Trolltunga

Do norské divočiny na týden i na víkend. Letenky od 1 745 Kč

6 komentářů
2017-05-03T14:05:01+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Akčních letenek do Norska není nikdy dost, a tak můžeme po čase opět využít nejpohodlnější varianty, jak z Prahy dosáhnout přímo a bez přestupů hlavních center norské turistiky, Bergenu a Stavangeru. Ať už se vydáte na romantický prodloužený víkend s kulisami historického centra Bryggen v Bergenu nebo na týdenní či delší trekking po dechberoucí norské přírodě, rozhodně nebudete litovat. I přes vysoké ceny čehokoliv za to Norsko prostě stojí. 

V případě měst se rozhodně vyplatí rezervovat ubytování již společně s nákupem letenky. Vzhledem k vysoké sezóně v červnu i září mohou být na poslední chvíli nejlevnější kapacity vyprodané. To samé platí i v případě, že uvažujete o půjčení auta. 

TIP číslo 1: Letenky rezervujte na norské jazykové mutaci webu, kde můžete díky nevýhodnému přepočtu kurzu na anglické mutaci ušetřit až 200 Kč. V rozbalovacím menu států při výběru národnosti vybírejte "Tsjekkia" (pokud jste tedy skutečně z Česka). Počet osob pak změníte pod kolonkou "Voksne".

TIP číslo 2: Letenky můžete volně kombinovat mezi sebou, tj. zakoupit si jednosměrnou do Bergenu a zpáteční ze Stavangeru či naopak při stejné ceně. Mezi Bergenem a Stavangerem se můžete dopravit například lodí za 25 € / 675 Kč, lístek rezervuj na Fjordline.com >>

TIP číslo 3: Nezapomeňte si přečíst našeho průvodce Norskem, kde zjistíte kolik co stojí, jak se nejlépe pohybovat po norské přírodě nebo kde najít jízdenky na autobus či vlak.

PRG/Praha
BGO/Bergen
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
PRG/Praha
SVG/Stavanger
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 50 % oproti obvyklé ceně 3 500 Kč
  • Hledej v období Dostupné lety pro cesty v červnu a září 2017.
  • Čeká tě přestup na letišti S přestupy se nebudete stresovat, přečtěte si naše tipy o dopravě z letiště Bergen a Stavanger do centra.
  • Poletíš s aeroliniemi Do Norska vás doveze místní ověřená low-cost aerolinka Norwegian, wi-fi během letu zdarma.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je pouze příruční zavazadlo velikosti 56 x 25 x 45 cm. Kufr o 20 kg si přikoupíte za 290 Kč / let.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Bergen, letiště Stavanger.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-05-03T13:24:11+02:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce