Z Prahy přes Brusel na Korsiku. Letenky od 2 342 Kč

Zpáteční
Před 5 měs

Jak akci využít?

Svébytný francouzský ostrov Korsika láká cestovatele svou rozmanitostí – vysokými horskými štíty, divokým a fotogenickým pobřežím, stovkami krásných pláží, historickými městečky u moře i vysoko v horách a sítí stezek pro kratší i dlouhé treky napříč ostrovem. Odrazuje naopak obvykle vysokými cenami letenek, vyšší cenovou hladinou a nevhodným letním počasím pro pěší poznávání ostrova.

Všechny mínusy však obejdeme kombinací dvou zpátečních letenek Ryanairu z Prahy do Charleroi (1.196 Kč) a ze Charleroi na letiště Figari (44 €), které se nachází na jihu Korsiky. Mezi lety je oběma směry 5hodinový přestup, což představuje dostatečnou rezervu. Potěší i termíny, lety jsou dostupné na říjen, kdy vládne na Korsice příjemné počasí s teplotami kolem 22 stupňů.

Nejlevnější termíny:

 • Tam: 2, 9, 16. října
 • Zpět: 12, 19 října, 26. října cca o 300 Kč dražší

Co se bude hodit:

Letenky

Běžná cena: 6 000 Kč
 • Praha - Brusel
 • Zpáteční letenka
 • Na Říjen
 • 0 přestupů
 • 1 hodinu letu

Cena od 1 192 Kč 

Vyhledej letenky od 1 192 Kč

ryanair.com

 • Brusel - Figari
 • Zpáteční letenka
 • Na Říjen
 • 0 přestupů
 • 2 hodiny letu

Cena od 1 150 Kč 

Vyhledej letenky od 1 150 Kč

ryanair.com

Ukázka letenek z 01. 08. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 6 000 Kč. Ušetříš přibližně 61 %.

Platnost

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Termíny

Říjen 2017, konkrétní data viz výše.

Přestup

Dostatečně dlouhý přestup bez zbytečných stresů vás čeká na letišti Brusel.

Dopravce

Tipy k odbavení a informace o aerolince v našem článku o Ryanair.

Zavazadla

V ceně jsou zahrnuta dvě příruční zavazadla. Větší z nich o rozměrech 55 x 40 x 20 cm, menší pak může mít velikost 35 x 20 x 20 cm.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Ak ste clenmi WDC tak to bude este o nieco lacnejsie, prikladam link na dane lety (09-12.10.2017)

(10.580 FT = cca 35 eur)

https://wizzair.com/#/booking/se...0-12/1/0/0

Avatar uživatele

mam tu alternativu, kto by chcel ist z BUD tak letiet sa da WIZZ AIR om za 44.43 eur spiatocne dna 09.10.2017 - 12.10.2017 spat a stiha sa na odlet z CRL do FSC , total cena potom vychadza 87.01 EUR TOTAL

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

To budou fotky!

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

Honem, dokud jsou místa!

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

Hurá za zážitky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít
Ikona pinu
Belgie Přílet na letiště Brusel Jižní Charleroi

Království čokolády, piva i historie

Belgické království (nizozemsky: Koninkrijk België, francouzsky: Royaume de Belgique, německy: Königreich Belgien), běžně označované pouze jako Belgie, leží v západní Evropě. Jeho břehy omývá Severní moře, nejdelší hranici má na jihu s Francií, na východě sousedí s Lucemburskem a Německem a jeho severním sousedem je Nizozemsko.

Co vás napadne první, když se řekne Belgie? Čokoláda? Pivo? Brusel a Evropská unie? Belgie je rozmanitá země, která nabízí spoustu možností poznávání i relaxace. Je plná středověkých památek, je místem, kde tvořili přední světoví umělci. Její města pulzují rušným životem a v jejich ulicích se potkávají různé národy a kultury. Každý z belgických regionů má svá specifika, vlastní jazyk a obyvatele s rozličnými povahami. A to všechno dohromady dodává Belgii její jedinečnost.

Průvodce pro Belgie
Průvodce pro letiště Brusel Jižní Charleroi

Zavřít
Ikona pinu
Francie Přílet na letiště Figari Sud-Corse

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie
Průvodce pro letiště Figari Sud-Corse