko.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Můžu se ještě zeptat. Nemáte nějaký tip na fajn ubytování? Nejsem náročný, jen mám rád nějakou základní útulnost a atmosféru. I tu méně viditelnou :-) Díky

Záleží, co máš v plánu. Celou dobu v Čiang Mai? Z toho co jsem ozkoušel, tak se mi osobně nejvíc líbil nový Ibis Styles, ale je dost mimo centrum.

Nebýt moc náročný je hezký, ale každý bere limit osobní hranice jinak :)

Avatar uživatele

Ahoj Davide, já vím...celkem rád bych zainvestoval do místa, kde nebudu s 10ti lidmi v místnosti. Mám rád svůj klid. Pokud bude ale ideálně samostatná místnost například i v zajímavém hostelu...beru to...v chiang mai se zdržím tak týden...a pak týden na úplný jih vykoupat se...celkově pobudu v thajsku cca 15 dnů...

cau Michale, já bydlel týden tady a bylo to super. Vnitřní město, stylovka, velké společenské prostory, personál vtipnej, dobrý jídlo. Vlastní pokoj s balkónem se společnou koupelnou za drobák ;) https://www.booking.com/hotel/th...aid=357024;label=gog235jc-hotel-cs-th-coincidenceNhostelNchiangmai-unspec-cz-com-L%3Acs-O%3AwindowsS10-B%3Afirefox-N%3AXX-S%3Abo-U%3Ac-H%3As;sid=2d2d648e40c554e19cbf29e780364a7a;all_sr_blocks=161394909_105091816_1_1_0%2C161394909_105091816_1_1_0;checkin=2018-01-08;checkout=2018-01-11;dest_id=-3247115;dest_type=city;dist=0;group_adults=2;hapos=1;highlighted_blocks=161394909_105091816_1_1_0;hpos=1;room1=A%2CA;sb_price_type=total;srepoch=1507963955;srfid=0efa169afa0dfb5445a00fc5d8be55a3b7d6faadX1;srpvid=684e305884350029;type=total;ucfs=1&#hotelTmpl

Avatar uživatele

Díky Leonarde! já už tam ten private room nechytil, ale je to dobrý tip. Porozhlédnu se po něčem podobném. Ať se ti daří...

Avatar uživatele

Chlapci, tak já si to na prosinec koupil...moje první cesta do Asie...tak doufám, že mě tam nekousne nějak had do zadnice. Díky za tip!

Avatar uživatele Karel

Enjoy!

Avatar uživatele

Určitě vřele doporučuji navštívit toto město, je nádherné, kolem krásná příroda, nejvyšší hora, Pagody atd. My jsme zde takto před dvěma lety strávili tři dny a mohu říct, že být ještě min. o celý den déle a podívat se kousek za město, kde je přírodní lom, ve kterém se dá i koupat, by stálo za to. :)

Avatar uživatele Karel

Dobrá nabídka, skoro mě to láká omrknout dovolenku partnerky a zkusit udělat konečně Thajsko jen s ní a ve dvou.

Avatar uživatele

Ahoj,

potřeboval bych let +- 29.3. Ale hledá mi to vždy dva přestupy. Poradíte proč?

Avatar uživatele miro776

Pravdepodobne proto,ze na obdobi "summer2018" zatim Qatar nema sloty na letiste CNX, tak Te to asi smeruje cez BKK. Aspon tak jsem to nekde na FT cetl...

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

A už tam budem?

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

To musíš vidět!

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít
Ikona pinu
Thajsko Přílet na letiště Čiang Mai

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko
Průvodce pro letiště Čiang Mai

Zavřít
Ikona pinu
Katar Přílet na letiště Doha Hamad

Bohatý emirát v Perském zálivu

Oficiální název zní Stát Katar (anglicky The State of Qatar, arabsky Dawlat Al Qatar). Katar leží na malém poloostrově, který vybíhá z velkého Arabského poloostrova do Perského zálivu. Na jihu sousedí pouze se Saudskou Arábií, jinak je obklopen mořem. Katar je emirát s tradiční arabskou monarchií, kde vládne emír. Hlavním městem je moderní metropole Dauhá ležící na východním pobřeží státu.

V Kataru se mísí prvky tradiční arabské kultury a bohatého státu s moderním hlavním městem Dauhá (anglicky Doha), v jehož centru se nachází spousta mrakodrapů nejrůznějších tvarů a další se staví. V několika příštích letech by Dauhá mělo mít několik desítek mrakodrapů vyšších než 300 metrů, což by mělo být více, než v tu dobu bude mít například New York City, Chicago a Hong Kong dohromady.

Průvodce pro Katar
Průvodce pro letiště Doha Hamad