Zavřít boční panel

Ubytování v Nice

Kde se ubytovat v Nice

Nábřeží – ubytování na nábřeží poskytuje vynikající základnu pro prozkoumání všech památek a atrakcí města. S mnoha zajímavými místy, výhledem na moře a dobrým jídlem nabízí tato oblast nezapomenutelný únik od starostí všedního dne.

Centrum Starého města – za vyšší ceny si můžete vychutnat atmosféru křivolakých uliček hned z první ruky. Navíc v docházkové vzdálenosti na pláž, k památkám i na nákupy suvenýrů.

Cimiez – čtvrť, která byla v minulosti oblíbena aristokraty a pobývala v ní například i britská královna Viktorie. Tuto oblast plnou elegantních rezidencí najdete na malém kopečku nedaleko od vlakového nádraží Nice Ville.

Fabron – čtvrť i se svou veřejnou pláží je skvělým kompromisem mezi turisticky přeplněným centrem města a jeho periferiemi. Jste dostatečně daleko od letiště, aby vás neobtěžoval jeho hluk a zároveň máte veřejnou dopravu města na dosah ruky.

Ceny

Během sezony počítejte s cenou kolem 2.000 Kč za dvoulůžkový pokoj, pokud vám nevadí společnost několika lidí v pokoji, najdete i lůžko kolem 800 Kč za noc. V mimosezoně při troše štěstí narazíte na dvoulůžkový pokoj za 800 Kč za noc.

Vyhledej si svůj hotel v Nice. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Co tady objevíš?

V nejromantičtější oblasti Francie, sladké Provence, se na pobřeží Středozemního moře rozkládá proslulé letovisko Nice. Každoročně na své tyrkysové moře, skvělou středomořskou kuchyni i několik historických památek naláká přes 4 miliony turistů.

Město se stalo vyhlášeným letoviskem již v 19. století, kdy se sem jezdila rekreovat šlechta z celé Evropy. Pobývala tu například britská královna Viktorie, ale i členové jiných evropských královských rodin. Co se turismu týká, má bohatou historii a dodnes svým návštěvníkům nabízí pestré možnosti zábavy i odpočinku.

Kromě příjemné pláže a atraktivit ve městě samotném vám pobyt jistě zpříjemní i možnost udělat si výlet do dalších zajímavých míst v okolí, např. od St. Tropez, Monaka, Cannes či slavné parfumerie Fragonard v nedalekém městečku Éze.

Průvodce pro tebe napsal Milada Kadeřábková
Připrav se na
2-3 dny
Pro průzkum samotného města vám bohatě postačí dva až tři dny.
Další tipy před cestou
Hlavní sezóna
Duben - září
Nejteplejší a nejhezčí počasí je právě v těchto měsících.
Více o počasí
Letenky od
4 500 Kč
To je běžná cena letenky z Prahy.
Akční nabídky
Avatar uživatele Milada Kadeřábková
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 5 měs
Navrhni úpravu