Jak akci využít?

V rámci Cyber Monday akce nabízí hotelová skupina Accorhotels až 40% slevy na hotely všech řetězců spadajících do skupiny. Akce se tak logicky nejvíce vyplatí v případě luxusnějších řetězců jako Pullman, Sofitel, Raffles, Swissotel či Fairmont, ale také i v dražších zemí jako je Švýcarsko. A právě sem se dnes vydáme s naší první akcí.

Letenky

Zpáteční letenky od pátku do neděle, což je ideální doba k návštěvě malé Basileje, se prodávají po čas ledna a února za 1 tisíc korun na osobu u aerolinií easyJet z Prahy.

Hotel

Díky výše uvedené akci pak nebudete mít problém najít 3* hotel Ibis Styles se snídaní v centru města za 3 300 Kč na dvě víkendové noci pro 2 osoby.

Pokud byste snad raději zvolili možnost o třídu lepšího Novotelu, zaplatíte 3 850 Kč bez snídaně, ale doporučuji zvolit variantu se snídaní za 4 680 Kč. Navíc tato částka platí až pro 4 osoby! Na Švýcarsko to jsou bezkonkurenční ceny.

K dosažení těchto cen se musíte registrovat do věrnostního programu Le Club – registrace je zdarma. Akce platí jen do půlnoci.

Průvodce

Jako bonus pak máte k hotelu jízdné na MHD včetně cesty z/na letiště zdarma a jednou můžete přeplout přívozem i řeku Rýn. Více tipů k návštěvě Basileje se dozvíte v našem božím průvodci Basilejí.

Sdílej akci s přáteli

Akční balíček

Praha
Česká republika
Basilej
Švýcarsko

od 1 000 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 2 hod letu Rezervace na easyjet.com
-40 % na hotely skupiny Accor
Švýcarsko

od 3 300 Kč

Vyhledej hotel
3 hvězdičky Snídaně Rezervace na clkuk.tradedoubler.com

  Ukázka balíčku z 26. 11. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 5 000 Kč . Ušetříš přibližně 47 %.

Do kdy akce platí?

Do dnešní půlnoci

Na jaké termíny jsou letenky?

Od ledna do února 2019

S kým poletím?

EasyJet

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je příruční zavazadlo o rozměrech 56 x 45 x 25 cm.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

15 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Ahoj,

mám dotaz letím do Basileje na vánoční trhy a chtěla jsem se zeptat, zda nevíte, jestli je možné také platit ( například u stánků na svářák atd.) eurem nebo zda akceptují jen franky.

Děkuji moc za pomoc:)

před 9 měs
Marta Gottwaldová

rubly, zlato, diamanty

před 9 měs
David Eiselt

Jen švýcarské franky :)

Přidat odpověď
před 9 měs

Perfektní tip !!! Zakoupeno na 11.1.-13.1.19 v nabídce byl i ještě levnější hotel, tedy pestrost volby super. Jen ten rezervační systém Accorhotels je pomalý a mě osobně několikrát spadl před dokončením. Přeji stále hodně energie pro vyhledávání tipů na cesty. Díky.

Odpovědět
před 9 měs
Marta Gottwaldová

To je fakt sen všech cestovatelů mrznout v zimě v Basileji a ještě lowcost.

Odpovědět
před 9 měs

Ahoj, kde jsou informace o free public transport? Bookuju ten Ibis a nikde to nevidim.

Diky,

Tomas

před 9 měs
Kryštof Hájek

Ahoj, hotely to obvykle speciálně už neuvádí. Mobility Ticket se vztahuje automaticky na hosty všech registrovaných hotelů na území Basileje, vydají vám ho na recepci.

před 9 měs

V tom případě neplatí na cestu z letiště...

před 9 měs
Kryštof Hájek
před 9 měs
David Eiselt

Pro příjezd na hotel postačí rezervace ubytování v mailu ;) ověřeno i osobně, kdyby zase někdo chtěl protestovat :P

Přidat odpověď
před 9 měs

Při rezervaci ubytování v Novotelu se mi nenabídla cena 3 850 Kč bez snídaně, ale 4 680 Kč bez snídaně. Varianta se snídaní je za 5918 Kč.

před 9 měs
Kryštof Hájek

Dobrý den, jste registrovaný v tom věrnostním programu? Bez registrace a přihlášení se ukáže vyšší cena, s přihlášením už byste se měl dostat na výše uvedenou.

před 9 měs

Registrovaný jsem, tak nevím, jestli dělám něco jiného špatně?

před 9 měs

Tak už jsem na to přišel.. Nižší cena je pro dvě osoby a není bohužel pravda, že by stejná cena platila až pro čtyři osoby. Hezký den.

před 9 měs
David Eiselt

Platí pro 2 dospělé a 2 děti. U starších to bude stát více, stále ale máte bezpečně nejlepší cenu v jednom z nejlepších hotelů :)

Přidat odpověď
před 9 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 22%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 80%
Tam chceš!
ušetříš až 56%
To budou fotky!
ušetříš až 28%
To bude jízda!
4430 starších akcí
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Nejrychleji se do centra dostanete linkami 100 a 119:

  • 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
  • 119: jednou za 3 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
  • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.
  • V noci (0:00 až 4:30) jezdí na letiště autobusové linky 910 (2x za hodinu viz jízdní řád, z/do centra – Újezd, Karlovo nám., I. P. Pavlova) a 907 (1x za hodinu viz jízdní řád, I. P. Pavlova, Hlavní nádr., Náměstí republiky, Hradčanská)

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí stejný tarif (32 Kč) na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 110 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou.

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobusová linka:

  • AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí tarif pražské MHD, ale tarif Českých drah a je tak možné si na e-shopu ČD koupit jízdenku přímo na letiště.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Švýcarsko Přílet na letiště Basilej Mylhúzy-Freiburg

Do Basileje k hlavnímu nádraží SSB jezdí z letiště autobusová linka číslo 50 v intervalech 7–15 minut a dobou jízdy 17 minut. Cestou můžete přestoupit na ostatní autobusové, trolejbusové i tramvajové linky. Mapa dopravního systému je k nalezení na tnw.ch.

Lístek stojí 4,40 CHF, jelikož cestou z letiště do centra města minete 2 tarifní zóny.

Většina hotelů však nabízí tzv. Mobility Ticket, který vás opravňuje k bezplatné dopravě na území Basileje včetně cest na letiště či do nákupního centra na německé straně. Doporučujeme oslovit hotel předem a nechat si na email zaslat potvrzení o rezervaci společně s Mobility Ticket a využít tak již bezplatnou jízdu z letiště, obvykle však stačí ukázat jen potvrzení o rezervaci například z booking.com.

Do měst Mylhúzy nebo Colmar na francouzské straně se nejlépe dopravíte kombinací autobusové linky číslo 11 (každých 15 minut od 5:30 do 22:30) k nádraží v Saint Louis (lístek u řidiče za 2,50 EUR), odkud se pohodlně během 20 minut dostanete častým vlakovým spojením (1 až 3 spoje za hodinu) do Mylhúz, resp. za 35 minut do Colmaru. Jízdenka z nádraží Saint Louis do Mylhúz (Mulhouse) vyjde cca na 6 EUR, do Colmaru pak zhruba na 14,50 EUR. Jízdní řády a koupi jízdenek najdete na webu oui.sncf.

[iframe https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1KzU4u_u2DDqBbDM1wcxYeT_JMMM]

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku

Průvodce pro Švýcarsko
Průvodce pro letiště Basilej Mylhúzy-Freiburg

Zavřít boční panel
Švýcarsko

Kousek velehor uprostřed Evropy

Švýcarská konfederace se nachází ve střední Evropě, jihozápadně od České republiky. Sousedí s Německem, Francií, Itálií, Rakouskem a Lichtenštejnskem. Vzhledem ke své snadno dostupné poloze uprostřed Evropy a alpským masivům rozléhajícím se po celé jižní polovině země je Švýcarsko vyhledávanou destinací pro všechny milovníky hor a aktivit s nimi spojených. Ale nejen to, Švýcarsko zaujme i svou bohatou historií a kulturou – města jako Ženeva, Curych či hlavní město Bern určitě stojí za návštěvu.

Průvodce pro Švýcarsko