Kde se ubytovat v Nice

Nábřeží – ubytování na nábřeží poskytuje vynikající základnu pro prozkoumání všech památek a atrakcí města. S mnoha zajímavými místy, výhledem na moře a dobrým jídlem nabízí tato oblast nezapomenutelný únik od starostí všedního dne.

Centrum Starého města – za vyšší ceny si můžete vychutnat atmosféru křivolakých uliček hned z první ruky. Navíc v docházkové vzdálenosti na pláž, k památkám i na nákupy suvenýrů.

Cimiez – čtvrť, která byla v minulosti oblíbena aristokraty a pobývala v ní například i britská královna Viktorie. Tuto oblast plnou elegantních rezidencí najdete na malém kopečku nedaleko od vlakového nádraží Nice Ville.

Fabron – čtvrť i se svou veřejnou pláží je skvělým kompromisem mezi turisticky přeplněným centrem města a jeho periferiemi. Jste dostatečně daleko od letiště, aby vás neobtěžoval jeho hluk a zároveň máte veřejnou dopravu města na dosah ruky.

Ceny

Během sezony počítejte s cenou kolem 2.000 Kč za dvoulůžkový pokoj, pokud vám nevadí společnost několika lidí v pokoji, najdete i lůžko kolem 800 Kč za noc. V mimosezoně při troše štěstí narazíte na dvoulůžkový pokoj za 800 Kč za noc.

Vyhledej si svůj hotel v Nice. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele Milada Kadeřábková
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 18 dny
Navrhni úpravu