Moře v Ejlatu

Ubytování v Ejlatu

Kde se ubytovat v Ejlatu 

Nabídka ubytování ve městě je opravdu obrovská a dokáže uspokojit jak cestovatele s nižším rozpočtem, tak boháče hledající luxus. Ejlat není velkým městem a do většiny míst se s přehledem dostanete pěšky. Doporučujeme ubytování v centru v blízkosti severních pláží (North Beach), odkud budete mít většinu míst na dosah ruky. 

Zajímavou alternativou pro ty, kteří se chtějí spíše slunit a koupat, než poznávat, můžou být hotely v egyptském letovisku Taba. Při mnohem větší kvalitě než hotely v Ejlatu nabídnou srovnatelnou nebo dokonce ještě nižší cenu. Ubytujte se do 1 km od izraelských hranic, čímž se vyhnete poplatkům za egyptské vízum i izraelské výstupní taxe. Týká se to především následujících hotelů: Steigenberger Taba Hotel & Nelson Village, Hotel & Casino Taba Sands a Mövenpick Resort Taba. Pozor, že ceny na booking.com se uvádí bez 30% taxy!

Ceny 

Za dvoulůžkový pokoj v centru města zaplatíte zhruba 1.000–1.200 korun za noc. Alternativou k hotelovým zařízením může být pronájem vlastního bydlení přes airbnb, kde najdete soukromý apartmán v průměru za 1.200 korun na noc. 

Chystáš se do Ejlatu?

Naplánuj svou cestu raz dva
Avatar uživatele Lajnhart
naposledy aktualizováno 01. 01. 2021

Vyhledej si svůj hotel v Ejlatu. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.