Kde se ubytovat v Brně

V Brně najdete velké množství hotelů, penzionů, apartmánů i hostelů. Dobře zde funguje i airbnb. Chcete mít vše na dosah? Pak hledejte ubytování přímo v centru města kolem náměstí Svobody a Zelného trhu. Pokud se chcete vyhnout ruchu města a máte rádi přírodu, bude pro vás dobrou volbou ubytování u přehrady. Přijeli jste na veletrh? Pak se nejspíš budete chtít ubytovat v některém z kongresových hotelů blízko výstaviště.

Tip na hotel

Nízkorozpočtová varianta

Pokud cestujete lowcostově, možná se rádi ubytujete v některém z těchto hostelů – Hostel Mitte, Hostel Fléda, Hostel Eleven, Franz Kafka Špitál nebo Hostel u Minoritů. Všechny tyto hostely se nachází v centru města.

Zlatá střední cesta

Máte rádi své pohodlí, ale zároveň nechcete, aby vás 1 noc v hotelu stála skoro jako celá dovolená? Zkuste bydlet v některém z těchto ubytování poblíž centra – Penzion Placzek, Atrium apartments, Klafé Bed & Breakfast.

Chcete bydlet u přehrady? Omrkněte Hotel Avanti nebo Hotel Rakovec.

Luxus

Rádi si za dobré ubytování připlatíte? Pak se ubytujte třeba v Grandezza Hotel Luxury Palace, Barceló Brno Palace nebo v Apartmánech u Tomana. Velmi nevšední zážitek vám nabídne ubytování v netradičním hotelu Anybody. Pokud dáváte přednost ubytování v blízkosti přírody, zkuste Hotel Maximus Resort.

Ceny

Cena za lůžko ve sdíleném hostelovém pokoji začíná zhruba na 300 Kč za noc. Průměrná cena za dvoulůžkový hotelový pokoj se pohybuje někde mezi 1.000–2.000 Kč za noc. Počítejte s tím, že v termínech veletrhů a Grand Prix většina ubytovacích zařízení zvedá ceny a jejich kapacita je dlouho dopředu obsazena.

Vyhledej si svůj hotel v Brně. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele Zdenka _1
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před rokem
Navrhni úpravu