Iquique

Z Prahy přes Houston do zářijového Chile. Letenky od 12 749 Kč

16 komentářů
2019-04-08T18:04:58+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Zajímavou nabídku pro cestu z Prahy do jihoamerického Chile aktuálně nabízí společnost United Airlines. Akční letenky nás zanesou do hlavního města Santiago de Chile, přičemž cenovkou 12.749 Kč jen těžko konkurují jakékoliv jiné nabídce při odletu z Prahy nebo blízkého okolí. Navíc letenky již obsahují odbavené zavazadlo do 23 kg, což je v současnosti při cestách do Ameriky (Severní i Jižní) spíše výjimečný jev.

V září vás v Chile čeká končící zima a nastupující jaro. Cesty na jih do Patagonie přivítají milovníci zimy, naopak na severu v pouštních a neméně krásných oblastech se budete těšit z teplot kolem 25 °C. Přelety v rámci Chile lze velmi levně řešit na chilské mutaci webu aerolinky LATAM, kde jsou ceny až 3x nižší než na mutaci anglické. Nejedná se přitom o žádné speciální tarify pro místní, letenky jsou bez potíží využitelné i pro cizince a stojí od 500 do 1.000 Kč jednosměrně.

Jedinou vadou na kráse je nutnost 24hodinového stopoveru v texaském Houstonu. Tu však rychle přetavíme ve vítanou výhodu, během přestupu samozřejmě můžete opustit letiště a vyrazit na prohlídku města. Nezapomeňte mít aktivní povolení ESTA!

Letenky musíte rezervovat jako multicity "Praha – Houston – Santiago de Chile – Praha", například v následujících termínech:

PRG/Praha
IAH/Houston IAH/Houston
SCL/Santiago de Chile SCL/Santiago de Chile
PRG/Praha
3x letenky
29 hodin letu (2 přestupy)
  • Ušetříš až 25 % oproti obvyklé ceně 17 000 Kč
  • Hledej v období Září
  • Čeká tě přestup na letišti New York Newark Liberty a Houston George Bush
  • Poletíš s aeroliniemi United Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg + standardní příruční.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Houston George Bush, letiště Santiago de Chile.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-04-08T17:37:44+02:00

16 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce