Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Na skvělé ceny last minute zájezdů do Egypta narazíte u cestovní kanceláře Blue Style. Dovolená s odletem 29. ledna z Prahy vás v těch opravdu lepších a luxusnějších hotelech na exkluzivních místech vyjde už na 12 490 Kč za osobu v případě, kdy poletí alespoň 2 dospělí. Počasí v Egyptě na nadcházející týden slibuje slunečno a 22 °C.

#1 Za velké lákadlo považujeme 5* resort Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort za 12 490 Kč, který se nachází necelých 10 minut od letiště u nejvyhledávanější pláže Marsa Mubarak. Právě zde totiž můžete při šnorchlování s velkou pravděpodobností obdivovat dugonga, neboli mořskou krávu a prakticky vždy i želvy mořské.

#2 Druhým tipem je postarší 5* resort s menším aquaparkem Malikia Beach Resort Abu Dabbab za 12 590 Kč, který najdete 25 minut jízdy od letiště a pro změnu u druhé nejlepší pláže v Marse - pláže Abu Dabbab. Písečná pláž s pozvolným vstupem a prakticky garance toho, že kromě korálů, uvidíte i mořské želvy.

#3 Do třetice přidáváme tip na 5* resort Jaz Grand Marsa za 12 690 Kč, který je vzdálen pouhých 5 minut jízdy od letiště. Leží na pláži Madinat Coraya a je součástí velkého komplexu resortů Jaz, kdy hosté mohou využívat služeb i dalších hotelů včetně sdíleného velkého aqua parku.

Do Egypta je vyžadováno očkování nebo test a zaplatit 25 USD za egyptské vízum. Detaily na koronavirus v Egyptě.

Sdílej akci s přáteli

Akční zájezd

Egypt
Egypt do luxusních 5* resortů
Egypt
Letecky 5 hvězdiček All-inclusive

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 14 000 Kč . Ušetříš přibližně 11 %.

Na jaké termíny jsou letenky?

29. ledna až 7. února

S kým poletím?

Smartwings

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Ras al-Khaimah
ušetříš až 29%
A už tam budem?
Playa de Benijo
ušetříš až 42%
To bude jízda!
Agios Georgios
ušetříš až 57%
To budou fotky!
Gran Tarrajal
ušetříš až 32%
Tam jsi ještě nebyl!
5466 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Egypt
Egypt

Bohatství a pestrost za zdmi letovisek

Severoafrická země, kterou obklopuje krásné Středozemní a Rudé moře. Za sousedy má současně kontroverzní státy – Libyi, Súdán a Izrael. Egypt býval jednou z největších říší světa, avšak i dnešní život a kultura v Egyptě má stále co nabídnout. Pokud netrpíte nedostatkem odvahy a rádi opouštíte komfortní zónu, máte možnost poznat opravdový současný (a stále dostatečně bezpečný) Egypt ve všech jeho podobách. 

Budete pít čaj s berbery v oáze Siwa, projedete se úzkými uličkami Luxoru na „hantouru“, zažijete magický obřad „zaaru“, budete při západu slunce plachtit po Nilu, uvidíte dechberoucí představení súfistů a vše zvládnete na vlastní pěst bez průvodce, bez komerce. Pokud máte rádi dobrodružství a nepotřebujete vše dopředu nalinkované, zažijete zde probuzení vašich instinktů a přísun dávek adrenalinu.

Průvodce pro Egypt