Havajské ostrovy s odletem z Prahy. Letenky od 16 349 Kč

Zpáteční
Před 3 měs

Jak akci využít?

Zvýhodněné tarify dvou konkurenčních skupin dopravců v rámci aliancí Sky Team a One World umožňují tuzemským cestovatelům bezproblémovou cestu na vzdálené Havajské ostrovy. Zatímco doposud byly standardní ceny okolo 22–25 tisíc, v dnešní akci sem i zpět poletíte okolo 16.500 Kč. Obyvatelé moravskoslezského kraje mohou využít taktéž odlety z Krakova.

Itineráře vybírejte pečlivě, některé mohou zahrnovat noční přestupy, které mohou, ale nemusejí být žádoucí.

Cestovat můžete kdykoliv i kamkoliv. Plánujte tedy cesty od září do června příštího roku na 4 největší ostrovy:

 • Oahu – letiště Honolulu (HNL)
 • Maui – letiště Kahului (OGG)
 • Kauai – letiště Lihue (LIH)
 • Hawaii – letiště Kona (KOA)

Ostrovy mezi sebou můžete též kombinovat jako open–jaw varianty letů a přelety mezi ostrovy objednáte například na Islandair, Hawaiianairlines a Mokuleleairlines.

Orientační rozpočet na osobu:

 • Letenka – 16.500 Kč
 • Hotel na Havaji – 1.200 Kč/noc/osoba
 • Půjčení auta na den – 1.350 Kč
 • Jídlo na den – 700 Kč
 • Přelet mezi ostrovy – 1.500 až 2.000 Kč (jednosměrně)

Letenky

Běžná cena: 24 000 Kč
 • Praha - Honolulu
Kam Honolulu Honolulu
 • Zpáteční letenka
 • Na Říjen - květen
 • 2 přestupy
 • 30 hodin letu

Cena od 16 349 Kč 

Vyhledej letenky od 16 349 Kč

cestujlevne.com

 • Praha - Kahului
Kam Kahului Kahului
 • Zpáteční letenka
 • Na Říjen - květen
 • 2 přestupy
 • 30 hodin letu

Cena od 16 349 Kč 

Vyhledej letenky od 16 349 Kč

cestujlevne.com

 • Praha - Kailua-Kona
Kam Kailua-Kona Kona
 • Zpáteční letenka
 • Na
 • 2 přestupy
 • 30 hodin letu

Cena od 16 439 Kč 

Vyhledej letenky od 16 439 Kč

cestujlevne.com

 • Praha - Lihue
Kam Lihue Lihue
 • Zpáteční letenka
 • Na Říjen - květen
 • 2 přestupy
 • 30 hodin letu

Cena od 16 439 Kč 

Vyhledej letenky od 16 439 Kč

cestujlevne.com

Ukázka letenek z 01. 09. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 24 000 Kč. Ušetříš přibližně 32 %.

Platnost

Cena je platná do aktualizace nebo vyprodání nejlevnějších míst, maximálně pak 21. září.

Termíny

Benevolentní tarif umožňuje cesty od října do konce května příštího roku.

Přestup

Přestupy očekávejte jak v Evropě, tak i Americe. Čekají na vás vždy 2.

Dopravce

Více dopravců nabízí totožné letenky z aliancí Sky Team a One World.

Zavazadla

V ceně je vždy příruční i zapsané zavazadlo o maximální hmotnosti 23 kg.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Čím více ostrovů, tím to bude nákladnější. Vybrala bych max. 3 podle Vašich preferencí. U Hawaiian se zapište do jejich FFP, ušetříte tak za zavazadla. Condo je levnější než hotel, ti nejspořivější kempují. Auto budete potřebovat všude, kromě Oahu, kde se dá i MHD.

Pokud budete potřebovat konkrétní radu, tak klidně SZ.

Avatar uživatele micha.e.la

Ahoj, jsme pár a uvažujeme o cca 3 týdenním poznávání Havaje - více ostrovů (s co nejnižšími náklady) v období nejlépe lede-únor. Nemá někdo podobné plány a nechtěl by se přidat, popř. nemá někdo nějaké rady a doporučení? Díky moc. M

Avatar uživatele

Ahoj, akorát jsme se s přítelkyní vrátili po 3 týdnech z Havaje. Pokud chceš jakékoliv rady ozvi se na můj mail s čímkoliv, rád poradím.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Výprodej letenek z Prahy do zimního Norska
-32 %

Tam to bude krásný!

Dvacka Wizzu: Neapol, zimní Island nebo Maroko
-20 %

Honem, dokud jsou místa!

Cestovatelská výzva: Z Prahy přes Bratislavu a Balkán do Asie s Emirates
-56 %

Hurá za zážitky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít
Ikona pinu
Spojené státy americké Přílet na letiště Honolulu , Kahului , Kona , Lihue

Země, kterou budete buď milovat, nebo nenávidět

Spojené státy americké (USA) jsou demokratickou federativní prezidentskou republikou, jejíž největší část se táhne kontinentem Severní Ameriky od Atlantského oceánu na východě po Tichý oceán na západě. Na severu hraničí pevninská část Spojených států s Kanadou, na jihu s Mexikem. Exkláva USA, Aljaška se svými ostrovy (Aleutské ostrovy), je z velké části obklopena Severním ledovým oceánem, pevninskou hranicí se stýká s Kanadou. 

Dále Spojeným státům náleží ostrovní území v pacifické oblasti tzv. Havajské ostrovy, známé skvělými podmínkami pro vodní sporty. Ke Spojeným státům řadíme také 14 přidružených území, z čehož 5 je obydlených – Portoriko, Guam, Severní Mariany, Americká Samoa, Americké Panenské ostrovy. Občané těchto přidružených oblastí nejsou automaticky občany USA, ale vztahují se na ně některé části americké ústavy. Celkově Spojené státy se svými přidruženými oblastmi zaujímají rozlohu více než 9 639 000 km2 a jedná se tak o třetí největší zemi světa.

Jak značí samotný název USA, jedná se o zemi, která sestává z 50 států a jednoho federálního území se statutem hlavního města – Washington D. C., v němž se nachází sídlo prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia). 

Chystáte-li se do Spojených států poprvé, pravděpodobně míříte buď na západní pobřeží, východní pobřeží, nebo na Havaj. Pokročilí cestovatelé, ti, kteří ve Spojených státech již párkrát byli, vyhledávají oblasti jako Aljaška, jih USA či středozápadní oblast. Ať jedeme kamkoli a třeba podesáté, vždy jsme my, Evropané, zaskočení, jak jsou Spojené státy obrovské, proto své časové možnosti znásobte třemi a pak teprve stihnete vše, co jste si napsali na seznam vašich TOP 10. 

Napsat tento článek nebude nic jednoduchého. Nelze totiž napsat nic, co by dokázalo shrnout, jaké Spojené státy jsou, jací jsou Američané, o Spojených státech nelze říct nic, co by je jednoznačně dokázalo definovat v pár větách. Jedná se o zemi, kterou lze milovat a nenávidět zároveň, kde natrefíte na to nejlepší, a také to nejhorší současného světa, kde pravděpodobně utratíte budget, který měl vystačit i na další cesty, ale vlastně vám to vůbec nebude vadit.

Vztah většiny cestovatelů ke Spojeným státům je rozporuplný, a přesto tam všichni stále dokola s nadšením jezdíme. Mimo stereotypní obrázky, které známe z filmů hollywoodské produkce, můžeme totiž v USA zažít úplně vše – velká města se vším, co nabízí, skvělé treky napříč horami a kempováni v divočině, surfování na vlnách a potápění pod nimi, vyzkoušíte gastronomii celého světa, strávíte hodiny přelety a přejezdy v autech, abyste se pak nemohli vzrušením ani nadechnout, jakmile stojíte a pod vámi leží stovky kilometrů až šest miliónů let starého Grand Canyonu.

Informace, které si můžete přečíst v tomto článku, jsou zejména určeny pro ty, kteří se do USA chystají poprvé. Shrnují základní informace o tom, jak se v USA zorientovat, na co si dát pozor nebo naopak to, co by vám mohlo pomoci.

Průvodce pro Spojené státy americké
Průvodce pro letiště Honolulu
Průvodce pro letiště Kahului
Průvodce pro letiště Kona
Průvodce pro letiště Lihue