Kde se ubytovat v Kampale

Při výběru lokace platí v Kampale jednoduchá zásada – čím blíže centru, tím lépe. Tomu se přizpůsobuje i nabídka hotelů, jejichž kvalita se s přibližováním se centru zvyšuje. Populární čtvrtí pro ubytování je Kololo – najdete tam dostatečný klid a zároveň dobrou dostupnost všech důležitých míst. Ubytování v jednodušších penzionech dále od centra není problém, jen samozřejmě nemůžete počítat s luxusem. U jakéhokoli hotelu doporučujeme se podívat, jestli nabízí transfer z letiště (a za jakých podmínek) – v Kampale vám to výrazně ulehčí život.

Ceny

Úplně nejlevnější ubytování na portálu booking.com lze nalézt za 61 Kč za noc. To je však trochu extrémní případ; nocleh v Youth Ark Center je jen pro opravdové dobrodruhy. Běžná cena za noc ve dvojlůžkovém pokoji v obyčejném penzionu začíná na 300 Kč. V takovém případě nečekejte zázraky, ale postel, střechu nad hlavou a sprchu dostanete. Většinou velice sympatický personál pak máte jako bonus.

Za noc ve dvojlůžkovém pokoji v lepším hotelu zaplatíte minimálně 1.000 Kč, ale cena se u nejlepších ubytovacích zařízení šplhá až k 7.000 Kč. V takovém případě počítejte s luxusními hotely světového standardu obehnané vysokými zdmi s ostnatým drátem. Autenticita nulová, ale pokud jedete do Kampaly například na pracovní cestu, toto bude vaše volba.

Vyhledej si svůj hotel v Kampale. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 2 lety
Navrhni úpravu