Saracen Beach
Koh Rong Sanloem

Ubytování na Koh Rong Sanloemu

Kde se ubytovat na Koh Rong Sanloemu

Ostrov má dvě hlavní základny: M'Pay Bay a Saracen beach. Zatímco na divočejší M'Pay Bay okusíte pravý ostrovní život a občas i divoké party, na klidnější Saracen beach můžete z hamaky pozorovat změny mořské hladiny či mihotající se odchozí a příchozí návštěvníky na pieru. Pak jsou tu ještě lehce opomíjené Lazy nebo Sunset beach, kde je minimum ubytování a skoro žádný signál.

Většina ubytování disponuje koupelnou se studenou vodou a omezeným přísunem elektřiny, která na mnohých místech funguje pouze v noci. Pouze luxusnější resorty dokáží nabídnout plnou míru komfortu po celý den.

Ceny

Pokoj pro dva na M'Pay Bay stojí asi 15 dolarů. Levné ubytování v dormu se dá najít i za 7 dolarů. M'Pay Bay je zatím stále v rozkvětu, proto i cena ubytování je tu nižší než oproti zmiňované Saracen beach.

Saracen Beach je sídlem luxusních rezortů s čistě bílými plážemi, čemuž odpovídá i cena ubytování. Za noc není problém zaplatit i 100 dolarů, průměrná cena ubytování se však pohybuje okolo 40 dolarů za noc. Ale při troše štěstí seženete i spaní v dormu za 7–8 dolarů nebo pokoj pro dva se studenou vodou za 20 dolarů.

Na Lazy beach je k mání zatím k roku 2018 pouze jedno ubytování v bungalovu a ceny se liší dle sezony.

Celkem na Koh Rong Sanloem se aktuálně nachází 69 ubytování vedených na booking,com/sanloem.

Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 01. 01. 2021

Vyhledej si svůj hotel na Koh Rong Sanloemu. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.