Garuda Indonesia

Letecká společnost
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O aerolince

GA (IATA)
GIA (ICAO)
Indonésie
Od 26. 01. 1949
SkyTeam

Národní indonéská aerolinka se řadí mezi největší společnosti v celé Asii, svoje největší základny má na letištích v Jakartě a na ostrově Bali, menší uzly využívá prakticky ve všech velkých městech v Indonésii. Garuda provozuje moderní flotilu letadel typu Boeing 737 a 777, Airbus A330 a menší proudové Bombardiery.

V barvách společnosti létá po světě na 150 letadel.


Letenky

Garuda je klasickou společností, letenky se tak vyplatí rezervovat zhruba 1–3 měsíce před odletem. Hlavním působištěm je hustá vnitrostátní síť a linky do okolních zemí, na Dálný východ, Arabský poloostrov a do Austrálie. Přímé spojení Garuda provozuje i do Amsterodamu a Londýna.

Vzhledem ke členství v alianci SkyTeam se s Garudou můžete setkat i při kombinovaném spojení s jinými partnerskými aerolinkami, především s KLM.

Vyhledat letenky


Zavazadla

Příruční zavazadlo o velikosti 56 x 36 x 23 cm a váze do 7 kg plus jeden menší předmět typu kabelky nebo brašny na notebook je vždy zdarma.

Odbavené zavazadlo do 32 kg je na všech linkách bez poplatku. Cestujete-li ve dvojici, lze povolenou váhu sčítat, je tak možné vzít například jedno zavazadlo o hmotnosti do 64 kg.

Sportovní vybavení se přepravuje zdarma, pokud nepřekročí 23 kg.


Odbavení

Odbavit klasicky na letišti se můžete zdarma 2–3 hodiny před odletem. Přepážky obvykle zavírají 45 minut před letem.

Online check-in je dostupný 4–24 hodin před odletem, palubní vstupenku vytisknete buď doma, anebo až na letišti, pokud nemáte aktuálně k dispozici tiskárnu.


Služby během letu

Občerstvení na všech linkách dostanete zdarma. U dálkových letů máte na výběr mezi dvěma teplými jídly.

V letounech typu Boeing 777 a Airbus A330 využijete systém palubní zábavy prostřednictvím obrazovek zabudovaných v sedačce.


Logo Garuda Indonesia

 

Hledáš levné letenky? Nastav si hlídače