Sao Paulo
Letiště v okolí Sao Paula

Sao Paulo všechna letiště v kostce

naposledy aktualizováno 05. 02. 2018

V okolí největšího města na jižní polokouli najdete tři letiště, pro všechna dohromady se používá kód „SAO“, který můžete využít při vyhledávání letenek, pokud je vám jedno, na které letiště poletíte. Dejte pozor, stává se, že příletové letiště se liší od odletového.

IATA Kód
SAO
Aktuální počasí
? °C
Místní čas
09:09 (-5)
Vzdálenost z ČR
10140 km

Guarulhos (GRU)

Pro cestovatele ze zahraničí je určitě nejlepší možností, jak vstoupit do Sao Paula. Letiště se nachází na předměstí ve městě Guarulhos, míří sem valná většina mezinárodních spojů a centrum Sao Paula leží zhruba 75 minut cesty autobusem.

Informace o letišti Guarulhos >>

Congonhas (CGH)

Letiště nejblíže centru slouží výhradně vnitrostátní letům a ze zahraničí se sem lze dostat pouze s přestupem na některém z jiných brazilských letišť. Takové cesty však bývají mnohem nákladnější než lety na letiště Guarulhos. Congonhas je hůře dostupné MHD, naopak preferujete-li přesuny taxi, pak by právě toto letiště mělo být vaší první volbou při vnitrostátní letu po Brazílii.

Informace o letišti Congonhas >>

Viracopos/Campinas (VCP)

Nejvzdálenější letiště je od centra Sao Paula vzdáleno téměř 100 km a slouží především nízkonákladové společnosti Azul. Ceny letenek, především vnitrostátních, bývají z tohoto letiště opravdu levné, vždy zvažte, zda se opravdu vyplatí kvůli dražší a zdlouhavé dopravě ze Sao Paula.

Informace o letišti Congonhas >>

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Letiště v okolí

Získej tipy k dopravě do centra i z dalších letišť v okolí