Vancouver

Letenky do Vancouveru

Na jaká letiště se létá?

Do Vancouveru se létá na 2 mezinárodní letiště. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Vancouver, Vancouver Harbour.

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky do Vancouveru?

Ceny se letů se výrazně liší dle odletového místa. Z Prahy bývají nejdražší a stojí běžně kolem 16 000 Kč bez odbaveného zavazadla. Levnější letenky do Vancouveru pořídíte z Německa nebo třeba Francie či Británie s průměrnou cenou okolo 13 500 Kč.

Odbavené zavazadlo vždy stojí 50 EUR v jednom směru navíc.

Kde koupit nejlevnější letenky do Vancouveru?

Kombinací letů a aerolinek existuje vždy mnoho, všechny je od nejlevnější po nejdražší srovnáte v našem vyhledávači letenek. Pokud nejste flexibilní a musíte letět v konkrétní termín, podívejte se i přímo na web letecké společnosti Condor, která může nabídnou lepší cenu.

Kdy jsou letenky do Vancouveru nejlevnější?

Nejnižší ceny očekávejte v nejméně oblíbeném období, tedy na podzim a v zimě. Naopak o letních prázdninách na akční letenky do Vancouveru nenarazíte.

Pokud se objeví zajímavá cena, řekněme pod 10 tisíc Kč s odletem z ČR nebo blízké okolí, neváhejte a kupujte. Klidně 6 i více měsíců dopředu. Obecně se nedoporučuje kupovat kratší dobu než 2-3 měsíce před odletem.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu do Vancouveru?

Většina nejlevnějších cest vede do Vancouveru s jedním přestupem na některém z velkých evropských letišť. Nejčastěji poletíte se společnostmi Air Canada, British Airways, KLM či Lufthansa.

Přímé lety do Vancouveru létají z blízkého okolí pouze z Mnichova (Lufthansa) a Frankfurtu (Air Canada, Condor a Lufthansa).

Jak dlouho se letí do Vancouveru?

Doba letu do Vancouveru závisí na počtu přestupů. Přímý let z Mnichova trvá 10 hodin. Z Prahy, Vídně či Berlína většinou na cestě strávíte mezi 14 a 20 hodinami.

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců