Přívoz přes Rýn

Zimní víkendy v Basileji „za hubičku“ (i pro rodiny). Balíček od 2 650 Kč

13 komentářů
2018-11-26T11:16:00+01:00

O akci

V rámci Cyber Monday akce nabízí hotelová skupina Accorhotels až 40% slevy na hotely všech řetězců spadajících do skupiny. Akce se tak logicky nejvíce vyplatí v případě luxusnějších řetězců jako Pullman, Sofitel, Raffles, Swissotel či Fairmont, ale také i v dražších zemí jako je Švýcarsko. A právě sem se dnes vydáme s naší první akcí.

Letenky

Zpáteční letenky od pátku do neděle, což je ideální doba k návštěvě malé Basileje, se prodávají po čas ledna a února za 1 tisíc korun na osobu u aerolinií easyJet z Prahy.

Hotel

Díky výše uvedené akci pak nebudete mít problém najít 3* hotel Ibis Styles se snídaní v centru města za 3 300 Kč na dvě víkendové noci pro 2 osoby.

Pokud byste snad raději zvolili možnost o třídu lepšího Novotelu, zaplatíte 3 850 Kč bez snídaně, ale doporučuji zvolit variantu se snídaní za 4 680 Kč. Navíc tato částka platí až pro 4 osoby! Na Švýcarsko to jsou bezkonkurenční ceny.

K dosažení těchto cen se musíte registrovat do věrnostního programu Le Club – registrace je zdarma. Akce platí jen do půlnoci.

Průvodce

Jako bonus pak máte k hotelu jízdné na MHD včetně cesty z/na letiště zdarma a jednou můžete přeplout přívozem i řeku Rýn. Více tipů k návštěvě Basileje se dozvíte v našem božím průvodci Basilejí.

  • Ušetříš až 47 % oproti obvyklé ceně 5 000 Kč
  • Hledej v období Od ledna do února 2019
  • Poletíš s aeroliniemi EasyJet
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je příruční zavazadlo o rozměrech 56 x 45 x 25 cm.
PRG/Praha
BSL/Basilej
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
3 hvězdičky
Snídaně
Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2018-11-26T10:51:33+01:00

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Nina
před 5 lety

Ahoj,

mám dotaz letím do Basileje na vánoční trhy a chtěla jsem se zeptat, zda nevíte, jestli je možné také platit ( například u stánků na svářák atd.) eurem nebo zda akceptují jen franky.

Děkuji moc za pomoc:)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

Jen švýcarské franky :)

Avatar uživatele
Jirka "Kaprr"
před 5 lety

Perfektní tip !!! Zakoupeno na 11.1.-13.1.19 v nabídce byl i ještě levnější hotel, tedy pestrost volby super. Jen ten rezervační systém Accorhotels je pomalý a mě osobně několikrát spadl před dokončením. Přeji stále hodně energie pro vyhledávání tipů na cesty. Díky.

Avatar uživatele
Tomas
před 5 lety

Ahoj, kde jsou informace o free public transport? Bookuju ten Ibis a nikde to nevidim.

Diky,

Tomas

Kryštof Hájek
před 5 lety

Ahoj, hotely to obvykle speciálně už neuvádí. Mobility Ticket se vztahuje automaticky na hosty všech registrovaných hotelů na území Basileje, vydají vám ho na recepci.

Avatar uživatele
Filip
před 5 lety

V tom případě neplatí na cestu z letiště...

Kryštof Hájek
před 5 lety
Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

Pro příjezd na hotel postačí rezervace ubytování v mailu ;) ověřeno i osobně, kdyby zase někdo chtěl protestovat :P

Avatar uživatele
Jan
před 5 lety

Při rezervaci ubytování v Novotelu se mi nenabídla cena 3 850 Kč bez snídaně, ale 4 680 Kč bez snídaně. Varianta se snídaní je za 5918 Kč.

Kryštof Hájek
před 5 lety

Dobrý den, jste registrovaný v tom věrnostním programu? Bez registrace a přihlášení se ukáže vyšší cena, s přihlášením už byste se měl dostat na výše uvedenou.

Avatar uživatele
Jan košař
před 5 lety

Registrovaný jsem, tak nevím, jestli dělám něco jiného špatně?

Avatar uživatele
Jan
před 5 lety

Tak už jsem na to přišel.. Nižší cena je pro dvě osoby a není bohužel pravda, že by stejná cena platila až pro čtyři osoby. Hezký den.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

Platí pro 2 dospělé a 2 děti. U starších to bude stát více, stále ale máte bezpečně nejlepší cenu v jednom z nejlepších hotelů :)

Další akce