O aerolince Mokulele Airlines

Malá regionální aerolinka z Havaje provozuje pravidelné linky s malými letadly Cessna 208 pro 9 pasažérů mezi ostrovy Oahu, Molokai, Maui, Big Island a Lanai na Havaji a také několik regionálních linek z Los Angeles. Svoji největší základnu má na letišti Honolulu a na havajských ostrovech obvykle využívá malé "Commuter terminály" bez nutnosti procházení bezpečnostní kontrolou. 

Ve své flotile má celkem 15 letadel, což společnosti umožňuje většinu letů létat vícekrát denně. 

Letenky

Letenky na Mokulele Airlines vždy kupujte jen na webu aerolinky, tak dosáhnete nejnižší ceny. Mokulele létají mezi všemi havajskými ostrovy s výjimkou Kauai a také na trase z Los Angeles do měst Santa Maria a Imperial. 

Na Havaji se řadí do průměru se srovnatelnými cenami letenek od společnosti Hawaiian s průměrnou cenou jednosměrné cesty okolo 60 USD80 USD

Havajská letiště, na která Mokulele létají:

  • Honolulu (ostrov Oahu, hlavní základna)
  • Kona (Big Island)
  • Kahului (Maui)
  • Lana'i
  • Ho'olehua (Molokai)
  • Kalaupapa (Molokai)
  • Waimea (Bis Island)
  • Hana (Molokai)
  • Kapalua (Molokai)

Najdi nejlevnější letenky

Zavazadla

Z důvodu titěrných rozměrů letadel, se kterými Mokulele Airlines létají, je zavazadlová politika velice striktní. Příruční zavazadlo si můžete vzít do letadla zdarma, avšak maximálně s rozměry 56x36x23 cm a váze do 15 lbs / 7 kg. Ani jeden z rozměrů nesmí být překročen, zavazadla jsou striktně vážena na každém letišti!

Odbavené zavazadlo stojí 20 $ za jeden směr (pokud je na jedné letence trasa s přestupem, tedy dva lety, platí se jen jednou). Druhé zavazadlo vyjde na 25 $. Lze koupit přímo při rezervaci letenky nebo až na letišti u přepážky za stejnou cenu. Doporučujeme zavazadlo platit až na letišti, občas se totiž stane, že při nižší obsazenosti vám poplatek účtován nebude.

Odbavení

Odbavit se můžete pouze na letišti, a to bez poplatku. Celý proces odbavení probíhá trochu nestandardně. Často stačí nahlásit pouze jméno a destinaci, bez nutnosti předkládání jakéhokoliv dokladu. Nedostanete žádnou palubní vstupenku, držte se před odletem v letištní hale (obvykle má velikost obývacího pokoje). Až je čas, přijde zaměstnanec Mokulele Airlines a čte jména cestujících, kterým přidělí řadu v letadle. V každé řadě jsou dvě místa a je jen na cestujících, jak si je mezi sebou rozdělí.

Služby během letu

Lety jsou krátké a letadla malá, žádní stevardi tak nejsou během letu přítomni a tudíž nedostanete žádné občerstvení.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele