Pamplona

Letiště Pamplona

O letišti

Asi 5 km jižně od španělského města Pamplona proslaveného tradičním červencovým během s býky najdete menší regionální letiště Pamplona - Noain. Malý moderní terminál velikostně připomínají například letiště v Ostravě je pro cestující velmi pohodlný: odbavovací proces je rychlý a bez problémový. Od výstupu z letadla budete před halou za 2 minuty.

IATA Kód
PNA
Aktuální počasí
? °C
Místní čas
00:13
Vzdálenost z ČR
1462 km

Letenky

Pamplonské letiště nemá příliš bohatou skladbu destinací. Cca 5x denně odsud létá Iberia do Madridu, párkrát týdně přes letní sezonu Vueling do jiných španělských měst a jedinou mezinárodní linku obstarává 3x týdně Lufthansa z Frankfurtu. Běžně letenky do Pamplony nekoupíte levněji než za 6.500 Kč, právě německá Lufthansa však mívá akce z Prahy okolo 3.000 Kč, což je na destinaci tohoto typu skvělá cena.

Inspirujte se akcemi na letenky do Pamplony, nebo využijte náš vyhledávač letenek a podívejte se na aktuální ceny. Porovnáváme nabídky více než 500 leteckých společností.

Doprava z/na letiště

Spojení MHD s centrem a hlavním nádražím obstarává autobusová linka A. Z letiště odjíždí autobus vždy v celou hodinu od 7:00 do 22:00, z nádraží směrem na letiště pak vždy v XX:30 od 7:30 do 21:30. Jízdenku si koupíte u řidiče za 1,35 €. Více o MHD v Pamploně na oficiálním webu.

Taxi by nemělo vyjít na více než 10 €.

Služby na letišti

Wifi můžete využívat zdarma a bez omezení.

V hale najdete jen jedno malé občerstvení a miniaturní duty free shop.

Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 23. 06. 2018

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Letiště v okolí

Získej tipy k dopravě do centra i z dalších letišť v okolí