Nairobi
Nairobi

Ubytování v Nairobi

Kde se ubytovat v Nairobi

Nairobi nabízí rozličné kvality hotelů, hostelů, penzionů či airbnb bytů. Obecně se dá říci, že mezi prestižní čtvrti patří Central Business District (CBD), Westlands či Karen. Vždy ale záleží na konkrétním ubytovacím zařízení – je tedy nutné pročíst si recenze a hodnocení.

Ceny

Ceny nejlevnějších hostelů a penzionů začínají na 330 Kč za dvojlůžkový pokoj. V takovém případě samozřejmě nemůžete očekávat žádný luxus, avšak ne úplně 100% čistotu a opakované výpadky proudu většinou kompenzuje sympatický a nápomocný personál. Ubytováni budete většinou v menších baráčcích se dvorkem, avšak nemusíte se bát, o bezpečnost je (alespoň u hotelů dostupných na mezinárodních vyhledávačích) postaráno.

Ceny lepších hotelů začínají na 1.000 Kč za dvojlůžkový pokoj. Jedná se o plně profesionální ubytovací zařízení oddělená od ulice vysoký zdmi s ostnatým drátem, kde se dbá především na to, aby se host cítil jako doma. Je pak jen na vašem zvážení, jestli jedete do Nairobi, abyste se tam cítili jako doma, nebo si chcete odvézt autentický zážitek.

Chystáš se do Nairobi?

Naplánuj svou cestu raz dva
Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 01. 01. 2021

Vyhledej si svůj hotel v Nairobi. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.