O aerolince Garuda Indonesia

Národní indonéská aerolinka se řadí mezi největší společnosti v celé Asii, svoje největší základny má na letištích v Jakartě a na ostrově Bali, menší uzly využívá prakticky ve všech velkých městech v Indonésii. Garuda provozuje moderní flotilu letadel typu Boeing 737 a 777, Airbus A330 a menší proudové Bombardiery.

V barvách společnosti létá po světě na 150 letadel.

Průvodce pro tebe napsal Kryštof Hájek

Letenky

Garuda je klasickou společností, letenky se tak vyplatí rezervovat zhruba 1–3 měsíce před odletem. Hlavním působištěm je hustá vnitrostátní síť a linky do okolních zemí, na Dálný východ, Arabský poloostrov a do Austrálie. Přímé spojení Garuda provozuje i do Amsterodamu a Londýna.

Vzhledem ke členství v alianci SkyTeam se s Garudou můžete setkat i při kombinovaném spojení s jinými partnerskými aerolinkami, především s KLM.

Najdi nejlevnější letenky

Zavazadla

Příruční zavazadlo o velikosti 56 x 36 x 23 cm a váze do 7 kg plus jeden menší předmět typu kabelky nebo brašny na notebook je vždy zdarma.

Odbavené zavazadlo do 32 kg je na všech linkách bez poplatku. Cestujete-li ve dvojici, lze povolenou váhu sčítat, je tak možné vzít například jedno zavazadlo o hmotnosti do 64 kg.

Sportovní vybavení se přepravuje zdarma, pokud nepřekročí 23 kg.

Odbavení

Odbavit klasicky na letišti se můžete zdarma 2–3 hodiny před odletem. Přepážky obvykle zavírají 45 minut před letem.

Online check-in je dostupný 4–24 hodin před odletem, palubní vstupenku vytisknete buď doma, anebo až na letišti, pokud nemáte aktuálně k dispozici tiskárnu.

Služby během letu

Občerstvení na všech linkách dostanete zdarma. U dálkových letů máte na výběr mezi dvěma teplými jídly.

V letounech typu Boeing 777 a Airbus A330 využijete systém palubní zábavy prostřednictvím obrazovek zabudovaných v sedačce.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Jiří
Jiří

Zdravím a prosím o pomoc - snažím se o check-in zítřejšího letu Denpasar-Jakarta. Píše mi to "Your booking cannot be checked in online. Please check in at the airport". Na webu Garuda ale není letiště DPS uvedeno v seznamu letišť s možností Kiosk Check-in. Je to ok? Rezervoval jsme přes web Turkish Airlines společně s navazujícími lety. Díky.

před 4 lety
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Musite na letisti se nacheckovat klasicky :)

Přidat odpověď
před 4 lety

Dobrý den,

potřebovala bych poradit ohledně letu na Bali se společnosti Garuda indonesia. Přišla mi smska že došlo ke změně letu, že se máme spojit telefonicky, linky stále bussy, už 3 dny. Dnes se změna konečně promítla i do rezervace. Let tam zůstal stejný, ale u letu zpět došlo k razantním změnám. Odlet z Denpasaru jsme si koupili 6/11 v 9 ráno, s přestupem v Jakartě ( 2:55 na přestup) a na Heatrow jsme měli měli dorazit 6/11 ve 20:00.

Místo toho máme v Jakartě 12:15 mezipřistání!! a přílet do Amsterodamu 7/11 v 7:20.

To mezipřistání bychom ještě nějak přežili, ale jak nám můžou změnit zemi příletu?

Můžete mi prosím poradit jaké máme možnosti?

Jsem z celé situace nešťastná, cestujeme takto daleko a hned takové komplikace.

Moc prosím o pomoc

Děkuji Korchanová

před 4 lety
Avatar uživatele eremi
eremi

Nikdo Vám tady nepomůže, musíte se spojit s aerolinkou (pokud jste kupovali letenky přímo u ní) nebo s prodejcem a domluvit se na Vám vyhovujícím alternativním letu nebo požadovat vrácení peněz a koupit si letenky jiné.

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 4 lety
Navrhni úpravu