IATA (ICAO) kód letiště
OGG (PHOG)
Aktuální počasí
? °C
Aktuální čas
14:37 (-12)
Vzdálenost od Prahy
12070 km

O letišti Kahului

Letiště na ostrově Maui je druhé největší na Havaji a trasa do hlavního města Honolulu je jednou z nejrušnějších v USA. Jediné mezinárodní trasy vedou do kanadských měst Vancouver a Calgary, početné spojení však míří do Kalifornie.

Hlavní terminál otevírá asi 90 minut před prvním odletem a zavírá 30 minut posledním příletu. Aerolinky Mokulele Airlines, Makani Kai a další menší využívají "Commuter terminal" bez jakékoliv bezpečnostní kontroly, k němuž dojdete pěšky od hlavní budovy do 5 minut po vyznačené cestě.

Letenky

Letenky ze střední Evropy bývají většinou na podobné úrovni na všechna větší havajská letiště, na Kahului se tak průměrně pohybují mezi 22.000 a 25.000 Kč. Analogicky k tomu, pokud je nějaká akce na Havaj, dá se obvykle použít na všechny letiště, proto i na Maui se můžete dostat v ojedinělých akcích na cenu okolo 15.000 Kč.

Inspirujte se akcemi na letenky do Kahului, nebo využijte náš vyhledávač letenek a podívejte se na aktuální ceny. Porovnáváme nabídky více než 500 leteckých společností.

Doprava z/na letiště

Do centra města Kahului jezdí dvě autobusové linky 35 a 40. Město je velmi blízko, takže cesta zabere asi 5 minut. Obě dvě jezdí zhruba jednou za hodinu od 5:30 do 22:00. Jízdenka stojí 2 $ a platí se v přesné hotovosti u řidiče.

Linka 35 jezdí navíc do Paia a Haiku, číslo 40 pak jede do Kulamatu.

Pro bezproblémový pohyb po ostrově bude výhodnější půjčení auta.

Služby na letišti

K internetu se připojíte pouze v internetových kioscích ve druhém patře za 0,20 $ na minutu. Wifi není k dispozici.

Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 3 lety
Navrhni úpravu