Belgie

Akční ceny z Prahy do belgického Charleroi. Letenky od 518 Kč

4 komentáře
2019-01-03T16:58:56+01:00

O akci

Vydejte se prozkoumat romantická belgická městečka, ochutnat místní skvělé sladkosti i hranolky nebo jen vezměte děti na krátký výlet, například do oblíbeného Train World alias Světa železnice v Bruselu. Ryanair aktuálně zlevnil jednosměrné letenky z letiště Charleroi do Prahy na 129 Kč na všechny pondělky v březnu. Přidáme-li k nim letenku z Prahy za 389 Kč, vyjde nám pěkný trip na prodloužený víkend za 518 Kč.

Letiště Charleroi má navíc nespornou výhodu, že z něj míří přímé autobusové spoje do nejžádanějších měst v okolí. Vypravit se tak můžete do Bruselu, Brugg, Gentu nebo klidně za belgické hranice do Lucemburku či francouzského Lille. Jednosměrných jízdenek za 5 € společnosti Flibco je na březen zatím ještě dostatek, přesto však před nákupem letenky ještě zkontrolujte aktuální dostupnost a jízdenky následně kupte co nejdříve. 

V naplánování pobytu na místě vám pomůže nás obsáhlý průvodce Belgií.

  • Ušetříš až 57 % oproti obvyklé ceně 1 200 Kč
  • Hledej v období Především v březnu, omezená dostupnost také v únoru.
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Prahy na letiště Brusel Charleroi.
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40 x 25 x 20 cm. Klasický větší příručák + menší zavazadlo za 6 € jedním směrem.
PRG/Praha
CRL/Brusel
Zpáteční letenky
1.5 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Brusel Charleroi.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-01-03T16:12:56+01:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Toimas
Toimas
před 4 lety

Ano, jízdenky je potřeba koupit co nejdříve online. Občas ale trvá než Flibco nastaví nový jízdní řád, myslím, že ho dělají vždy na 3 měsíce. Kdyžtak tady je pár typů k Bruggám z našeho podzimního výletu - https://etabroad.com/cs/benatky-...te-bruggy/

Avatar uživatele
Karin
před 4 lety

Oprava k mému předchozímu komentáři, platila jsem to za jednu dospělou osobu a dvě děti, nikoliv tři. Takže místo 15 euro, 65 euro a to už je dost znát.

Avatar uživatele
Karin
před 4 lety

Ty jízdenky na autobus z letiště Charleroi je opravdu potřeba zakoupit ihned po zakoupení letenky, jsou za těch pět euro celkem rychle vyprodané. Jezdím dost často do Gentu a jízdenky se pak dají koupit na letišti u pokladny i na místě, ale dost drahé. Do Gentu jedna dospělá osoba a tři děti jsem platila 65 euro, když jsem nestihla koupit za těch pět euro na stránkách Flibco, což je velký rozdíl a cesta už se pak prodraží. Takže neotálet a jízdenky si koupit s velkým předstihem minimálně dva měsíce je má zkušenost.

Avatar uživatele
Eli
před 4 lety

Děkuju za tip! super!!!!

Další akce