Pláž Barbados

Bílé pláže Barbadosu levně z Drážďan či Norimberka. Letenky od 11 778 Kč

0 komentářů
2020-01-05T16:49:08+01:00

O akci

Pokud se poohlížíte po exotické dovolené během jarních měsíců a rádi byste zamířili do teplých vod Karibského moře, se zajímavou nabídkou přichází společnost Condor z Norimberka nebo blízkých Drážďan. Zpáteční letenky na ostrov Barbados známý dlouhými písčitými plážemi i zajímavým vnitrozemím, nyní zakoupíte od 11 778 Kč i s odbaveným zavazadlem v ceně.

Před nákupem letenek si ještě důkladně propočítejte celkové náklady na cestu a podívejte na nabídky ubytování jak přes booking.com, tak přes airbnb. Karibik obecně patří k drahým destinacím a Barbados není výjimkou. Nejen o tom, jak tu něco málo ušetřit, se dočtete v našem průvodci po Barbadosu.

Pokud se na letiště nevypravíte vlastním autem, na ranní odlety z Drážďan navazují spoje Flixbusu, na odlety z Norimberka ideálně spoje Regiojetu.

  • Ušetříš až 31 % oproti obvyklé ceně 17 000 Kč
  • Hledej v období Březen
  • Čeká tě přestup na letišti Frankfurt, při cestě tam mezipřistání na letišti Grenada, během kterého nebudete vystupovat
  • Poletíš s aeroliniemi Condor
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně odbavené zavazadlo do 20 kg + standardní příruční.
NUE/Norimberk
BGI/Bridgetown
Zpáteční letenky
15 hodin letu (1 přestup)
DRS/Drážďany
BGI/Bridgetown
Zpáteční letenky
15 hodin letu (1 přestup)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Norimberk, letiště Bridgetown, letiště Drážďany.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2020-01-05T17:30:17+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce