Zimní Bergamo

Zimních 24 hodin v Bergamu (z Brna, do Ostravy). Letenky od 335 Kč

8 komentářů
2019-01-30T11:35:14+01:00

O akci

Využijte poslední příležitosti dotované linky do Bergama a podnikněte krátký dvoudenní výlet do italského romantického městečka v podhůří Alp. Zpáteční letenky z Brna s návratem do Ostravy zakoupíte s 26 hodinovým pobytem v Bergamu vždy na termíny středa–čtvrtek v průběhu března a posledního týdne v únoru. Letenky tam vyjdou na 129 Kč a zpět na 8 €, tedy celkově 335 Kč.

Samozřejmě můžete využít i prodloužených víkendů z Ostravy od čtvrtka do neděle a z Brna od středy do neděle.

Po příletu na letiště si kupte 24 hodinovou jízdenku za 5 € na MHD se kterou se dostanete i lanovkou do starého centra Citta Alta. Ubytování seženete v centru okolo Hlavního nádraží za 1 000 – 1 600 Kč pro dva v závislosti na požadované kvalitě.

  • Ušetříš až 67 % oproti obvyklé ceně 1 000 Kč
  • Hledej v období Středa–čtvrtek na poslední týden v únoru a celý březen
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je malé zavazadlo o rozměrech 40 x 25 x 20 cm
BRQ/Brno
BGY/Bergamo
Jednosměrná letenky
2 hodin letu (přímý let)
BGY/Bergamo
OSR/Ostrava
Jednosměrná letenky
2 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Brno, letiště Milán Bergamo, letiště Ostrava.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2019-01-30T12:24:52+01:00

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Ondrej
před 4 lety

Nevíte někdo kdy přesně linka Ova Bergamo končí? Máme už delší dobu koupeno z Ostravy tam čtvrtek 28.3. a zpět do Ostravy v neděli 31.3. Na help-line Ryanair nám není nikdo schopen říct jestli ještě v neděli poletí zpět Ostravu.

Avatar uživatele Karel
Karel
před 4 lety

V systému je poslední let ve čtvrtek do Milana. Zpátky už to neletí. Takže rozloučit s rodinou, prodat byt a zvykat si na život v Itálii.

Avatar uživatele
Milano
před 4 lety

LOL :-)

Avatar uživatele
Ondrej
před 4 lety

:-) No v systemu je právě u letu 31.3. z Milána do Ovy ikona "vyprodáno". Tak Ryanair ještě handluje s vedením Moravskoslezského kraje jestli jim tu linku přece jen nakonec nezadotují.... Jinak Itálie není špatná na život ale umím si představit lepší destinace....:-)

Avatar uživatele Karel
Karel
před 4 lety

Linka je zrušena, nikdo nejedná.

Ryan má vedení MS kraje omotané okolo prstu, ted linku zrušil, přesunul do Katowic a Ovu má imho jen jako zadní vrátka. Když se něco pokazí, nebo bude zkrátka Ryan potřebovat, tak Ostravakum kývne na novou linku, jen s ještě lepšíma dotacema (rozuměj, vyždímá z MS rozpočtu větší prachy). A papaláši z MS kraje ještě rádi zadotují, aby mohli tvrdit, jak se jim zas podařilo rozlítat Mošnov.

Avatar uživatele
holubička
před 4 lety

Víte, jak se dívám na to, že se ruší postupně všechny lety v Ostravě -----již cca 5-8let existuje projekt, že z Ostravy se stane přepravní letiště - propojení s vlaky, vybudování haly na opravu, čištění a lakování letadel, atd. Takže proto asi tlumí klasické lety. Toto je má konspirační teorie :-)

Avatar uživatele
Veronika _1
před 4 lety

Díky za tip, beru dědu na výlet, poletí poprvé v životě 😊

Avatar uživatele
Patrik
před 4 lety

Kdyby letěl někdo v termínu 27.2.-28.2. Do Milána či Bergama a měl by zájem se podělit o hotel/pension/hostel, případně by měl zájem pak zajít večer na drink,nechť mi napíše na mail japanprinc@seznam.cz

Diky moc :)

Další akce