Průvodce aerolinkou

Letecká společnost United Airlines

Hledáš rozměry zavazadel, možnosti odbavení nebo služby za letu?
Projdi si průvodce, který tě na cestu připraví
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +
Preferovaný dopravce
0 vybraných zrušit výběr Potvrdit

O aerolince United Airlines

United Airlines jsou jednou z největších aerolinek na světě a spolu s American Airlines a Deltou soupeří v počtu odbavených cestujících, destinací i letadel o vůbec největší leteckou společnost na světě. United má hlavní sídlo v Chicagu, ale velké základny i v New Yorku, Washingtonu, Houstonu, Denveru, Los Angeles nebo na ostrově Guam v Pacifiku. Společnost má flotilu čítající více než 1.000 letadel mnoha výrobců.

Průvodce pro tebe napsal Kryštof Hájek

Letenky

Nejlepší čas pro rezervaci letenek u United bývá standardné 2–4 měsíce před odletem, kupovat můžete jak přes vyhledávače, tak web aerolinky, ceny jsou podobné.

Hlavní doménou United jsou samozřejmě vnitrostátní linky pro USA, nicméně jako jedna z mála aerolinek provozují přímé lety na všechny kontinenty. Ceny letenek jsou na průměrné úrovni, z Evropy do USA se pohybují zhruba na úrovni okolo 15.000 Kč.

Najdi nejlevnější letenky

Zavazadla

Na palubu každého letu si můžete vzít zdarma dvě příruční zavazadla s rozměry 56 x 35 x 22 cm a 43 x 25 x 22 cm na dálkových letech (tj. všechny spoje mezi Severní Amerikou a Evropou, Asií, Austrálií, Afrikou a Jižní Amerikou). U letů po Severní Americe lze v základním tarifu "Basic Economy" cestovat pouze s jedním malým příručním zavazadlem velikosti 43 x 25 x 22 cm. Pokud však kratší let po Americe je součástí jedné letenky na trase z Evropy, platí politika dvou příručních zavazadel zdarma i ude.

U tarifů "Economy" a vyšších můžete mít dvě příruční zavazadla na všech linkách.

Zapsané neboli odbavené zavazadlo o hmotnosti do 23 kg nově od roku 2018 není možné v nejnižším tarifu přepravovat zdarma na letech z Evropy do Severní i Jižní Ameriky.

U vnitrostátních linek a letů z USA do Kanady za jedno odbavené zavazadlo zaplatíte 30 $ při koupi online. Poplatek na letišti pak vzroste na 55 $. U letů mezi Evropou a Amerikou se pak platí poplatek 60 $.

Sportovní vybavení do 23 kg se počítá jako jedno klasické zavazadlo. Cestujete-li tedy ještě s běžným kufrem, za jedno ze zavazadel již budete muset zaplatit.

Zvířata v kabině se přepravují do hmotnosti 8 kg za poplatek 125 $. Poplatky za větší zvířata činí od 200 do 500 $ za jeden let.

Odbavení

Klasické odbavení na letištní přepážce je zdarma a většinou začíná 3 hodiny a končí hodinu před odletem, na amerických letištích je pak obvykle alespoň jedna přepážka otevřená celý den.

Online check-in můžete provést 24 hodin před odletem. Palubní vstupenku si můžete vytisknout buď sami doma, nebo v automatu na letišti, nebo si ji jednoduše uložíte do mobilního telefonu a na letišti jen naskenujete čárový kód.

Služby během letu

Teplé jídlo zdarma dostanete pouze na dálkových mezinárodních linkách, na všech ostatních pouze za příplatek.

Stejně tak palubní zábavu prostřednictvím zabudovaných obrazovek v sedačkách můžete zdarma sledovat jen na mezinárodních dálkových letech. Dokonce ani na dlouhých linkách napříč USA nelze sledovat filmy zdarma.

Na palubách vybraných letadel, většinou těch dálkových nebo určených pro trasy z východního na západní pobřeží USA, můžete využít palubní wifi. Poplatky se různí dle délky letu, většinou se cena pohybuje mezi 10 a 30 $.

Některé starší letouny typu Boeing 747 Jumbo Jet nejsou vybaveny individuálními obrazovkami, můžete si však do svého elektronického zařízení stáhnout aplikaci, která vám zpřístupní veškerý obsah palubní zábavy ve  vašem tabletu, chytrém telefonu nebo laptopu.

106 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Dobrý den.

Potřebovala bych poradit. V srpnu odlétáme s přítelem z Prahy do NY (Newark) ..cesta je tam i zpět bez mezipřistání. Letenku přítel kupoval přes kiwi.com. Na elektronické letence je uvedeno pouze malá osobní taška o rozměrech 43x 22x 25 cm a když jsem chtěla upravit rezervaci na kiwi tak tam bylo napsané, že žádná zavazadla již nejde zakoupit a jediná informace o zavazadle je pouze osobní taška. Když jsem se ale dívala na stránky united airlines, tak tam bylo uvedeno že při letech z Evropy do NY lze mít i v economy jedno příruční zavazadlo+ osobní tašku. Platí tedy informace, která jsou na stránkách letecké společnosti nebo informace na elektroncké letence od kiwi? osobně nám nevadí cestovat jen s příručním zavazadlem.děkuji za odpověd

před 3 dny
Lukáš Horák

Dobrý den Nikol, ach to proklaté Kiwi, fakt nechápu, proč kupujete u nich, letenka se dá v českých korunách koupit přímo na United.

Co se týče těch příručních zavazadel, United má skutečně omezení na jedno malé osobní zavazadlo, ale jen na vnitrostátních letech v USA, ale Kiwi toto pravidlo systémově zřejmě aplikuje na všechny lety United, které se nacházejí v itineráři. Vaše informace o dvou příručních zavazadlech jsou zcela správné. Užijte si New York ;-)

před 3 dny

Mockrát děkuji za odpověd. Nebylo mi jasné čím se mám řídit. Raději už budu vše kupovat přímo od dané letecké společnosti.

Dobrý den,

máme letenku ze San Francisca do New Yorku (Newark), United Airlines.

Máme jeden velký kufr - ten tedy zaplatíme, tomu rozumím.

Potom máme každý jeden batoh - velikost standardního příručního zavazadla.

Moc nerozumím tomu, jak velké zavazadlo tedy můžeme mít do kabiny.

Na letence máme napsané: United Economy.

Děkuji moc za případné rady. Martina.

před 4 dny
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 3331 komentářů
 • Poslat zprávu

Dobrý den, v tarifu Economy můžete mít na palubu dvě příruční zavazadla výše uvedených rozměrů. Jedině tarif "Economy Basic" je více restriktivní a povoluje jen malou tašku/batůžek, to se vás ale netýká, na letence by bylo napsané "Basic Economy".

před 4 dny
Martina_G

Moc vám děkuji za odpověď, Kryštofe. M.

Dobrý den koupila jsem letenky z Prahy do Newarku a chtěla bych změnit jméno spolucestujícího. Je to možné? Děkuji

před 14 dny
Honza Čermák

Dobrý den, pokud od nákupu neuběhlo 24 hodin, letenky zrušte a kupte si nové. Jinak budete mít tři letenky, protože jméno změnit nejde.

Přidat odpověď
před 14 dny

Florida Georgia Line is my favourite contry band. Headliners Tyler Hubbard and Brian Kelley are those guys that can make anyone sing along. That's why I like to attend their shows. And - that's surprisingly beatiful - in 2019 they have CAN'T SAY IT AIN'T COUNTRY TOUR which covers all the USA towns and cities. For more information visit Florida Georgia Line Concert Tour.

Odpovědět
před měs

Dobrý den. Prosím Vás, pokud je u letenky z NY do SF pouze 1 zavazadlo 7 kg na palubu, kolik stojí připlacení druhého? Máme v plánu z Prahy cestovat s batohem a malým kufrem na palubě (žádné odbavené). V řlánku je uvedena cena pouze odbaveného zavazadla. Děkuji moc.

před měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 3331 komentářů
 • Poslat zprávu

Dobrý den, separátního přikoupení druhého příručního zavazadla United nenabízí. Kupte letenku v tarifu "Economy", která je o 30 USD dražší a obsahuje klasicky jedno větší a jedno menší příruční zavazadlo. Nejlevnější tarif "Economy Basic" právě jen to jedno malé.

Dobrý den.

Možná jsem jen nepozorný.

Máme let z Prahy do San Francisca.

Letíme s Lufthansou operovanou Air Canada do Toronta a přestoupíme na let s United Airlines do San Fran.

Píše mi to, že nemám odbavené žádné zavazadlo a příruční je zahrnuto.

Mám tedy zavazadlo do 23kg zahrnuté nebo jsem něco přeskočil a nemám nic a musím si ho dokoupit?

Celou operaci jsem dělal přes MyTrip.

Dovolat se někam a něco z někoho dostat je už týden nemožné.

Díky a šťastnou cestu všem.

před měs
Honza Čermák

Odbavené zavazadlo není v nejlevnějších tarifech při letech do Ameriky zahrnuto skoro nikdy. Pokud jste si jej nepřikoupil tak jej nemáte. Podívejte se na stav rezervace u přepravce nebo kontaktuje prodejce pro více informací.

Dobrý den, při cestě z Prahy do Sv. Martin s mezipřistáním Brusel a Newark.

Koupeno přes Pelikán jako celek.

Nikdy jsem tak daleko neletěl a hledám odpověď na otázky.

1. Check-in musím elektronicky nebo na letišti?

2. Zavazadla (z podpalubí) si vyzvedneme až v cíli nebo musíme odbavit vždy znovu?

3. Jak moc můžeme počítat s jídlem a pitím během letu? Lze se spolehnout, že nebudeme mít hlad i žízeň během letu? Nebo raději doplnit příruční zavazadlo jídlem a hlavně pitím? Když se chodí pro pití, platí se?

4. Wi-Fi. Z Bruselu do Newarku je k dispozici? A pokud se platí, tak v letadle nebo při check-in?

5. Imigrační pohovor při přestupu (asi 22 hod. času). Neumíme Anglicky, je to problém? Můžeme opustit letiště?

Omlouvám se, jistě bych to všechno našel na jejich stránkách, ale neumím anglicky. Moc děkuji!

před měs
Avatar uživatele Petr76
Petr76

Všechno byste našel na těchto stránkách, stačí jen trochu hledat.

před měs
Honza Čermák

1) Můžete oboje, odbavení na letišti není zpoplatněno.

2) V Bruselu přeloží, v Newarku musíte vy.

5) Letiště můžete opustit, neznalost angličtiny není až takový problém, jak se může zdát. Napište si na papír anglicky "Neumím anglicky, tady jen přestupuju, cílová destinace je mimo USA, cestuju na ESTu a tady je můj itinerář." a ten ukažte úředníkovi.

před měs

Jan Čermák Moc děkuji!

před měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 3331 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2019-05-24T23:00:13+02:00)

Ještě doplním - wifi se platí až během letu (kreditní kartou přes obrazovku na vašem místě) a co se týká jídla... United ničím nevybočují z běžného leteckého standardu: jedno teplé "jídlo" (+ suchá minihoustička, máslo/sýr, desert) a před přistáním menší snack (sendvič, kousek pizzy, apod.). Za pití (nealko) se neplatí ani když si jdete do kuchyňky, často je ale k dispozici jen voda, maximálně džus.

před měs

Super, moc pomohlo. Díky!

Dobrý den, ráda bych se Vás na něco zeptala. Kupuji si tři letenky se společností United Airlines- PRG -> PUJ, PUJ-> NYC, NYC -> PRG. V ceně, pokud jsem to dobře pochopila, jsou dvě příruční zavazadla. U letu z PUJ do NYC mi nabídli zavazadlo za cca 600Kč, jedná se o odbavené zavazadlo, nebo příruční,když se jedná o vnitrostátní let? Dále bych se chtěla zeptat...z PRG do PUJ mi žádné dokoupení zavazadla nenabídli, je tedy možné koupit odbavené zavazadlo dodatečně? Děkuji moc za odpověď.

před 2 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 3331 komentářů
 • Poslat zprávu

Dobrý den, teď moc nerozumím. Máte na mysli letiště Punta Cana? Prvně let PUJ-NYC není vnitrostátní, Punta Cana leží v Dominikánské republice a ta není součástí USA.

Lety kupujete přímo na webu United v jednom kroku? V dané kombinaci je totiž odbavené zavazadlo do 23 kg zdarma na všechny lety, stejně jako dvě příruční zavazadla.

Přidat odpověď
před 2 měs

Mám koupenou letenku na 17.6. do Newarku /New York/ přes esky - tř.ekonomy,v letence mám uvedeno pouze 1 příruční zavazadlo o rozměru 35x22x56 cm a registrovaná zavazadla chybí. Takže je mi jasné,že při odbavení budu platit za zavazadlo do 23 kg do podpalubí .Platí,že mohu mít s sebou 2 příruční zavazadla bez poplatku?

před 2 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 3331 komentářů
 • Poslat zprávu

Podle informací United to stále platí: https://www.united.com/ual/en/us...ry-on.html

Přidat odpověď
před 2 měs

Ahoj, máme koupené letenky do Denveru z Prahy s přestupem ve Frankfurtu. Let z Prahy je s Lufthansou a let do USA je s UA.

Na 1. let s LU máme zaplacené 23 kg zavazadlo, ale na druhý nám to ukazuje, že jde koupit až při check inu.

A moje otázky:

1. Jde to dřív než při check inu?

2. Můžeme počítat s tím, že v Praze odbavíme kufr a v Denveru si ho vyzvedneme nebo se musíme ve Frankfurtu o něj starat?

3. Platí to, že jsou na celou cestu povolené dvě palubní zavazadla?

Díky Ivan Kovařík

před 3 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 3331 komentářů
 • Poslat zprávu

Ahoj, to zavazadlo u Lufthansy jste speciálně dokupovali? Protože pokud je spojení na jedné letence, podmínky pro odbavené zavazadla platí pro všechny lety. Je to tedy divné, buď máte dokoupené zavazadlo z Prahy až do Denveru nebo nemáte vůbec.

Co se palubních zavazadel týká, tam jsou dvě po celou cestu. Vždy jedno klasické a jedno malé (laptop, kabelka, malý batůžek, apod.)

Přidat odpověď
před 3 měs

Hezký večer.malý dotaz.V říjnu letíme z Mnichova do LA.na cestu tam máme oba příruční zavazadlo,ale zpět budeme mít každý ještě velký kufr k odbavení do podpalubí.je možno ještě před samotným odjezdem z Čech dokoupit odbavovaný kufr z LA nebo až v LA před odletem?Moc děkuji

před 3 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 3331 komentářů
 • Poslat zprávu

Dobrý den, zkuste přes web United (sekce Manage Booking), obvyklá praxe je ale taková, že lze dokoupit až na letišti u přepážky.

před 3 měs

Moc děkuji

Přidat odpověď
před 3 měs

Dobrý den,

letím z Amsterdamu přes Washington do Chicaga. Je to v rámci jedné letenky, tak pokus rozumím správně, pravidlo o dvou příručních zavazadlech by mělo platit.

Nicméně, ráda bych si zaplatila zavazadlo do podpalubí. Když tedy zavazadlo odbavím v Amsterdamu (za 60 dolarů), budu muset platit i oněch 55 dolarů mezi trasou Washington - Chicago? nebo zaplatím pouze 60 dolarů v Amsterdamu a zavazadlo doputuje až do Chicaga.

Děkuji za odpověď

před 3 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 3331 komentářů
 • Poslat zprávu

Dobrý den, platíte jen jednou pro celou trasu.

Přidat odpověď
před 3 měs

Letíme z Vídně přes Chicago do LA. Zpět z LA přes San Francisco a Londýn. Platí pro úseky Chicago - LA a LA-San Francisco pravidlo o dvou příručních zavazadlech zdarma pro transatlantické lety (když je to součást celého letu ) nebo to počítají jako samostatný vnitrostání let a budeme za druhá kabinová zavazadla doplácet?

před 3 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 3331 komentářů
 • Poslat zprávu

Pokud je to součást jedné letenky, pak pravidlo o dvou příručácích platí i na vnitrostátní sektory.

Přidat odpověď
před 3 měs

Mám koupenou letenku z Prahy do Frankfurtu, kde je napsaná svačina. Pak pokračuji do Washingtonu a tam jídlo napsané není, pokud tam jídlo nebude, co si mohu vzít s sebou do letadla? Děkuji

před 3 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
 • Právě online
 • Přidal se před 11 měs
 • Napsal 482 komentářů
 • Poslat zprávu

Jidlo tam samozrejme je...

před 3 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 3331 komentářů
 • Poslat zprávu

Jídlo tam určitě bude (jedno teplé a jeden malý snack před přistáním).

Přidat odpověď
před 3 měs

Dobrý den, jdu si k vám pro radu :-).

V srpnu letíme s partnerem do San Francisca a zpet se vracime z Los Angeles. Zakoupili jsme u United Airlines variantu Basic Economy a me dotazy zni:

1) pokud jsem si správně přeložila podmínky, měli bychom mít oba nárok na 2 příruční zavazadla. Tyto zavazadla můžeme mít u sebe v letadle nebo je musíme nechat za příplatek odbavit?

2) Chceme si dokoupit jedno odbavené zavazadlo (kufr do 23 kil). Zaplatíme tedy 60 USD a až při online check-inu den předem na webu a nebo až na letišti?

3) Dále máme koupený vnitrostátní let ze SF do Las Vegas. Zavazadla nám zůstanou stejná a má otázka zní - kolik zaplatíme za 2 batohy (větší příruční zavazadla) a 1 Kufr? Z podmínek jsem pochopila, že u vnitrostátních letů není možné mít u sebe 2 příruční zavazadla...

Předem moc děkuji za pomoc! :-)

před 4 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 3331 komentářů
 • Poslat zprávu

Dobrý den,

1) Příruční zavazadla máte u sebe v letadle, odbavit je nelze (resp. lze, ale za poplatek).

2) Mělo by to jít už při online check-inu, pokud nepůjde, tak až na letišti, cena je stejná.

3) Ano, na vnitrostátním letu je povolen jen malý příručák. Druhý lze přikoupit pouze na gate před nástupem do letadla za 25 USD (je tedy výhodnější si rovnou koupit dražší tarif, který obsahuje dvě příruční zavazadla). Odbavené zavazadlo pak stojí 30 USD.

před 4 měs
Avatar uživatele Petr76
Petr76

1) příruční zavazadla můžete mít logicky u sebe, proto se jim říká příruční

2) ano

3) https://www.united.com/ual/en/us...ggage.html

před 4 měs
Avatar uživatele Petr76
Petr76
 • Přidal se před 6 lety
 • Napsal 563 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2019-03-27T20:01:56+01:00)

Kryštof: ad 1) U United nejde "gate check" příručního zavazadla zdarma?

před 4 měs

Dobrý den Kryštofe,

děkuji moc za ochotu a Vaše rady :-). Díky rozdílům co dříve nebyly - mezi lety přes Atlantik a kratšími lety, se v tom člověk trochu ztrácí :-).

Ještě se vrátím k bodu 3). Když si přikoupím druhý příručák za 25 USD, tak ho mohu mít na palubě u sebe? Co když mi nebude vadit nechat ho odbavit? I tak za něj musím zaplatit stejnou částku? Nemáte zkušenosti s tím, jak moc se řeší menší batohy? S Ryanair se mi párkrát stalo, že řešili jen malé kufry jako příruční zavazadla, vybírali peníze a kontrolovali rozměry. My co jsme měli batohy a menší brašnu přes rameno, jsme měli u rezervace také psáno, že nemáme nárok na 2 příruční zavazadla a za jedno musíme zaplatit, ale batohy nikdo neřešil a nic po nás nakonec nechtěli.

před 4 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 3331 komentářů
 • Poslat zprávu

Ano, za druhý příručák na vnitrostátním letu zaplatíte vždy těch 25 dolarů. Batohy asi moc řešit nebude, co se přesných rozměrů týká, ale počet zavazadel nejspíš ano.

Přidat odpověď
před 4 měs

Máte někdo praktickou zkušenost jak využít nasbírané míle u United airlines?

Blíží se mi expirace a nepřišla jsem zatím na žádný způsob (vše je nastaveno jen pro amíky a v Evropě mi to ani neumožní stáhnout jejich aplikaci pro použití mil).

Odpovědět
před 4 měs

Hezký den, koupili jsme si letenky přes skyscanner na 3.6. Z Prahy do Honolulu a chci si dokoupit zavazadla, ale nemohu najít link 😥 děkuju za radu

před 5 měs
cali

Přes skyscanner jste si je koupila u nějaké OTA, tak tam jim směřujte dotaz...

před 5 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
 • Právě online
 • Přidal se před 11 měs
 • Napsal 482 komentářů
 • Poslat zprávu

Teoreticky by to melo jit na webu United, kam zadate svuj rezervacni kod a prijmeni

před 5 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 3331 komentářů
 • Poslat zprávu

Nejspíš půjde dokoupit až při check-inu na letišti.

před 5 měs

Všem noc děkuji, vím že to jde, jen nemohu najít ten správný link, odkazuje mě to na nějaké pytle 🤔🤔😂😂,ale není tam nasměrování jak platit

před 5 měs

A to je přesně i můj problém.Jak najít správný link na zaplacení online?

před 3 měs
Avatar uživatele Petr76
Petr76

Tak zaplatíte na letišti nebo při online odbavení.

Přidat odpověď
před 3 měs

Dobry den, v lete letime s United Airlines do Newarku, letenky jsme kupovali pres Stugent Agenci kde nam rekli ze muzeme mit jedno prirucni zavazadlo toho vetsiho rozmeru. Nicmene jsem hledala a na internetu jsem se docetla ze pokud mame pouze Economy class,muzeme mit pouze to mensi prirucni zavazadlo, tj. maly batoh. Jak to tedy prosim je? Dale mi napsali ze pokud chci zavazadlo k odbaveni ze to lze az na letisti pokud vubec.. tak ted nevim abych tam nepriela s kufrem k odbaveni a oni mi nerekli ze muzu mit jen pidi batoh s sebou. Dekuju moc za odpoved.

před 5 měs
Honza Čermák

Dobrý den,

platí samozřejmě co se píše tady ve všech třídách "trans-Atlantic". Pro místní přelety platí jiné podmínky. https://www.united.com/CMS/en-US...ry-On.aspx

před 5 měs

Tedy můžeme mít jak velké, tak i malé příruční zavazadlo. Děkuji moc

Přidat odpověď
před 5 měs

Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné dokoupit palubní zavazadlo při letu do U.S. už teď nebo až při check-in 24h před odletem? Nemůžu tuto informaci najít na stránkách united.com.

před 6 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
 • Právě online
 • Přidal se před 11 měs
 • Napsal 482 komentářů
 • Poslat zprávu

Dobry den, nemyslite nahodou odbavene zavazadlo?

před 6 měs

Ano, odbavené zavazadlo :)

před 6 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 3331 komentářů
 • Poslat zprávu

Dobrý den, do US lze většinou až při check-inu.

Přidat odpověď
před 6 měs

Dobry den,

Nemate zkušenost z United airlines, mam zavazadlo 56x40x22...je to 5cm nad ramec a nevim jestli mam resit? Děkuji i za pomoc

před 6 měs
Avatar uživatele janicek
janicek

S United Airlines som letel 9 krat a nikto nikdy batozinu neriesil, to ale neznamena ze to riesit nemozu...

před 6 měs
cali

Mám zkušenost jen s AA, kdy v EWR a PHL před gate řádily obtloustlé černošky (to není rasismus, jen konstatuji) a bedlivým okem hlídaly a případně nechaly změřit zavazadla a následně hnaly nešťastníky jak financ kozu doplatit...

před 6 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos

Na to by jsi si měl dat Cali pozor. Doba je zla ;)

před 6 měs
cali

Kamile.. .A proto si musíme pomáhat...

Přidat odpověď
před 6 měs
Načíst všechny komentáře
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 4 dny
Navrhni úpravu