Letiště v okolí Sao Paula

near Sao Paulo
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O letišti

SAO (IATA)
(ICAO)
Brazílie

V okolí největšího města na jižní polokouli najdete tři letiště, pro všechna dohromady se používá kód „SAO“, který můžete využít při vyhledávání letenek, pokud je vám jedno, na které letiště poletíte. Dejte pozor, stává se, že příletové letiště se liší od odletového.

 


Guarulhos (GRU)

Pro cestovatele ze zahraničí je určitě nejlepší možností, jak vstoupit do Sao Paula. Letiště se nachází na předměstí ve městě Guarulhos, míří sem valná většina mezinárodních spojů a centrum Sao Paula leží zhruba 75 minut cesty autobusem.

Informace o letišti Guarulhos >>


Congonhas (CGH)

Letiště nejblíže centru slouží výhradně vnitrostátní letům a ze zahraničí se sem lze dostat pouze s přestupem na některém z jiných brazilských letišť. Takové cesty však bývají mnohem nákladnější než lety na letiště Guarulhos. Congonhas je hůře dostupné MHD, naopak preferujete-li přesuny taxi, pak by právě toto letiště mělo být vaší první volbou při vnitrostátní letu po Brazílii.

Informace o letišti Congonhas >>


Viracopos/Campinas (VCP)

Nejvzdálenější letiště je od centra Sao Paula vzdáleno téměř 100 km a slouží především nízkonákladové společnosti Azul. Ceny letenek, především vnitrostátních, bývají z tohoto letiště opravdu levné, vždy zvažte, zda se opravdu vyplatí kvůli dražší a zdlouhavé dopravě ze Sao Paula.

Informace o letišti Congonhas >>


Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:
Levné letenky do Brazílie? Nastav si hlídače