SATA Air Acores

Letecká společnost
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O aerolince

SP (IATA)
SAT (ICAO)
Brazílie
Od 15. 06. 1947

SATA je portugalská aerolinka sídlící na Azorských ostrovech. V roce 2016 založila dceřinou společnost Azores Airlines, která létá na všech linkách mimo Azory, samotná SATA Air Acores se pak soustředí na linky mezi jednotlivými azorskými ostrovy, na Madeiru a španělské Kanárské ostrovy.

Ve flotile má SATA menší moderní vrtulová letadla pro 50–70 lidí.


Letenky

V případě SATA je víceméně jedno, kdy letenky rezervujete, ceny se příliš nemění a běžně se na linkách mezi ostrovy pohybují od 120 do 180 € za zpáteční letenku.

Ceny letenek z Azorských ostrovů na Kanárské ostrovy obvykle neklesají pod 380 €.

Vyhledat letenky


Letenky zdarma po Azorech

Cestující, kteří na Azory přiletí nebo odlétají z / do pevninského Portugalska nebo Madiery a využijí k příletu letiště Ponta Delgada, Terceira, Horta, Santa Maria nebo Pico, mohou z místa příletu využít jednu zpáteční letenku zdarma na kterýkoli jiný azorský ostrov. Podmínkou je, že mezi příletem do Ponta Delgady a odletem na jiný ostrov musí být maximálně 24 hodin, stejně tak při cestě nazpět, pokud takové spojení existuje.

Máte-li zakoupenou například letenku Praha – Lisabon – Azory, tato služba se na vás nevztahuje, počáteční bod musí být pouze v Portugalsku.

Žádost o rezervaci provedete na webu aerolinky.


Zavazadla

Příruční zavazadlo o rozměru 55 x 40 x 20 cm je zdarma na všech linkách společnosti.

Odbavené zavazadlo je vždy v ceně letenky, a to i při koupi v nejnižším tarifu. Na všech linkách platí stejné pravidlo, že zavazadlo nesmí vážit více než 23 kg.

Sportovní vybavení i zvířata se můžou přepravovat za poplatek.


Odbavení

Odbavení na letištní přepážce je zdarma, obvykle začíná 2 hodiny před odletem.

Online check-in je dostupný 48 hodin před odletem. Palubní vstupenku můžete buď vytisknout, nebo se odbavit přes mobil a boardingpass pak už jen přes telefon naskenovat na letišti.


Služby během letu

Vzhledem k velmi krátkým letům se nepodává žádné občerstvení.

Obvykle nedostanete přidělené přesné místo v letadle, pasažéři si sednou tam, kam chtějí, palubní personál může místa přidělit kvůli vyvážení letadla.


Logo SATA Air Acores

 

Hledáš levné letenky? Nastav si hlídače