Průvodce městem
Korálový Ejlat
Hledáš místa, která navštívit, kolik peněz si s sebou vzít, čím se dopravovat nebo co ochutnat?
Projdi si průvodce, který ti na všechny otázky odpoví
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +
Preferovaný dopravce
0 vybraných zrušit výběr Potvrdit
Zavřít boční panel

Ubytování v Ejlatu

Kde se ubytovat v Ejlatu 

Nabídka ubytování ve městě je opravdu obrovská a dokáže uspokojit jak cestovatele s nižším rozpočtem, tak boháče hledající luxus. Ejlat není velkým městem a do většiny míst se s přehledem dostanete pěšky. Doporučujeme ubytování v centru v blízkosti severních pláží (North Beach), odkud budete mít většinu míst na dosah ruky. 

Zajímavou alternativou pro ty, kteří se chtějí spíše slunit a koupat, než poznávat, můžou být hotely v egyptském letovisku Taba. Při mnohem větší kvalitě než hotely v Ejlatu nabídnou srovnatelnou nebo dokonce ještě nižší cenu. Ubytujte se do 1 km od izraelských hranic, čímž se vyhnete poplatkům za egyptské vízum i izraelské výstupní taxe. Týká se to především následujících hotelů: Steigenberger Taba Hotel & Nelson Village, Hotel & Casino Taba Sands a Mövenpick Resort Taba. Pozor, že ceny na booking.com se uvádí bez 30% taxy!

Ceny 

Za dvoulůžkový pokoj v centru města zaplatíte zhruba 1.000–1.200 korun za noc. Alternativou k hotelovým zařízením může být pronájem vlastního bydlení přes airbnb, kde najdete soukromý apartmán v průměru za 1.200 korun na noc. 

Vyhledej si svůj hotel v Ejlatu. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Co tady objevíš?

Jediné izraelské přístavní město Rudého moře láká nejen na písčité pláže s bohatým podmořským životem, ale také na bohatou historii, která sahá až do biblických dob. Fanoušci vodních radovánek si tu přijdou na své stejně jako milovníci přírody a památek. Ejlat představuje ideální základnu pro průzkum okolí díky své skvělé poloze a příjemnému mořskému klimatu. Vydat se odsud můžete ke slavnému Mrtvému moři, objevit pustiny pouště Negev nebo se vydat do Jordánska ke starobylému skalnímu městu Petra či do egyptské Taby na plážové povalování.

Průvodce pro tebe napsal Adéla L.
Připrav se na
2–5 dní
Ideální doba k prozkoumání města i odpočinku na pláži.
Další tipy před cestou
Hlavní sezóna
Celoročně
Za mořem v létě, za turistikou a poznáním kdykoliv mimo léto.
Více o počasí
Letenky od
1 500 Kč
Tolik utratíte za cestu z Prahy či Bratislavy. V akcích i pod tisíc korun.
Akční nabídky
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před měs
Navrhni úpravu