Garachico

Last–minute přímé lety z Prahy na Kanáry i se zavazadlem. Letenky od 3 990 Kč

6 komentářů
2019-05-26T20:06:08+02:00

O akci

Každý z nás má občas nutkavou tendenci někam co nejdříve odletět a pročistit si hlavu. Ideálně za hezkého počasí obklopen mořem a krásnou přírodou. Pokud takové nutkání jde právě na vás, pak zavuažujte nad nabídkou cestovní kanceláře Fischer, která nabízí do prodeje volné letenky charterových letů z Prahy na kanárské ostrovy Gran Canaria a Tenerife za 3.990 Kč, a to včetně 23kg odbaveného zavazadla. 

Na začátku června očekávejte slunečné počasí s teplotami kolem 25 stupňů. Oceán je chladný celoročně, teplota vody se pohybuje okolo 20 °C.

Odlety jsou navíc příhodně až na konci příštího týdne, kdy budete mít dostatek času si zabalit, uvolnit se z povinností a hlavně zarezervovat ubytování. Ač na poslední chvíli, nečekejte žádné horentní sumy, slušný apartmán na 7 nocí seženete klidně pod 5 tisíc Kč za dvě osoby

Draze nevychází ani půjčení auta, které jednoznačně doporučujeme. Kanárské ostrovy nejsou ani tak o koupání jako spíš o poznávání krásných přírodních scenérií, malých vesniček v horách i větších měst při pobřeží. Menší auta seženete klidně pod 1.000 Kč na týden! Mezi nejlevnější renomované půjčovny patří Budget, vyhněte se naopak půjčení přes Goldcar nebo Interrent. Srovnání všech půjčoven na obou ostrovech nabídne například web rentalcars.com.

Zbývá už jen doplnit odkazy na další praktické informace:

  • Ušetříš až 34 % oproti obvyklé ceně 6 000 Kč
  • Hledej v období Přelom května a června
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Prahy
  • Poletíš s aeroliniemi Smartwings
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg + standardní příruční.

Kde koupit

PRG/Praha
LPA/Las Palmas
Zpáteční letenky
5 hodin letu (přímý let)
PRG/Praha
TFS/Tenerife
Zpáteční letenky
5 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Las Palmas, letiště Tenerife Jih.

Avatar uživatele
Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-05-26T19:41:58+02:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
jana
před 3 lety

Dobrý den, chápu dobře, že v letence je už zahrnut poplatek za zavazadlo? Jinak je za odbavený kufr 650 Kč, pokud jsem dobře četla. Ještě jedna otázka, je nějaká šance , že tyto letenky budou i v třetím týdnu v září? A prodává je přímo jen Fischer nebo se stává , že i ostatní cestovky? A nebo vůbec nemám šanci se dočkat této ceny v září? Díky

Avatar uživatele
Kryštof Hájek
před 3 lety

Dobrý den, ano, v letence je zahrnut poplatek za odbavené zavazadlo. Odhadovat ceny na září je bohužel nemožné. Můžou být, nemusí.

Avatar uživatele kickass1
kickass1
před 3 lety

Minuly tyden meli v akci Hurghadu za 2,3k s kufrem - to uz mi prijde jako deal - obavam se, ze Kanary jsou pro mistni pastikarsko-koupackou honoraci (ke ktere pocitam i sebe) v tehlech terminech offseason a ten price tag porad dost vysoko..

Kamarad co lita pravidelne surfovat na Fuerte si letos stezoval, ze zatimco poslednich par let kupoval pravidelne ten ct-ne QS spoj okolo 8k, letos to uz bylo za 15k os/rt - vypada to, ze uz QS tusi svuj osud na konkurencnich linkach, tak se jeste snazi na posledni chvili vydojit tech par monopolnich linek.. >]

Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
před 3 lety

Ono i treba Ryan se z Berlina neboji nastrelit na nektere terminy i 600 ecek/rt, QS se vyplati snad jen do Londyna a Malagy, pak jeste tyhle akce pres etravel

Avatar uživatele
Petr
před 3 lety

Pobyty od německých CK jsou teď okolo 7-8000, včetně polopenze, což mi připadá o mnoho výhodnější.

Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
před 3 lety

Je tam i Fuerte ;)

Další akce