Letiště Rodrigues

Rodrigues v kostce

naposledy aktualizováno 05. 02. 2018

Informace k letišti Rodrigues a dopravě z něj připravujeme. Rezervujte si levné letenky na Rodrigues.

IATA Kód
RRG
Aktuální počasí
? °C
Místní čas
12:00 (+2)
Vzdálenost z ČR
9141 km

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Táňa Vaněčková
před 4 lety

Na Rodrigues jsem byla v létě , úžasný ostrov. Letiště opravdu miniaturní. Z Mauricia se létá malým vrtulovým letadlem. Větší kufr ( myslím) není povolen. Jinak není vůbec problém se po ostrově pohybovat stopem. Nechtělo se mi platit nekřesťanské peníze za taxi, tak jsem se zeptala na parkovišti místních lidí a bez problémů vás svezou. Duty free je opravdu předražené a nic moc .

Avatar uživatele DavidAAAA
DavidAAAA
před 4 lety

Letiště Rodrigues je maličké, pouze jeden gate, odbavuje denně 2-5 letů společnosti Air Mauritius na Mauritius.

Na východu z letiště je funkční bankomat, jediný na Rodriguesu, který nepočítá za výběr extra poplatek. Je zde malé občerstvení a poměrně dost drahý duty free obchod. Doprava z letiště je možná taxi čekajícími před letištěm kamkoli po ostrově za cenu max 1000 MUR na nejvzdálenější bod. Dále cca od 7:00 do 16:00 přibližně po 30 min jezdí do Port Mathurin místní autobus v ceně 35 MUR, ale pozor, objemnější zavazadla se do něj špatně nakládají. Ideální je mít domluvený odvoz z ubytování, běžná cena je 10 - 20 EUR podle vzdálenosti.

Jelikož lety provozuje pouze Air Mauritius, neexistují na letenky akce, cena je v rozmezí 5000 - 6000 Kč za zpáteční let z Mauricia.

Letiště v okolí

Získej tipy k dopravě do centra i z dalších letišť v okolí