Chrám sv. Ondřeje

Ideální víkendové lety z Bratislavy do Kyjeva. Letenky od 40 €

3 komentáře
2019-07-25T10:17:00+02:00

O akci

Zatímco levné letenky z Prahy míří většinou do západní a jižní Evropy, obyvatelé Bratislavy mají poměrně bohatý výběr i východním směrem. V aktuální akci Ryanairu pořídíte letenky na druhou polovinu listopadu (novembera) za 40 EUR na ideální víkend s odletem v pátek večer a návratem v neděli večer, pobyt lze ale rozšířit klidně i o pondělí. Pokud nejste přímo z Bratislavy, na letiště se vydejte ideálně autem, protože v neděli pozdě večer už do ČR žádný spoj nejede. 

Držitelé věrnostního klubu WDC pak můžou letět v termínu 8. – 10.11. ještě o 10 € levněji s leteckou společností Wizz Air.

Low-costově pořídíme v Kyjevě i ubytování. Za menší hotely v klidu zaplatíte do 20 EUR za noc pro dva a například nejznámější Hotel Ukrajina přímo na Majdanu bude stát okolo 70 EUR pro dva na noc.

Všechny praktické informace o městě, včetně odkazů na agentury pořádající cesty do Černobylu a Pripjati, najdete v našem průvodci po Kyjevě

  • Ušetříš až 47 % oproti obvyklé ceně 75 €
  • Hledej v období Listopad (november)
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Bratislavy na letiště Kyjev
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40 x 25 x 20 cm. Klasický větší příručák + menší zavazadlo za 6 € jedním směrem.
BTS/Bratislava
KBP/Kyjev
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Bratislava, letiště Kyjev.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-07-25T08:38:10+02:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Mirek
před 4 lety

Poradíte, kde se dá dobře zaparkovat ? Je přímo na letišti v Bratislavě možnost parkování za rozumnou cenu ?

Avatar uživatele Daniel Nárovec
Daniel Nárovec
před 4 lety

Pokud poletíte v hlavní sezoně (cca do poloviny září), vyplatí se parkovat přímo na bratislavském letišti (https://www.bts.aero/parkovanie-...rkovanie/. V jiném termínu doporučuji porovnat parkování přímo na letišti nebo na parkovišti Park&fly s dopravou na letiště v ceně (http://www.parkfly.sk/cennik). V každém případě doporučuji porovnat nabídky a ceny na parkování na https://www.parkvia.com/cs-CZ. Jinak, s Park&fly jen ta nejlepší zkušenost, doporučuji.

Avatar uživatele
Michal
před 4 lety

Díky, koupeno s WDC za 50 eur včetně velkého batohu na 15. až 18. listopadu :) Jsem sice z Prahy ale rád se do Blavy vlakem za 10 eur (return, student) podívám.

Další akce