Ryanair - obecně

Napsal koudy 2014-06-18T08:53:26+02:00 ve fóru Letecké společnosti

Dobrý den.  Nemáte někdo zkušenosti s tímto? Letíme s Ryanair 2 dospělí + 2 děti (9+12). Při koupi letenek jsem udělala chybu a pod 9leté dítě jsem vložila to, kterému je 12 a naopak. Díky tomu nyní nemohu provést online check in pro děti (nelze vložit správný věk) Potřebovala bych je pouze prohodit, což už online zdarma nelze provést. Přímo na Ryanair mi doporučili, ať online check in provedu pouze pro dospělé a online a check-in dětí mi provedou na letišti zdarma, když jde pouze o přehození dětí a online to nelze provést. Moc se mi to nezdá, nemáte s tím někdo zkušenost? Díky

Řešil jsem něco podobnýho, když jsem bratránka koupil jako dospělýho. Vyřešeno přes Ryan livechat a check in skutečně musel být až na letišti a zdarma. Měl jsem screenshoty pro jistotu. 

Některé komentáře fakt pobaví :-D

screenshot-1.png

Lukáš Horák napsal(a):

Některé komentáře fakt pobaví :-D

Cekal jsem jeste nejakou narazku na pristani 😀 

Ahoj, nesetkal se někdo se stejným problémem? Při online checkinu z BTS na INI nemám možnost zadat občanku, nabízí se mi jen pas, do Srbska se ovšem normálně cestuje na OP, nějaká novinka u ryanu? 

Setkal. Zadej číslo občanky.

Myslel jsem si to, děkuji 🙂

Nemáte někdo čerstvou zkušnost, jak je to u Ryanair, když letí rodina? (2 dospěli a  2 děti, koupeno najednou.)

Stále u nich platí, že rozhodí násilím i v tom jednom rezervačnímu kódu všem sedačky tak, že donutí seating mít prostě placený?  

Bohužel, stále to tak funguje. Pro dospělého si vždy musíte koupit sedačku.

Dnes mě Ryanair mile překvapil (možná jen proto, že jsem nečetl podmínky 😂). Posunuli nedělní lety z Bergama do Brna asi o 10h dopředu. Letíme až za 2 měsíce, tak nevím, jestli museli, ale přehodili nás zadarmo na požádání na let do Vídně. Na FB se sice tvářili, že pomůžou, ale pak mě odkázali na telefon, ale po mé "nadšené" poznámce jsem dostal link na jejich chat, který jsem zatím neznal, protože nepotřeboval, a tam bylo za chvilku vyřízeno. Kdyby se tak chtěl Wizzair inspirovat a nesměroval všechno jen na své debilní nedodělané formuláře na webu a dobře placenou linku...

Pri wizze v takomto pripade nemusis nikam volat ani pisat. Vo svojom ucte si to jednoducho zmenis podla potreby s nasledujucimi podmienkami:

"REBOOK YOUR FLIGHT(s)

We re-book you on another flight operated by us on the same or – if necessary – a comparable route, within 14 days before or 30 days after the scheduled date of departure of the original flight".

Hm, tak to je fajn, ale doufám, že to nebudu potřebovat. 😁 Měl jsem na mysli obecně nemožnost komunikovat s Wizzem jinak než přes placenou linku nebo pitomé formuláře, případně stížnosti na FB pod nesouvisejícími příspěvky. Teoreticky by mě zajímalo, jak to mají udělané, jestli se rebooking hned provede nebo je to jenom žádost, kterou musí schválit.

hned sa to vybavi

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!