Pláž Barbados

Z Vídně na karibský Barbados rychle a se zavazadlem v ceně. Letenky od 12 830 Kč

0 komentářů
2019-09-26T09:25:00+02:00

O akci

Ač se na jihu Evropy stále najdou místa, kde ještě léto neřeklo sbohem, není od věci si naplánovat na zimu exotickou dovolenou v destinacích, které jsou zárukou teplého a slunečného počasí téměř celoročně. S dnešním tipem na fajnové letenky můžete vyrazit rovnou do Karibiku, a to na ostrovní stát Barbados. Tento nížinný ostrov ležící tak nějak stranou od ostatních Návětrných ostrovů je doslova lemován plážemi a korálovými útesy a poskytuje dokonalou turistickou infrastrukturu, která uspokojí i nejnáročnější klientelu. Barbados obecně patří mezi dražší destinace, proto byste měli před nákupem letenky vše důkladně propočítat. Ceny služeb a potravin jsou o něco vyšší než v západní Evropě, přičemž však vůbec není problém ubytovat se na týden za tisícovku na noc.

Na Barbados nepotřebujete žádné vízum, stačí jen cestovní pas platný po dobu pobytu. Nezapomeňte si vzít adaptér do zásuvky, které jsou na Barbadosu anglického typu. A pokud byste si půjčili vůz, musíte počítat s tím, že ježdění je tu rovněž anglického typu, tzn. vlevo.

Zpáteční letenky za 498 EUR z vídeňského letiště poskytují pohodlnou a relativně krátkou cestu a kromě příručních zavazadel se můžete také sbalit do kufru, které je zahrnut v tarifu. Nákup proveďte nejlépe na webu dopravce, který tarif zveřejnil, v tomto případě je to Lufthansa. Pokud byste mohli při platbě prodělat na nevýhodném kurzu u vaší banky, máte možnost letenky zakoupit v českých korunách skrze rezervační systém našeho partnera.

VIE/Vídeň
BGI/Bridgetown
Zpáteční letenky
12 hodin letu (1 přestup)
VIE/Vídeň
BGI/Bridgetown
Zpáteční letenky
12 hodin letu (1 přestup)
  • Ušetříš až 25 % oproti obvyklé ceně 17 000 Kč
  • Hledej v období Odlety jsou možné od 30. října každé pondělí, středu a pátek, poslední odlet 13. prosince
  • Čeká tě přestup na letišti Ve Frankfurt
  • Poletíš s aeroliniemi Lufthansa a SunExpress
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Příruční plus odbavené do 23 kg

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Bridgetown.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2019-09-26T00:55:25+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce