Mapa

Ubytování v Kampale

Kde se ubytovat v Kampale

Při výběru lokace platí v Kampale jednoduchá zásada – čím blíže centru, tím lépe. Tomu se přizpůsobuje i nabídka hotelů, jejichž kvalita se s přibližováním se centru zvyšuje. Populární čtvrtí pro ubytování je Kololo – najdete tam dostatečný klid a zároveň dobrou dostupnost všech důležitých míst. Ubytování v jednodušších penzionech dále od centra není problém, jen samozřejmě nemůžete počítat s luxusem. U jakéhokoli hotelu doporučujeme se podívat, jestli nabízí transfer z letiště (a za jakých podmínek) – v Kampale vám to výrazně ulehčí život.

Ceny

Úplně nejlevnější ubytování na portálu booking.com lze nalézt za 61 Kč za noc. To je však trochu extrémní případ; nocleh v Youth Ark Center je jen pro opravdové dobrodruhy. Běžná cena za noc ve dvojlůžkovém pokoji v obyčejném penzionu začíná na 300 Kč. V takovém případě nečekejte zázraky, ale postel, střechu nad hlavou a sprchu dostanete. Většinou velice sympatický personál pak máte jako bonus.

Za noc ve dvojlůžkovém pokoji v lepším hotelu zaplatíte minimálně 1.000 Kč, ale cena se u nejlepších ubytovacích zařízení šplhá až k 7.000 Kč. V takovém případě počítejte s luxusními hotely světového standardu obehnané vysokými zdmi s ostnatým drátem. Autenticita nulová, ale pokud jedete do Kampaly například na pracovní cestu, toto bude vaše volba.

Chystáš se do Kampaly?

Naplánuj svou cestu raz dva
Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 01. 01. 2021

Vyhledej si svůj hotel v Kampale. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.