Saracen Beach

Co dělat na Koh Rong Sanloemu

Každý dle svého gusta. Můžete propařit noc s láhví místní whiskey za 2 dolary, nebo si jen tak užívat klidu a pohody v zátoce na Saracen beach. Pokud milujete potápění nebo šnorchlování, vydejte se na Lazy beach. Koh rong samloem je vyhledávaným  dovolenkovým místem, kde za málo peněz máte hodně muziky.

Koupání, slunění, čtení

Pokud si chcete odpočinout a starosti hodit za hlavu, tahle trojkombinace by vám mohla pomoci.

Dlouhé procházky

Ostrov můžete projít sem a tam, anebo se jen tak bez cíle procházet bosýma nohama v písku. Projít si celou Saracen beach vydá s klidem na dvě hodiny pomalé chůze.

Plankton

Je málo míst na zemi, kde můžete tak snadno pozorovat fosforeskující plankton za tmy. Tady máte možnost každý večer! Pokud si chcete připlatit za výlet lodí, zaplatíte 10 dolarů, ale můžete se vydat do moře i na vlastní pěst s potapěčskými brýlemi.

Potápění, šnorchlování

Možností je celá řada, buďto si můžete půjčit brýle a šnorchl, průměrně za 2–3 dolary za den, někde v ubytování vám je půjčí zadarmo. Řada ubytování, ale i místních nabízí výlety lodí s večeří a podobně. Ceny se pohybují kolem 20 dolarů za osobu.

Kajak

Kajak si půjčíte skoro v každém ubytování. Ceny se pohybují v průměru 10 dolarů za hodinu. Můžete také využít organizovaný výlet, kde za 4 hodiny zaplatíte zhruba 25 dolarů. 

Organizované treky

Pokud se rádi účastníte skupinových výletů s průvodcem, pak vás možná zaujme dvouhodinový výlet, který organizuje The Beach Island Resort na Saracen beach. Vyráží se kolem 4.30 odpoledne a zaplatíte 5 dolarů.

Jízda na horských kolech

The Beach Island Resort vám kromě organizovaného výšlapu nabídne také výlet na horských kolech. Můžete se vydat například ze Saracen Bay na Lazy beach. Za dopolední dvouhodinový výlet zaplatíte 15 dolarů.

Výlet na Koh Rong

Pokud vám bude ostrov malý, vyrazte na jeho většího bratra. Za 10 dolarů se svezete tam a zpátky.  Velký Koh Rong je živější a o party tu není nouze!

Nicnedělání

Ostrov přímo vybízí k utříbení myšlenek a dobití baterek. Není nad to si občas jen tak lehnout do hamaky a s levným koktejlem v ruce si užívat života tady a teď.

Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 01. 01. 2021

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.