Lednový výlet do vinných sklípků v Portu z Norimberka. Letenky od 750 Kč

Zpáteční
Před 18 dny

Jak akci využít?

Pro pilné studenty, kteří svoje zkoušky zvládnou včas i pro všechny ostatní, kteří mezi nákupem letenky a samotnou cestou neradi dlouho čekají, vymyslel Ryanair zajímavou cenu na své lince z Norimberka do Porta. Do města protkaného sítí veřejně přístupných vinných sklepů, krásné architektury a úžasného okolí se totiž v průběhu ledna dostaneme celkem za 29 € / 750 Kč, včetně zpátečního letu. Nezapomeňte si přečíst informaci, jak se nenechat odrbat při platbě garantovaným směnným kurzem Ryanairu!

Porto a jeho okolí je zajímavé samo o sobě klidně na 10 dní, pokud byste se přesto nudili, není nic jednoduššího než skočit na vlak a zajet si třeba do Coimbry nebo i Lisabonu (3,5 hodiny jízdy). Pokud by vám však ani pevninské Portugalsko nestačilo, vyrazte na Madeiru. Zpáteční letenka s easyJetem z Porta vyjde na částku od 38 € / 980 Kč! Například (fungují třeba i data přesně o týden dřív za identické ceny):

  • 20.1., Norimberk – Porto, Ryanair, 14,99 €
  • 21.1. Porto – Madeira, easyJet, 17,29 €
  • 26.1. Madiera – Porto, easyJet, 20,82 €
  • 27.1. Porto – Norimberk, Ryanair, 14,99 €
  • Celkem 68 € / 1.750 Kč za lety Norimberk – Porto – Madeira a zpět

Nebojte se ani cen hotelů, nicméně vzhledem k brzkému odjezdu rezervujte co nejdříve po nákupu letenky. Ubytování v Portu vás s rezervou nemusí stát ani 800 Kč na noc za dvoulůžkový pokoj. A pro lepší orientaci si před odjezdem také přečtěte našeho průvodce Portugalskem.

Letenky

Běžná cena: 1 500 Kč
  • Norimberk - Porto
  • Zpáteční letenka
  • Na Leden
  • 0 přestupů
  • 3 hodiny letu

Cena od 750 Kč 

Vyhledej letenky od 750 Kč

ryanair.com

Ukázka letenek z 03. 01. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 1 500 Kč. Ušetříš přibližně 50 %.

Platnost

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Termíny

Leden 2018, v únoru o 5 € dráž.

Přestup

Přímé lety z letiště Norimberk na letiště Porto Francisco de Sa Carneiro.

Dopravce

Přečtěte si informace o Ryanair.

Zavazadla

V ceně letenky 2 příruční zavazadla: 55x40x20 cm a 35x20x20 cm, větší z nich půjde zdarma na gatu do podpalubí.

Průvodce

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Ahoj nevím,kde bych se zeptala,letím v květnu do Koree chceme letět na pár dnů do Tokya,nejvýhodnější letenky jsou s nizkonakladovou leteckou společností Jeju Air,za boha mi nejdou zarezervovat letenky,zkusila jsem vše jako člen,host,vystřídala jsem 4 různé prohlížeče NIC.Můžete mi někdo poradit.Diky

Avatar uživatele

Dá se věřit Flixbusu, že když má do Norimberku dorazit v 11:30, že odlet 14:05 s velkou pravděpodobností stihnu? Bude leden, může být kalamita, trochu se toho bojím.. Nebo máte tip na nějakou jinou levnou dopravu do Norimberku tak aby se v klidu stíhal odlet v sobotu 14:05?

Avatar uživatele

Jedeme autem z Prahy 27.1., můžete se přidat.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

A už tam budem?

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

To budou fotky!

Na lehko z Vídně do Toronta nebo na Floridu
-27 %

To bude jízda!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Německo Přílet na letiště Norimberk

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Norimberk

Zavřít
Ikona pinu
Portugalsko Přílet na letiště Porto Francisco de Sa Carneiro

Surfařský ráj s chutí portského vína

Portugalsko je nejzazší zemí na jihozápadě Evropy. Nachází se na Pyrenejském poloostrově, o který se dělí se svým jediným sousedem – Španělskem. Celé pobřeží Portugalska ohraničuje Atlantský oceán. K této zemi náleží dvě autonomní oblasti – Azorské ostrovy a Madeira. 

Portugalsko je země mořeplavců, fotbalistů a surfařů. Od řeky Douro až po jižní město Faro nabízí tato země mnoho: krásu a neposkvrněnost Azorských ostrovů, hornatou a nepříznivou Madeiru, zkušenost se surfováním v Peniche (jedno z deseti nejlepších míst na surfování na světě), chuť Pastel de Nata v Lisabonu (jednoho z nejlepších dezertů na světě), degustace portského vína u řeky Douro v Portu. Stačí si jen vybrat a pak se jednoduše zamilujete.

Průvodce pro Portugalsko
Průvodce pro letiště Porto Francisco de Sa Carneiro