Zavřít boční panel

Ubytování ve Veroně

Kde se ubytovat ve Veroně 

Verona není velká a na výběr máte de facto pouze mezi 2 možnostmi. Ubytovat se můžete v samém historickém jádru města jen pár minut chůze od hlavních památek nebo za hranicemi historického centra. 

Ceny

Průměrná cena za dvoulůžkový hotelový pokoj v historickém centru města se pohybuje kolem 1.200–2.500 Kč za noc. Mimo centrum pokoj stejné kategorie pořídíte kolem 1.000 Kč. Nejlevnější hostely začínají na 600 Kč za noc za jedno lůžko ve sdílené ložnici. Alternativou ke standardním způsobům ubytování je airbnb, kde můžete pořídit pronájem vlastního dvoupokojového bytu v centru města od 1.200 Kč.  Samozřejmě doporučujeme včasnou rezervaci. 

Vyhledej si svůj hotel ve Veroně. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Co tady objevíš?

Kdo by neznal Veronu, domov znepřátelených rodů Kapuletů a Monteků, jejichž dávný spor skončil tragickou smrtí Romea a Julie. Shakespearův smyšlený příběh ročně přiláká davy turistů a je nepochybně prodejním artiklem číslo jedna, ale už jen hrstka návštěvníků tuší, že tohle kdysi významné římské město ukrývá 3. největší amfiteátr na světě a nespočet středověkých a renesančních památek světového významu, díky nimž se Verona pyšní záznamem na Seznamu světového dědictví UNESCO. 

Průvodce pro tebe napsal Adéla L.
Připrav se na
1–2 dny
I krátká doba vám postačí k tomu, abyste si stihli prohlédnout největší krásy města.
Další tipy před cestou
Hlavní sezóna
Květen–říjen
Ideální doba k návštěvě, jen musíte občas počítat s větším náporem turistů.
Více o počasí
Letenky od
2 000 Kč
Ačkoli neexistuje přímá linka z Prahy, přes Beregamo nebo Benátky to jde levně.
Akční nabídky
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 5 měs
Navrhni úpravu