Zavřít boční panel

Ubytování na Koh Rong Sanloemu

Kde se ubytovat na Koh Rong Sanloemu

Ostrov má dvě hlavní základny: M'Pay Bay a Saracen beach. Zatímco na divočejší M'Pay Bay okusíte pravý ostrovní život a občas i divoké party, na klidnější Saracen beach můžete z hamaky pozorovat změny mořské hladiny či mihotající se odchozí a příchozí návštěvníky na pieru. Pak jsou tu ještě lehce opomíjené Lazy nebo Sunset beach, kde je minimum ubytování a skoro žádný signál.

Většina ubytování disponuje koupelnou se studenou vodou a omezeným přísunem elektřiny, která na mnohých místech funguje pouze v noci. Pouze luxusnější resorty dokáží nabídnout plnou míru komfortu po celý den.

Ceny

Pokoj pro dva na M'Pay Bay stojí asi 15 dolarů. Levné ubytování v dormu se dá najít i za 7 dolarů. M'Pay Bay je zatím stále v rozkvětu, proto i cena ubytování je tu nižší než oproti zmiňované Saracen beach.

Saracen Beach je sídlem luxusních rezortů s čistě bílými plážemi, čemuž odpovídá i cena ubytování. Za noc není problém zaplatit i 100 dolarů, průměrná cena ubytování se však pohybuje okolo 40 dolarů za noc. Ale při troše štěstí seženete i spaní v dormu za 7–8 dolarů nebo pokoj pro dva se studenou vodou za 20 dolarů.

Na Lazy beach je k mání zatím k roku 2018 pouze jedno ubytování v bungalovu a ceny se liší dle sezony.

Celkem na Koh Rong Sanloem se aktuálně nachází 69 ubytování vedených na booking,com/sanloem.

Vyhledej si svůj hotel na Koh Rong Sanloemu. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Co tady objevíš?

„Tam jeďte dřív, než bude pozdě!“ Tvrdil místní a měl pravdu. Menší bratr většího Koh Rongu, se nachází hodinu lodí jižně od kambodžské pevniny.

Vydejte se na ostrov, který stále příliš neví, co znamená turistický ruch. Podnikněte treky napříč džunglí, objevte podmořský život se šnorchlem na hlavě, obdivujte západy slunce se svítícím planktonem a v neposlední řadě prostě jen relaxujte.

Průvodce pro tebe napsal Markéta Matoušková
Připrav se na
Minimum 2 dni
Jedete sem za odpočinkem, délku pobytu zvažte sami.
Další tipy před cestou
Hlavní sezóna
Listopad – březen
Celoroční teploty neklesají pod 25 stupňů Celsia.
Více o počasí
Letenky od
20 USD
Lodě ze Sihanoukville vyplouvají každý den za jednotnou cenu.
Akční nabídky
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před rokem
Navrhni úpravu