Honolulu

Honolulu v kostce

naposledy aktualizováno 09. 10. 2023

Největší letiště na Havajských ostrovech se nachází asi 10 kilometrů od hlavního města Honolulu na ostrově Oahu a je jedním z nejrušnějších v celých Spojených státech.

Kromě velmi hustého spojení na okolní ostrovy (spoje létají několikrát do hodiny) a do pevninské části USA, je letiště v Honolulu oblíbené i pro mnoho asijských leteckých společností, především z Japonska a Koreje.

Hledat ubytování - ostrov Oahu

Hlavní sídli na letišti Honolulu má společnost Hawaiian Airlines. Nejvýhodnější lety na okolní ostrovy i západ USA pak i s odbaveným zavazadlem v ceně základního tarifu nabízejí Southwest Airlines.

Oficiální stránky letiště jsou hawaii.gov

IATA Kód
HNL
Aktuální počasí
22.5 °C
Místní čas
07:30 (-11)
Vzdálenost z ČR
12039 km

Získejte více tipů pro cesty z letiště Honolulu

Ať už přilétáte na letiště Honolulu, nebo z něj odlétáte, přečtěte si naše praktické tipy a doporučen

Navrhni úpravu

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Jana Žákovská
před 4 lety

Ahoj, taky by mě zajímalo, jak je to s autobusovou dopravou z/na letiště. Kamaradka mi říkala, že ji s kufrem do autobusu nevzali. Musela si vzít taxi.

Jakub_Z
před 4 lety

Nám krosnu normálně vzali. Ostatní lidé tam měli také kufry. Info z 8/2017.

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 4 lety

Už před 11 lety tam bylo omezení na velká zavazadla a větší batoh jsem si musel nasoukat pod sedačku a pod nohy. Otázka asi je, jak velké kufry ještě akceptují. Na Maui bylo podobné omezení a tam nás opravdu nevzali. Když nevezmou, je v Honolulu shuttle za asi 17 USD na Waikiki: https://www.sleepinginairports.n...sportation

Avatar uživatele
Vladimír
před 4 lety

Info z 11 / 2019. Řekl bych, že je to řidič od řidiče. V Honolulu jsem nic nezaznamenal a na Maui jsem viděl max. poznámku / vtípek od řidiče vůči slečně s velkou krosnou, ale pak se začal smát a ještě jí s ní pomohl.

Avatar uživatele
Rob
před 4 lety

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli máte zkušenosti ohledně cesty busem na Honolulu s velkým zavazadlem. Dozvěděli jsme se že velké zavazadlo snad neakceptují. Nevíte jak to je?

Díky moc!

Rob

Letiště v okolí

Získej tipy k dopravě do centra i z dalších letišť v okolí