Lucca

Červnové lety z Vídně do toskánské Pisy. Letenky od 520 Kč

1 komentář
2019-05-16T14:31:00+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Cestovatelé z Moravy a Slovenska, kteří mají vídeňské letiště po ruce, zažívají v letošním roce žně levných letenek. Až skoro brutální rozmach nízkonákladových aerolinek tlačí ceny na mnoha trasách na minima s cenami za zpáteční let kolem 20 EUR. Jedním z takových příkladů jsou i letenky na toskánské letiště u Pisy, ze kterého se však přímo dostanete například do města Lucca a s jedním rychlým přestupem na nedalekém nádraží pak i do Florencie, Livorna nebo třeba vzdálenější oblasti Cinque Terre.

Nejlevnější lety pořídíte na několik termínů od čtvrtka do soboty nebo od soboty do úterý, které poskytnou dostatek času k prozkoumání všech míst. Zajímavá města jsou malá a relativně blízko sebe s frekventovanou železniční i autobusovou dopravou.

Na ubytování v Pise i dalších městech si vyhraďte částku kolem 1.200 Kč na noc pro dvě osoby, nabídky srovnáte například na severu booking.com. Cestování vám pak usnadní naše detailní a aktualizované informace o letištích ve Vídniv Pise. Kompletní informace o zavazadlové politice aerolinky i tipy k odbavení a další praktické informace pak poskytne naše stránka o společnosti Laudamotion.

VIE/Vídeň
PSA/Pisa
Zpáteční letenky
1.5 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 53 % oproti obvyklé ceně 1 100 Kč
  • Hledej v období Červen
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Vídně na letiště Pisa
  • Poletíš s aeroliniemi Lauda
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40 x 25 x 20 cm. Klasický větší příručák + menší zavazadlo za 12 € jedním směrem.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Pisa.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-05-16T14:16:29+02:00

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce