Garachico

Last–minute přímé lety z Prahy na Kanáry i se zavazadlem. Letenky od 3 990 Kč

6 komentářů
2019-05-26T20:06:08+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Každý z nás má občas nutkavou tendenci někam co nejdříve odletět a pročistit si hlavu. Ideálně za hezkého počasí obklopen mořem a krásnou přírodou. Pokud takové nutkání jde právě na vás, pak zavuažujte nad nabídkou cestovní kanceláře Fischer, která nabízí do prodeje volné letenky charterových letů z Prahy na kanárské ostrovy Gran Canaria a Tenerife za 3.990 Kč, a to včetně 23kg odbaveného zavazadla. 

Na začátku června očekávejte slunečné počasí s teplotami kolem 25 stupňů. Oceán je chladný celoročně, teplota vody se pohybuje okolo 20 °C.

Odlety jsou navíc příhodně až na konci příštího týdne, kdy budete mít dostatek času si zabalit, uvolnit se z povinností a hlavně zarezervovat ubytování. Ač na poslední chvíli, nečekejte žádné horentní sumy, slušný apartmán na 7 nocí seženete klidně pod 5 tisíc Kč za dvě osoby

Draze nevychází ani půjčení auta, které jednoznačně doporučujeme. Kanárské ostrovy nejsou ani tak o koupání jako spíš o poznávání krásných přírodních scenérií, malých vesniček v horách i větších měst při pobřeží. Menší auta seženete klidně pod 1.000 Kč na týden! Mezi nejlevnější renomované půjčovny patří Budget, vyhněte se naopak půjčení přes Goldcar nebo Interrent. Srovnání všech půjčoven na obou ostrovech nabídne například web rentalcars.com.

Zbývá už jen doplnit odkazy na další praktické informace:

PRG/Praha
LPA/Las Palmas
Zpáteční letenky
5 hodin letu (přímý let)
PRG/Praha
TFS/Tenerife
Zpáteční letenky
5 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 34 % oproti obvyklé ceně 6 000 Kč
  • Hledej v období Přelom května a června
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Prahy
  • Poletíš s aeroliniemi Smartwings
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg + standardní příruční.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Las Palmas, letiště Tenerife Jih.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-05-26T19:41:58+02:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce